Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jack

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    229
Aynen bu ne böyle yahu biri jelibon atar diğeri meyve suyu içer ötekinin krakerini ıslatıp yerler Mam desen sinek kovalar. Hadi masal anlatıyon eyvallah da olacak iş var olmayacak iş var he. 10 üzerinden 3,5 anca veririm bu arca, :)
Yiyecek temasını hiç sevmedim zaten. Zoan görelim de gözümüz gönlümüz açılsın :D Şu Zoanların karizması diğer meyvelerde yok.

Yiyecek temasını hiç sevmedim zaten. Zoan görelim de gözümüz gönlümüz açılsın :D Şu Zoanların karizması diğer meyvelerde yok.
En azından dövüş görürüz biraz yahu bu arc tam fecaat oldu. Cracker vs Luffy gösterilmedi 11 saat dedi geçti. Big mam vs Brook da gösterilmedi. Smooty hiç müdahale etmiyor zaten. Bir Katakuri ile de nereye kadar tasıyabilir bilemiyorum. :)

kaidonun 3. adamı mome'nın 1. adamını alacaksa mome ölsün o zman boşa yonkou olmuş.Eğer fark bu kadar olsaydı kaido çoktan korsan kralı olurdu.
Jackin üçüncü adam olduğu açıklanmadı.
Kaidonun en güçlü olduğu açıklandı
Korsan kral olmak için sadece güçlü olmak yetmiyor. Aynı zamanda yol kitabelerini bulup, onları okuyup daha sonra da rafteli bulmak gerekiyor. Yoksa Kaidou nun güçsüz olması gibi bir durum yok.

Adam Mf ye evladını kurtarmaya giden wbnin yolunu tereddüt etmeden kesmeye gidiyor. Yıkımcılarından birisi hiç düşünmeden eski filo amirali ve bir amiralin konvoyuna saldırıyor. Oda bu adama hazırlık için Law ile ittifak yaptırdı, bu arc jinbei ve balık adamlar gelecek, Dressrosa da sürüyle ittifak oldu. Marcolar, Samuraylar vs derken yapılan hazırlıklar ortada.

BM için ise hiç bir hazırlık yapmadan ellerini kollarını sallaya sallaya geldiler.

Adam Mf ye evladını kurtarmaya giden wbnin yolunu tereddüt etmeden kesmeye gidiyor. .
Hepsi iyi güzel de bu örnek olmamış. Tereddüt etmeden kesmeye gidiyor da noluyor? Shanks nasıl durdu bilmesede durdurup savaşı bitirmeye gidiyor. Yani kısacası KAİDO durduruluyor o veya bu sebeple.

Ha yanlış anlaşılmasın. Kaido inanılmaz güçlüdür. Serinin ya 1 ya 2. adamıdır ama o örnek olmamış.

Hepsi iyi güzel de bu örnek olmamış. Tereddüt etmeden kesmeye gidiyor da noluyor? Shanks nasıl durdu bilmesede durdurup savaşı bitirmeye gidiyor. Yani kısacası KAİDO durduruluyor o veya bu sebeple.

Ha yanlış anlaşılmasın. Kaido inanılmaz güçlüdür. Serinin ya 1 ya 2. adamıdır ama o örnek olmamış.
Örneğin nedeni şu; farz et ki shanks çıkmadı yoluna, WB kendisini durdurmaya gelen bu adama saldırır mı yoksa vaz geçip dönüyoruz tamam mı der? Yani orada wbnin önünü kesmeye çalışmak güven özveri ve tecrübe istemez mi?

Shanks'ın durdurması ise tam bir muamma, bir takım Tavizler mi verdi, diyet mi ödedi(değerli bir şeytan meyvesi, yol kitabesi vs ,gibi) kandırdı mı( buggyi de kandırmıştı) yoksa burada savaşsak bile zaten yetişemezsin gibi bir argüman mı koydu bilmediğimiz için sağlıklı bir yorum yapamayız.

Bakalım neler olacak. Kaido Arkı gelsin de kıran kırana bir iki dövüş görsek :D
Şu arctaki hiç bir şeyi beğenmiyorum..

Hele şu kadın, ayağı takılıp düşse ve bir daha hiç gözükmese, ulan burada da saçmalamış demem. Mangaka bile nereden de böyle saçma sapan bir kadını yonkou yaptım diyordur :D Bilmiyorum, böyle olabildiğince olumsuz düşüncelere sahip olduğumdanmıdır, Jack'i, Mama ve diğer bütün adamlarına değişmem! Pek çok arkadaş matematik yapıyor, yok bu kadın yonkou, hayır o yonkounun sağ kolu vs vs. Ne oldukları benim için hiç önemli değil, Jack alayını ezer diyorum.

Bir de dediğin gibi kaido arc harika olacak gibi Marco'lar da gelecek :)

Şu arctaki hiç bir şeyi beğenmiyorum..

Hele şu kadın, ayağı takılıp düşse ve bir daha hiç gözükmese, ulan burada da saçmalamış demem. Mangaka bile nereden de böyle saçma sapan bir kadını yonkou yaptım diyordur :D Bilmiyorum, böyle olabildiğince olumsuz düşüncelere sahip olduğumdanmıdır, Jack'i, Mama ve diğer bütün adamlarına değişmem! Pek çok arkadaş matematik yapıyor, yok bu kadın yonkou, hayır o yonkounun sağ kolu vs vs. Ne oldukları benim için hiç önemli değil, Jack alayını ezer diyorum.

Bir de dediğin gibi kaido arc harika olacak gibi Marco'lar da gelecek :)
Teması yüzündendir :D Marco reisi dört gözle bekliyorum:a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık