Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Tüm bunların kaynağı, zamanında Spider-Man'in üzerine yapışan ve uzaydan gelen bir simbiyot.

Venom'un asıl adı Edward Brock diye biri. Peter Parker'dan nefret ediyor. Spider-MAn simbiyottan kurtulduğunda, bu simbiyot bu herifin üzerine düşüyor ve Venom ortaya çıkıyor.

Carnage olarak bilinen eleman da Cletus Kasady diye bir seri katil. Venom'un hapishanedeki hücre arkadaşı. Venom'dan bir parça simbiyot bunun üzerine geçiyor ve Carnage doğuyor.

Toxin, Patrick Mulligan olarak bilinen bir polis memuru. Carnage'ın simbiyotu bölündüğünde, bir parça buna geçiyor ve Toxin ortaya çıkıyor.

Anti-Venom da, bildiğimiz Venom'un kendisi. Mister Negative diye bir adamın güçlerinin etkisiyle Anti-Venom oluyor. Pek önemli bir yeri yok hikayelerde.
Anladım teşekkürler. Bir parçanın gücü Venom kadar güçlü olmanı sağlıyor mu? Yani bunlar denk güçlerde mi?

Anladım teşekkürler. Bir parçanın gücü Venom kadar güçlü olmanı sağlıyor mu? Yani bunlar denk güçlerde mi?
Hepsinin farklı özellikleri var. Venom daha çok Spider-Man vari özelliklere sahip. Carnage ondan farklı olarak, simbiyotunu kesici aletlere dönüştürebiliyor. Bir nevi Prototype oyunundaki Alex Mercer karakteri gibi. Toxin de Carnage ile aynı sayılır. Farklı olarak şekil değiştirebiliyordu sanırım. Yani başka biri gibi görünebiliyordu.

Bu karakterler değişti. Venom, artık Toxin olarak maceralarına devam ediyor. Gerçek Toxin de bir deneyde öldü diye biliyorum. Carnage da Sentry tarafından öldürülmüştü, ama geri getirdiler yanlış hatırlamıyorsam.

Hepsinin farklı özellikleri var. Venom daha çok Spider-Man vari özelliklere sahip. Carnage ondan farklı olarak, simbiyotunu kesici aletlere dönüştürebiliyor. Bir nevi Prototype oyunundaki Alex Mercer karakteri gibi. Toxin de Carnage ile aynı sayılır. Farklı olarak şekil değiştirebiliyordu sanırım. Yani başka biri gibi görünebiliyordu.

Bu karakterler değişti. Venom, artık Toxin olarak maceralarına devam ediyor. Gerçek Toxin de bir deneyde öldü diye biliyorum. Carnage da Sentry tarafından öldürülmüştü, ama geri getirdiler yanlış hatırlamıyorsam.
Venom en son Flash Thampson olmamışmıydı? Hatta Venom Space Knight diye seri vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Anladım teşekkür ederim.

x men sersisine başlamayı düşünüyorum,hangi sayıyla başlamalıyım? bide mutant seviyeleri hakkinda bilgi verebilirmisiniz?
Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

x men sersisine başlamayı düşünüyorum,hangi sayıyla başlamalıyım? bide mutant seviyeleri hakkinda bilgi verebilirmisiniz?
Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
1. sayıdan başla. Seviyeler çok önem teşkil etmiyor aslında. Mesela Franklin Richards normalde Alpha seviye bir mutant, ama sonradan Omega seviyesinden bile daha güçlü olduğu söylendi.

World Breaker Hulk hakkında bilgisi olan var mı acaba? World War Hulk'tan daha güçlü olduğunu duyduktan sonra internette kısa bir araştırma yaptım ama tatmin edici bir bilgiye ulaşamadım.

World Breaker Hulk hakkında bilgisi olan var mı acaba? World War Hulk'tan daha güçlü olduğunu duyduktan sonra internette kısa bir araştırma yaptım ama tatmin edici bir bilgiye ulaşamadım.
WBH zaten WWH'te ortaya çıkan bir şey. World War Hulk'ın sonunda Hulk yine sinirleniyor, bu sefer ki siniri en üst noktaya çıkıyor ve tek bir ayak darbesi ile bütün New York şehrini deprem oluşturur gibi yerinden oynatıyor, yani işin özü World Breaker, adından da anlaşıldığı gibi dünyayı yok edecek bir güce sahip olabilir, depremler oluşturup, patlamaya yol açtığı için. World War Hulk ise bir alt seviyesi, o da normalden daha güçlü ama dünyayı yok edecek seviyede değil.

Basitçe ayrımını yaparsak, yeşil ışık çıkartıyorsa World Breaker Hulk'tır anlayacağın.

Yanlış bilmiyorsam, aynı hikayede yer alan bir kısım olması lazım. World Breaker olarak bu var benim bildiğim. Hikayedeki hali güçlü olabilir, okumadığımdan net bir şey diyemem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık