Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 166 47.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 182 52.3%

• Kullanılan toplam oy
    348
Linlinin çocukken kilolu yaşlıyken de kilolu ama gençliğinin zayıf çizilmesi garip geliyor bana.

Vaziyet alın bu kadın en güçlü İmparator çıkacak.Büyüsel gücü en yüksek olan kişi bence ve hakisi de baya ileri düzeyde.Arada delirmesi handikapı ama.

Bence Kaido'dan güçlü ama Kaido'da ölümsüzlük var o engelliyor.Shanks çıkınca herşey daha da netleşcek.
Kaido dış yüzeyi o kadar kuvvetli ki zarar görmüyor.Bu nedenle ölümsüz diye söyleniyor.Devamlı idam edildiği için bu lakapı almış.Öldürememişler ve bu lakabı koymuşlar.Yoksa gerçekte ölümsüz falan değil.Zayıf noktası zaten iç tarafı olduğu kesinleşti Luffy nin yeni haki tekniği sayesinde.Linlin le bence aynı tür kendisi.İkisininde derisi son derece dayanıklı.Linlin ama daha üst seviyede görünüyor.

Linlinin çocukken kilolu yaşlıyken de kilolu ama gençliğinin zayıf çizilmesi garip geliyor bana.
Enies lobby arcda pembe saçlı yaratık komodiri "seimei kikan" diye bir teknik kullanıyordu. Ne kadar yerse yesin vücudunun şeklini istediği gibi verebiliyor. Bu tekniğin bir benzerini lütfü ve kid de kullanmıştı udon hapishanesinde hippoadam i dövmeden hemen öncesi. Yani bu tekniğe benzer teknik kullanıyor olabilir gençliğinde ama şu anda gerek duymuyordur zaten 68 yaşında.

Enies lobby arcda pembe saçlı yaratık komodiri "seimei kikan" diye bir teknik kullanıyordu. Ne kadar yerse yesin vücudunun şeklini istediği gibi verebiliyor. Bu tekniğin bir benzerini lütfü ve kid de kullanmıştı udon hapishanesinde hippoadam i dövmeden hemen öncesi. Yani bu tekniğe benzer teknik kullanıyor olabilir gençliğinde ama şu anda gerek duymuyordur zaten 68 yaşında.

Doğum kilolari onlar :p

Kaido ile anlaşıp hazır bir araya gelmişken çocuk yapmasalar bari. Gerçi OP bittikten sonra Baruto gibi devam ettirirlerse yeni düşmanı böyle açıklarlar. O gün var ya o gün.. : ))
Salın Linlin sakın..

Derisinin neden kalın ve çelik kadar sert olduğunu biliyor muyuz?
Deriyle alakası yoktur. Öyle olsaydı Karamel Ana'nın çerçevesi kırıldığında yara almazdı. Yüksek ihtimalle Luffy'nin şu an öğrendi hakiye doğuştan sahip. Bu yüzden savunması aşılamıyor. Fakat fiziksel olarak aşırı güçlü olduğu aşikar.

Oda, Linlin'e çok handikap verdi. Açlık ve ani kontrol kayıpları yaşıyor. Bir şekilde zayıflatmak için bunlar verildi. Açlık çekmediği müddetçe kimse yenemez. Kaido'ya ayar vereceği zamanı iple çekiyorum.

Deriyle alakası yoktur. Öyle olsaydı Karamel Ana'nın çerçevesi kırıldığında yara almazdı. Yüksek ihtimalle Luffy'nin şu an öğrendi hakiye doğuştan sahip. Bu yüzden savunması aşılamıyor. Fakat fiziksel olarak aşırı güçlü olduğu aşikar.

Oda, Linlin'e çok handikap verdi. Açlık ve ani kontrol kayıpları yaşıyor. Bir şekilde zayıflatmak için bunlar verildi. Açlık çekmediği müddetçe kimse yenemez. Kaido'ya ayar vereceği zamanı iple çekiyorum.
Begenin derisi çelik kadar sert dediğini hatırlıyorum da o yüzden sormuştum. Yani bilinci olduğu sürece doğuştan vergo gibi hatta ondan daha güçlü bir hakiye sahip.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık