Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs Rob Lucci

Sizce Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    119
ben kimden oldum şimdi durduk yere. lucci güncel luffy ile kapışıyor diye mi tüm bunlar, ayıp ettin. tamam en son şuna dönmüş olabilir ama sonuçta katakuri zoroyu alabilir mi tartışmalı.
Güncel Luffy ile ne kapıştı ya? Luffy tek kale maç yaptı. Galatasaray - Fenerbahçe Süper Kupa finali bile daha uzun sürmüştür.

Zoro'nun kan revan içinde kalıp 90+3'te gol atmasıyla Luffy'nin 40 saniyede maçı kazanması aynı şey değil.

Doflamingo çok daha şiddetlilerini yedi ve üstelik bunları yerken içten yok edilmişti organ hasarlıydı iç kanama + Leo bazuka + yapılara çarpma falan yine devam edebilecek durumdaydı.Shichileri Kata gibilerle karıştırma.
ben luffy dövüşlerini inanılmaz buluyorum. dövüşürken rakipleri asla hasar almıyormuş gibi okuyup haftalarca aylarca yorumlar yapıyoruz. sonra günü geliyor ve luffynin tüm atakları değerli oluyor. mükemmel bi karakter.

Doflamingo çok daha şiddetlilerini yedi ve üstelik bunları yerken içten yok edilmişti organ hasarlıydı iç kanama + Leo bazuka + yapılara çarpma falan yine devam edebilecek durumdaydı.Shichileri Kata gibilerle karıştırma.
Kong Gün yedi ikisi de. Dof gibi sırt üstü sürüklenmedi.İlk Kong Gun yediği sıra bunları yemedi.

Güncel Luffy ile ne kapıştı ya? Luffy tek kale maç yaptı. Galatasaray - Fenerbahçe Süper Kupa finali bile daha uzun sürmüştür.

Zoro'nun kan revan içinde kalıp 90+3'te gol atmasıyla Luffy'nin 40 saniyede maçı kazanması aynı şey değil.
Nika tabi 40 saniyede alır, nika katakuriden 30 çeşit mochi yemeği yapar çiğnemeden yutar

Kong Gün yedi ikisi de. Dof gibi sırt üstü sürüklenmedi.İlk Kong Gun yediği sıra bunları yemedi.
Tepeden aşağı yolluyor çünkü adamı yerçekimi diye birşey var dimi yüzüstü yüzecek mi :D yapılara da çarpıyor Doflamingo.Üstelik dediğim gibi gamma knife iç kanama yaptı hala o hasarın etkisi vardı dikmeye çalışıyordu içeriden.
Dof law'in blofunde yanlis ata oynasa, Kaido dof'u indirmesi icin Jack'i gonderirdi
İyi güldüm.Jack dediğin adam kim yahu Pica + Diamante yeter ona.
ben luffy dövüşlerini inanılmaz buluyorum. dövüşürken rakipleri asla hasar almıyormuş gibi okuyup haftalarca aylarca yorumlar yapıyoruz. sonra günü geliyor ve luffynin tüm atakları değerli oluyor. mükemmel bi karakter.
Luffy inanılmaz fanlara sahip rakip luffye birşey yapamazsa saldırıları zayıf oluyor Nika’dan saldırı yiyip ayakta kalırsa da görmezden geliniyor ciddi değildi denip yok sayılıyor hahaha ne diyeyim. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık