Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    329
Senden böyle saçma bir yorum beklemezdim. Oda kendisi Marco'yu ve gücünü ileride başka bir arcda daha detaylı işleyeceğini söylüyor.

Şimdi nasılda Kata'yı övüyorsunuz :D Boşuna demedim yeni hedef Marco diye.
Kata'yı son 10 bölümdür övüyoruz zaten. Adam övülmeyecek gibi değil ki. Her bölüm üstüne daha fazlasını kattı. Sonra da Rayleigh'nin açıklamalarıyla adam tescilli dünyanın en güçlüleri arasında yerini aldı. Üstüne de farklı bir artısı olarak geleceği görme ile. Katakuri en güçlü sağ kol bile olabilir bunun ihtimali var. Marco'yu özel olarak işlemesi lazım zaten. Çünkü MF'de çizdiği profil yetersiz kaldı. Katakuri MF'de olsa daha iyi performans sergilerdi diyor insan. Marco'nun da gücünü anlarız. Ama bu Luffy'nin aşamayacağı bir seviyede olmayacak. Arkadaş adam Kata gibi geleceği görmeye başladı. Rayleigh bile inanılmaz bir şey diyor senin iki yıllık eğitiminden sonrasında bile o seviyeye çıkabileceğini düşünmek. Durum böyleyken Marco da olsa farketmezdi.

Luffy bu arc sırasıyla Cracker'i indirdi üstüne Sanji'den dayak yedi üstüne öfkeli ordu felan dedikten sonra Katakuri'yi de indirdi.

Kata'yı övmenin Luffy ile alakası yok.

Bizim forumda bir tabu olmuş artık bu yenilen karakter anında ezilmeye başlanır. Buradan Marco'ya pay çıkarılıyor. Arkadaş Yonkou'ları bile yenecek bu adam ne Marco'sundan bahsediyorsunuz.:S Katakuri şimdi sırada Marco mu var demiyor. Ana mı indirmek için gelecek misin diyor adam.:S

@Daredewill

Darbe yemeyen adam, geleceği gören adam yenildiyse Anka Marco da yenilirdi Luffy'e. Katakuri ve Marco dövüşü ne olur bilmem. Ortada bir dövüş olur. İki rakip de birbirini kolayca yenemez.

Bu evrende dövüşler başkasının karşısında 5 gün sürüyor, aradaki fark Luffy. Gömdü mü Allahını şaşırtır adamın Luffy.
İşte onu diyorum Marco vs Kata başkası oluyor. Lufy üstünden gördüğümüz ise Kata dayanıksız. Sağ kollar aşağı yukarı aynı ligin adamı dersek vs uzun sürer. Uzun süren her vs de marco 2 adım öndedir.

İşte onu diyorum Marco vs Kata başkası oluyor. Lufy üstünden gördüğümüz ise Kata dayanıksız. Sağ kollar aşağı yukarı aynı ligin adamı dersek vs uzun sürer. Uzun süren her vs de marco 2 adım öndedir.
Kata 15 saattir hayvan gibi haki harcıyor, Luffynin 886. bölümde sölyediği gibi "Haki biten bir şey". Dayanıksız değil.Luffy Marcoya da gömse Allahın kaydırır.

Allahtan da korkmuyorlar artık :artiz:

Luffy'nin yediği dayağı eşit oranla 11 süparnovaya paylaştırsak hepsi evine geri döner :oleyo2:
Luffynin dayanıklılığı zoruna gidenin borusuna gitsin. Luffy serinin başından beri böyle. Marinefordda herif resmen ölüyordu, milyonda bir ihtimalle kurtulup Marineforda gitti, yemediği saldırığı, görmediği ışın kalmadı... ta ki Ace ölene kadar. Bu çocuk hep böyleydi. Ama "muh one piece çok dengesiz :|"

Luffynin dayanıklılığı zoruna gidenin borusuna gitsin. Luffy serinin başından beri böyle. Marinefordda herif resmen ölüyordu, milyonda bir ihtimalle kurtulup Marineforda gitti, yemediği saldırığı, görmediği ışın kalmadı... ta ki Ace ölene kadar. Bu çocuk hep böyleydi. Ama "muh one piece çok dengesiz :|"
Kendi haline bırakacan bunları :artiz:

Kata 15 saattir hayvan gibi haki harcıyor, Luffynin 886. bölümde sölyediği gibi "Haki biten bir şey". Dayanıksız değil.Luffy Marcoya da gömse Allahın kaydırır.
Mf'da Marco'ya amiraller gömdü, çok fark edeceğini sanmıyorum. Adamın meyve dayak yeme özgürlüğü veriyor. Kata bariz üstün değilse zaman aleyhine işler. Lufy sağ kol defterini kapattı.
Allahtan da korkmuyorlar artık :artiz:

Luffy'nin yediği dayağı eşit oranla 11 süparnovaya paylaştırsak hepsi evine geri döner :oleyo2:
Red seni böyle görmek zoruma gitti, benle de girdin sanırım ama şu halini gördükten kendimden çok sana acıdım. Lufy affetmez zaten sağ kolları süründürür.

Oda Marcoyu işlediğinde Dof > Marco Katakuri > Marco Şu an ki Katakuriyi yenen Luffy > Marco diyenler ozaman bi görüşelim burada :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık