Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 166 47.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 182 52.3%

• Kullanılan toplam oy
    348
Vaziyet alın bu kadın en güçlü İmparator çıkacak.Büyüsel gücü en yüksek olan kişi bence ve hakisi de baya ileri düzeyde.Arada delirmesi handikapı ama.

Bence Kaido'dan güçlü ama Kaido'da ölümsüzlük var o engelliyor.Shanks çıkınca herşey daha da netleşcek.

Hiç yarası olmaması gerçekten ilginç. Bu yönüyle Kaido'dan önde olabilir bakalım..

Bence BM'nin değiştiği gayet açık, dediğin gibi bu değişimin sebepleri hikayesi eksik o ayrı. Bu arc çok güzel .Güzel olmayan tek yani eksik bitecek olması. Ve BM'nin bahsettiğin durumları da büyük eksikliklerinden biri. Üstüne basıla basıla gösterildi. Küçük Linlin çok iyi niyetli sevimli bir canavarcıktı. Şimdi ise dehşet verici bir canavar var ortada. Bunun öyle tatlı krizi ile alakası olduğunu da düşünmüyorum. Muhtemelen en küçük kızı olan Anana'nın psikopatlığı için herkesin öldürmek istediği bir kaç yüz kişi olabilir falan diyor düşün artık. Ailesini çok umursadığını da sanmıyorum. Katakuri'nin umursadığını bir kaç kez sezmiştim son bölümde de net olarak ifade edildi zaten. Ancak BM de öyle bir şeyi hiç sezemedim. Çocukluğundan kalma bir hissiyatla herkesin birlikte aynı sofrada olması arzusu var bence malum çocukken birlikte aynı sofrada oturdukları dev, normal insan, balıkadam vs vardı. Yani BM'nin kibirli ve vahşi hale geldiği kesin nasıl bu hale geldiği ise maalesef şu anki görünen tabloya göre gösterilmeyecek. Elbette bunun temel sebebi Streusen muhtemelen ama bunun alt yapısını görmek isterdim ben de
.
Umarım tekrar görürüz bu tayfayı ve bir şekilde atlanan şeyleri öğreniriz.
Madem bunların farkındasın neden sevmem diyorsun?? Her şey Carmel'in suçu..

Kaidoda ölümsüzlük yok bence onda vurgulanan istese bile kendini öldüremeyecek kadar güçlü olduğu.
Bu kadında tip olarak inanılmaz ofsayt ve karikatürize.
İkisinin ortak özelliği emellerinin yıkım oluşu.Kaptanlarıyla aynı gaye ama bunun altı bana yine boş geliyor.Sanırım yine güçle akıl aynı orantıda işlemiyor demek istiyor Oda

Kimisi dayak yiye yiye güçlenir dövüşmeyi öğrenir, kimisi doğuştan güçlü doğar.

İlki Kaido ikinci Linlin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık