Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Sabo

Kim Yener?

• Katakuri yener

Kullanılan: 110 48.9%
  • Sabo yener

Kullanılan: 94 41.8%
  • Bu dövüşün galibi olmaz berabere biter.

Kullanılan: 21 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    225
Sabo seri sonunda Akainu ile dövüşürse yenecek misal, haki faktörünü devre dışı bırakmadım zaten.

Yukarda arkadaş açıklamış dediğimi Cracker'ın hayvan gibi Busoshoku bastığı bisküvilerinin ıslanınca yamulmasıyla aynı mantık işte :)

Mochi'nin yapısı ateş'e ve suya karşı dayanıksız Jinbei üstüne çay mı dökmüştü bir şeyler yapmıştı hatta.
Cracker bütün askerlerine sürekli basmıyordu hakiyi, bastıklarında kokayı görüyorduk zaten. 30 tane askerine sürekli koka bassa haki mi kalır adamda?
Ateşin yakmayacağı logialar dışında ne var bana bi söyler misin? Ayrıca adamın ateşli saldırı tekniğini gördük, inatla mı görmezden geliniyor bilmiyorum. Ayrıca, gelelim suyun mochi'yi dağıtma meselesine; Luffy sıcak bir şeye normal formunda dokundu mu pöf pöf elini üfleyen biri, herif sonradan armamentli ateş saldırısı üretmeye başladı. Armamentli bir Katakuriye suyun nasıl izleyeceği hakkında hiçbir fikrimiz yok. Ser mochi'ye veyahut uyanıştan yarattığı donutlara işler mi? Armament basarsa işler mi? Hiçbir fikrimiz yok

Bence yapılan en büyük hata Luffy ile geri kalan herşeyi paralel olarak geliştirmek, Sabo Luffynin abisi olduğu için güçlü sanılıyor lakin Sabonun G4 kata dövüşü öncesi Luffyden güçlü olup olmadığı belli değil. Adamın meyvesi ateşe dayanıksız olabilir deniyordu, Luffy kılıca karşı dayanıksız dermiş gibi (sanki normal adamı kılıç kesmiyor da bir tek gomu gomu yiyeni kesiyor) herif ateşli roket yumruğu çaktı geçen bölüm. Uyanıştan dolayı vücudu ilginç çalışıyor sanırsam.
Sabo gözüme daha güçlü görünmüştü önceden ama şu an güçlüce bir supernova gibi düşünüyorum onu.

Saboda Luffy gibi kendini aşarsa dövüş içerisinde kaznır. Ama tüm dövüşleride potansiyel seviye üzerinden değerlendiremeyiz. Varolan güçlerinde Kata üstün gelir.

Saboda Luffy gibi kendini aşarsa dövüş içerisinde kaznır. Ama tüm dövüşleride potansiyel seviye üzerinden değerlendiremeyiz. Varolan güçlerinde Kata üstün gelir.
Hangi konuda aşması gerekiyor kendini? B hakileri denktir muhtemelen, k haki desen herkesin Katakuriyle kapışmak için geleceği görmesine gerek yok. O Luffynin zorunluluğuydu, Sabo mera merayla alan saldırısı yapabiliyor artık. Bir hiken çaksa Katakuri kolay kolay sıyrılamaz karşılamak zorunda kalır.

Katakuri'nin meyvesi suda çözülüyor. Ateşe karşı zayıf olan Perospero'nun meyvesi. Katakuri Kare Mochi yapıp, hakiyi dayarsa her türlü ateşe baskın çıkar. Zira ben Logia tabanlı saldırılarda haki kullanılamaz siye düşünüyorum. Mesela Issho ve Sabo savaşına bakarsanız, Sabo ateşe dönüşüp saldırıyor, fakat saldırı yaptığı uvzu ateş değil, normal halinde. Her ne kadar hoşuma gitmese de, Bu konuda @Master of Puppets haklı. Pozisyonda kusur yok, devam kararı doğru.

@kadir †. ve @Dattebayo..!

Bunlar hep dövüş içinde gelişen genç karakterler. Amirale ezilmeyen adam sağ kola hiç ezilmez. Denk götürdüğü savaşı da alır, bu dövüş içinde gelişen karakterler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık