Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    340
Bu adamın mutlak gücü savunması ve dayanıklılığı iken Kata'nın saldırıları vız gelir tırıs gider Luffy'nin saldırısı ile ağzı yamulan kata'nında Marco'nun saldırılarına dayanacağını sanmıyorum.Marco'nun tekme attığı kişiler Amiraller olduğu için malum olarak onlara bir zarar vermediğinden saldırı gücününde düşük olduğu düşünülüyor Marco'nun.Şimdi burdan sakın Marco tek atar gibi bir düşünce oluşmasın ama ayakta kalan kişi Marco olur kendi düşüncelerim bunlardır.

Ahahah oyle bir algi olusmuski marco 2 3 gun sonra sinira geliyor kata masallah aygir gibi sinirina gelmicek oyle mi? Kataninda bir siniri vardir gozlem hakisinde(aklima geldi yemek yemeyince azaliyo gucu). Meyvede cakma logia meyvesinin bi ozelligi yok gozlem hakisi sayesinde o meyve o kadar saglam oluyo. Marco luffye benzemez cok daha tecrubeli haki olarak sinirlari daha ust duzeydir. Amiral tankliyan adama katanin saldirilari dusundugunuz gibi cok etki etmez. Birde marconun saldiri gucunun dusuk oldugunu kim salliyo. Adam amiralleri ucuruyo tekmeyle. Anlasildi kata fanboylarida koyu cikcak ve karakterden sogutcaklar. Vs ye gelirsek ben suana kadar gosterilenlerle birsey diyemiyorum. Ama bu vs uzun surcegi icin katanin yemek yemeden dusen enerjisi marcoya gore daha cabuk tukenir ve marco alir. Genel olarak iki tarafta saglam neredeyse ayni gucte ama uzun solukta sanilanin aksine marco alir.
Kata kendi mochi sini yer olur biter.

Bu adamın mutlak gücü savunması ve dayanıklılığı iken Kata'nın saldırıları vız gelir tırıs gider Luffy'nin saldırısı ile ağzı yamulan kata'nında Marco'nun saldırılarına dayanacağını sanmıyorum.Marco'nun tekme attığı kişiler Amiraller olduğu için malum olarak onlara bir zarar vermediğinden saldırı gücününde düşük olduğu düşünülüyor Marco'nun.Şimdi burdan sakın Marco tek atar gibi bir düşünce oluşmasın ama ayakta kalan kişi Marco olur kendi düşüncelerim bunlardır.
Kata strenght mochi yapar döver

Su amirali ucuruyocular tukensin veya tutarli bir yorum yapmadan direk kata alir diyip laf sokma cabasinda olan kisilere iyi bakin. Yarin birgun baska havali bir karakter cikinca oooo uuuu karaktere bakk annecigime soyliyeyimde bana para versin lise cikisi posterini aliyim , kafasinda olan ergenler. Amiral tankliyan kac yildir wb gemisinde dovusen tecrubeli adamin saldiri veya savunma gucunun kucumsenmeside ayri bir basari.ikisi ayni ligin oyuncusu ama katada zaten kolaylikla marcoya hasar verebilcek(!)Ortaya cikan her havali karakterde bu insanlarin beyni mantik cercevesinden uzaklascak belki yaslarindan dolayi boyle yorum yapiyolar benimde boyle sert elestirmem biraz tuhaf kacti.

Yalnız Marconun yüzüne bakılırsa Akainu'nun vuruşu yüzünde yanık izi bırakıyor. Etki etmiyor değil ediyor ama Marco yeteneği ile iyileştiriyor.

Bu dövüş günlerce sürer iki tarafta dokunulmaz tipler. Yenmeleri birbirini çok çok zor.

Biri geleceği görüyor logia gibi savunma yapıyor. Diğeri kendini iyileştiriyor.

Katakuri bana daha avantajli geliyor ama.

Yalnız Marconun yüzüne bakılırsa Akainu'nun vuruşu yüzünde yanık izi bırakıyor. Etki etmiyor değil ediyor ama Marco yeteneği ile iyileştiriyor.

Bu dövüş günlerce sürer iki tarafta dokunulmaz tipler. Yenmeleri birbirini çok çok zor.

Biri geleceği görüyor logia gibi savunma yapıyor. Diğeri kendini iyileştiriyor.

Katakuri bana daha avantajli geliyor ama.
Onun öncesinde defalarca kez hasar yediği için olabilirmi? Ayrıca Kairoseki ile bağlıykende Kizaru'dan baya hasar yemişti yanlış hatırlamıyorsam biz dövüşü sıfırdan 1 e 1 ele alıyoruz sanıyordum :)

Kata Mochiden dağ yapıp Marcoyu altında bırakır, Marco nefessiz kalıp yavaş yavaş ölür, Luffy gibi yiyerek çıkamaz, boğulma durumuna meyvesinin yapacağı bir şey de yok. :)

Sınırı vardır derken çok düşünmemiştim ama dediğin gibi bu sınır meyveden değil kişinin kendisiyle alakalı bir durumdan olur.

Marco'nun meyve tabanlı saldırılara karşı daha iyi,hakiye karşı daha zayıf olduğu aşikar gibi bir şey bence.Magmaya kafa atan adam hakili yumruktan etkileniyor.Ha tabii bu hakinin de belli bir seviyesi vardır muhtemelen.Sonuçta o hasarı veren adam Garp'tı.Kata'nın atıcağı bir hakili yumruk Garp etkisi yaratmaz.
+1 :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık