Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs Rob Lucci

Sizce Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    119
Kimin objektif kimin delüzyonda olduğunu gösteren güzel bi anket olmuş, katakuri alır diyenler katakuri şuan seriye geri dönse gözükeceği güce göre kıyas yapmış, bizde biliyoruz güncele gelse oda yamato level yapar katayı fakat öyle bir şey olmadığı için g4 e yenilen katayı hesap ediyoruz dolayısıyla 2+2=4 güncel lucci>katakuri

Kimin objektif kimin delüzyonda olduğunu gösteren güzel bi anket olmuş, katakuri alır diyenler katakuri şuan seriye geri dönse gözükeceği güce göre kıyas yapmış, bizde biliyoruz güncele gelse oda yamato level yapar katayı fakat öyle bir şey olmadığı için g4 e yenilen katayı hesap ediyoruz dolayısıyla 2+2=4 güncel lucci>katakuri
Yav Zoro fanları hep rakiplerini övüyor.

Lucci Katakuri'den haki dersi alır.

o döneme değil güncele göre yapıyoruz işte :S lucci nika ile vs attı mı attı, bi süre dayandı mı dayandı. katakurinin dövüştüğü luffy ile şu anki luffy arası da 3 power up farkı var.

fark ettiysen olası katakuriyi değil son bıraktığımız katakuri hakkında konuşuyorum. şu an o da gelişmiştir bilmemne onu görmeden bilemeyiz, katakuri kardeşlerini döverek güçlenmiştir vs beni ilgilendirmiyor.
Zoro fanboyları için rakibi kimse yüceltildiği için size ne anlatsak boşa kürek çekmiş oluyoruz.

Siz katakuriyi lucci yerine hayal edebiliyormusunuz? gelicek g5 luffy den gomu gomu şafak roketi diye 3 isimli kutsal bi atak yiycek sonra kalkıcak 3 yarabandı ile gidicek zoro ile vs atmaya sonra zoro dan dehşet bi yara alıp yere serilmiycek ayakta bilinçli bir şekilde kalıcak ben hayal edemedim vallaha

Lucci uyanışlı zoan meyvesi kullanan adam. Ona rağmen 1-2 saldırıya yamuldu.

King ateşini kapadı, tanklığıyla övülen antik zoanını kapadı. Düz insan haliyle Lucci'den fazla hasar yedi.

Lucci sağ kol liginde bi adam değil. Adam bana King övdürtüyor o kadar çöp bi karakter.

Siz katakuriyi lucci yerine hayal edebiliyormusunuz? gelicek g5 luffy den gomu gomu şafak roketi diye 3 isimli kutsal bi atak yiycek sonra kalkıcak 3 yarabandı ile gidicek zoro ile vs atmaya sonra zoro dan dehşet bi yara alıp yere serilmiycek ayakta bilinçli bir şekilde kalıcak ben hayal edemedim vallaha
Hayal edebiliyorum.

Zoro fanboyları için rakibi kimse yüceltildiği için size ne anlatsak boşa kürek çekmiş oluyoruz.
ben kimden oldum şimdi durduk yere. lucci güncel luffy ile kapışıyor diye mi tüm bunlar, ayıp ettin. tamam en son şuna dönmüş olabilir ama sonuçta katakuri zoroyu alabilir mi tartışmalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık