Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] City of Darkness

Daha öncesinden de okumuştum, geçenlerde gene baktım. Fena değil, ama çok iyi de değil; orta şeker yani.

Seriyi çevrilen yere kadar okudum. Orta şeker aksiyon, dövüş serisiydi. Kardeşlik kavramına çok değinildi ama çizimlerden mi yoksa seri sahiplerinin beceriksizliklerindrn midir nedir gereken samimiyeti yansıtamadı bana. Bazı sahnelerde dövüş sırasında karakterlerin psikolojisi çok iyi betimlenmişken bazı yerlerde çok kötü ve üstünkörüydü. Fena gitmiyor seri kendini okutuyor ama "vaov" dedirtecek kadar da değil bana göre. 10 üzerinden 7'lik bir seri oldu benim gözümde.
En sevdiğim karakter Song oldu bu arada. :D

Seriyi çevrilen yere kadar okudum. Orta şeker aksiyon, dövüş serisiydi. Kardeşlik kavramına çok değinildi ama çizimlerden mi yoksa seri sahiplerinin beceriksizliklerindrn midir nedir gereken samimiyeti yansıtamadı bana. Bazı sahnelerde dövüş sırasında karakterlerin psikolojisi çok iyi betimlenmişken bazı yerlerde çok kötü ve üstünkörüydü. Fena gitmiyor seri kendini okutuyor ama "vaov" dedirtecek kadar da değil bana göre. 10 üzerinden 7'lik bir seri oldu benim gözümde.
En sevdiğim karakter Song oldu bu arada. :D
Seri bi' Kingdom değil ama yeterince iyi bence, tabii sokak dövüşlerini sevenler için diyorum. ayrıca song en sevmedigim karakter tiplemelerindendir, nasıl sevebiliyon böyle birini? ?

Seri bi' Kingdom değil ama yeterince iyi bence, tabii sokak dövüşlerini sevenler için diyorum. ayrıca song en sevmedigim karakter tiplemelerindendir, nasıl sevebiliyon böyle birini? ?
Eğlenceli adam yahu. Seri fazlasıyla ciddi zaten. Böyle birkaç karaktere daha ihtiyaç var. Çok iyi bir mizah unsuru değil ama böyle bir seride iyiymiş gibi görünüyor. Ha seride zaten mizah unsuru kaliteli bir şekilde işlenseydi ben de sevmezdim. Mesela Usopp'tan nefret ederim. Ama CoD'da komik geliyor. Bizimkilerle olan dövüşü (dövüş?) çok iyiydi mesela. :D Dediğim gibi bu serinin içinde sevdim bu karakteri. Başka seride olsa sevmezdim. CoD'ın İplikçi Nedim'i işte. :D

Aga 91. bölümden sonrasını bulmak imkansız mı yaw, myanimelistte 132 chapter gözüküyor :(

Edit : yazar devam serisi olarak 龍頭 Dragon Head isimli bir novel çıkarmış, 2018de ödül falan kazanmış gibisinden bilgilere eriştim de, şu kalan son 40 bölümü bulamıyorum delirecem.

Aynı durumdayım bende çok güzel seriydi tekrar tekrar okurum arada

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık