Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Claymore

Priscilla baya yer alıyor animeden sonrasında. Manganın sonunda da büyük sürpriz var devam et bence :(
İzleyeli 3-4 yıl oldu ya baştan başlamak lazım onun için de bu ara pek bir şeye başlayasım yok :D Biliyorum spoiler'ını yedim sanırım onun ama pek de merak etmiyorum açıkçası. Bu mangada iyilerin olduğu kısım her zaman sıkıcı geldi bana :/

İzleyeli 3-4 yıl oldu ya baştan başlamak lazım onun için de bu ara pek bir şeye başlayasım yok :D Biliyorum spoiler'ını yedim sanırım onun ama pek de merak etmiyorum açıkçası. Bu mangada iyilerin olduğu kısım her zaman sıkıcı geldi bana :/
Ben de sevmiyodum onları. Bir de ilerde claymore'lardan başka bir tür daha yaratılıyo. Çok tırt olmuştu o olay :S Asıl potansiyeli diğer kıtaydı ama Clare'in hikayesiyle sınırlı kaldı manga. Şimdi düşününce okumazsan ölürsün'lük bir durum yokmuş :D

Ben de sevmiyodum onları. Bir de ilerde claymore'lardan başka bir tür daha yaratılıyo. Çok tırt olmuştu o olay :S Asıl potansiyeli diğer kıtaydı ama Clare'in hikayesiyle sınırlı kaldı manga. Şimdi düşününce okumazsan ölürsün'lük bir durum yokmuş :D
Filler miller falan animenin sonu da biraz tatmin ediciydi açıkçası :D

Mangaka birkaç kez seriyi bıraktı denmişti zamanında, Hiatus oldu sonra geri başladı :D Sonra çevirisi durdu ingilizceye tekrar başlanıldı. Skandal bir seriydi :D

Animesinin atmosferi harikaydı.Çizimleri de yılına göre iyiydi bence.Birde Danzai No Hana süperdir.En iyi kapanışlardan biri bence.

Animeden yıllar sonra mangasını baştan sona okudum.Mükemmeldi.Çizimleri çok iyi.Bazı sahneler hala aklımda.

Aslında devam edebilirdi bu seri ne bilim daha malzeme vardı sanki ama final yaptı. Ben animesini de izledim gayet güzeldi ama mangası ayrı bir olay.

Yomaların çift sayfa olarak çizildiği sahneler güzel hakikaten ama diğer çizimlerin öyle ahım şahım tarafı yok. Zaten %99 hatun ağırlıklı çizim olduğu için saç stilleri dışında ayırıcı bir şey de yok, çoğu zaman karışıyor bu kimdi vs diye.

@Kyouka Suigetsu

Priscilla'nın Teresa'yı öldürüp uyanmasından sonrasını özetleyebilir misin acaba, vaktin olursa tabi ?

One piece'ten sonra okudugum tek manga.
1 haftada tüm sayıyı okudum:)
Keske yavaş yavaş okusaydım :D
Çok büyük şeyler kaçırıyorsun dostum, zibilyon tane kaliteli seri varken OP ve Claymore ile yetinme. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık