Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] City of Darkness

Tür: Aksiyon, Macera, Dövüş Sanatları, Seinen
Serinin Çin'de Devam Durumu: 1. sezonu 32, 2. sezonu 100 bölümden oluşmakta olan tamamlanmış bir seridir.
İngilizce Çeviri: 2. Sezon 33+
Türkçe Çeviri: 2. Sezon 13+
Türkçe Okuma Linki: City Of Darkness

Yu Er tarafından yazılan, Andy Seto, Chenjing Group, Situ Jian Qiao, Yuyongliang tarafından çizilen, ilk sayısını 2006 yılında çıkarmış bir manhuadır City of Darkness.Evet ,doğru okudunuz manhua, yani bir çin mangasıdır.City of Darkness yetişkinlere yönelik içinde aksiyon,macera,dövüş sanatları ögeleri barındıran bir seridir.Bütün bölümler renklidir.

Konusu:City of Darkness çeteler arası mücadeleleri ve baş kahramanımız Chen Luo Jun’un hikayesini anlatmaktadır.Chen Luo Jun Baoli çetesinde saygı duyulan biriydi, çetesi için zafer üstüne zafer kazanıyordu ama bir gün sahip olduğu her şey elinden alındı.Bundan sonra Chen Luo Jun’u ne bekliyor?

Manhua'dan resimler;

Çevirisine devam ettiğiniz için başlıyorum ben de. İlk bölümü okudum, o kadar çok beğendiğimi söyleyemem ama en azından bir 15-20 bölüm daha bakıcam. Kolay gelsin bu arada.

Xantho

Tamda izleyecek anime okuyacak manga arıyorum bulamıyorum dediğim anda açılan konu :3

3-4 bölüm daha okursan gerisi kendiliğinden gelecektir.
Birkaç defa daha övmüştün zaten bu seriyi. Başka övenler de vardı. İlerledikçe ben de seveceğimi düşünüyorum. Sokak kavgaları sevdiğim bir tema çünkü. Ana karaktere pek ısınamadım sadece. Feng Shen Ji'de de böyle olmuştu. Manhualarda bir sıkıntım var sanırım. :D

Birkaç defa daha övmüştün zaten bu seriyi. Başka övenler de vardı. İlerledikçe ben de seveceğimi düşünüyorum. Sokak kavgaları sevdiğim bir tema çünkü. Ana karaktere pek ısınamadım sadece. Feng Shen Ji'de de böyle olmuştu. Manhualarda bir sıkıntım var sanırım. :D
Bende ana karakterden ziyade yan karakterlerden biri olan Shi er Shao'yu daha çok severim. Serinin sonuna kadar baktım ama yine de durum değişmedi. :)

Bende ana karakterden ziyade yan karakterlerden biri olan Shi er Shao'yu daha çok severim. Serinin sonuna kadar baktım ama yine de durum değişmedi. :)
İlk bölümde görülen bereli eleman değil mi? Ana karakterden daha sevilesi geldi bana da. Birazdan devam edicem. 10 bölüm felan okurum. Yarın da devam edersem ilk sezonu bitiririm. Buraya yorum yaparım sonra.

İlk bölümde görülen bereli eleman değil mi? Ana karakterden daha sevilesi geldi bana da. Birazdan devam edicem. 10 bölüm felan okurum. Yarın da devam edersem ilk sezonu bitiririm. Buraya yorum yaparım sonra.
Aynen o, kişiliği ve yaptıklarından dolayı bazı noktalarda ana karakterden daha fazla öne çıkabiliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık