Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Tamam okuyayım hemen :D
Şurada türkçesi var. İndirir okursun istersen. Diğer adlı klasörde.

Iıh alamaz Lucifer'i.

Preacher'de ki tanrı tahtına otursa gücünü kazanıyor. Diğer türlü zayıf. Zaten Genesis'ten bile çekiniyor.

The Presence ondan kudretlidir.
Genesis kafana sık dese sıkar mıydı? Bence sıkardı.
Tanrı'yı almasının sebebi tahtında oturmadığından dolayı olduğunu biliyorum. Lucifer ne kadar güçlü onu bilmiyorum ama. 3 bölüm okudum sadece. Sınavlardan sonraya saklıyorum geri kalanını.
Bir de Lucifer sadece 75 bölüm mü?

Şurada türkçesi var. İndirir okursun istersen. Diğer adlı klasörde.

Genesis kafana sık dese sıkar mıydı? Bence sıkardı.
Tanrı'yı almasının sebebi tahtında oturmadığından dolayı olduğunu biliyorum. Lucifer ne kadar güçlü onu bilmiyorum ama. 3 bölüm okudum sadece. Sınavlardan sonraya saklıyorum geri kalanını.
Bir de Lucifer sadece 75 bölüm mü?
Sıkabilirdi tam emin değilim.

Eski serisi 75 sayı.

Şu an devam ediyor yeni serisi geçen seneden beri.

Yok aylık mı 15 günde bir mı ne tam emin değilim. Okuyamiyorum zaten internetim olmadigi için.
10. Bölümdeydim o zaman geç çıkıyordu .
Hadi ya. Haftalık çıksaymış iyiymiş manga gibi. Bunları çizmesi daha çok vakit alıyordur muhtemelen renkli falan oldukları için. Acele edip de bitirmeye gerek yok o zaman.

Bir türlü boş vakit bulup okuyamadım lakin yorumları okuyunca SoD denen karakter bana uçuk gelmedi nedense, Neo ıssıra ıssıra yer bunu bence. :)

Lucifer ne kadar güçlü onu bilmiyorum ama.
Güçlerine baktım maşallah yok yok :D

Sınırsız güç,evren yaratma,sınırsız zeka,yenilmezlik,mutlak ölümsüzlük,uzay-zaman-madde-ruhsal-boyutsal-karanlık şeyleri bükebilme,herşeyi bilme,herşeye adapte olabilme,her türlü büyüyü kullanabilme,sınırsız hız,istediği yere anında ulaşabilme,süper görüş,süper duyuş,gerçekliği değiştirme,istediği heryerde cehennem ateşi kullanabilme(sadece lucifer kullanabilir tüm ateşlerden daha sıcaktır) Telekinezi, istediği Boyuttan varlık çağırabilme,istediği herşeyi yapabilme

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık