Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 271 80.4%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 50 14.8%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 16 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    337
Bu mantıkla bakarsan olaya Peronanın hayaletleri > Yonkou ve buradan yürürsek Usopp > Yonkou Usopp= KK'ya çıkar.
Her yeteneğin bir zaafı vardır illa ki. O yüzden kişiyi değilde kişinin gücünün yeteneğini serinin en büyük güçlerinden birisi olan amirallerin üstünden yaftalamamak lazım.
evet her yeteneğin bi zaafı var luffy'nin eneli darma duman etmesi gibi ama usopp perona yonkou ilişkisini doğru söylemedin usopp peronayı yener ama yonkou yu yenemez. Oda'nın dünyasında bu bir kuraldır dostum, her yeteneğin bir zaafı var. tabi ender durumlar oluyor luffy'nin ikinci düşmanı şu beş bıçalı gözlüklü adam gibi, o adamın luffyi doğraması lazım ki öyle de oldu ama irade baskın geldi.

Katakuri her yönüyle Trebolün 1 gömlek üstü olarak tasarlanmış bir karakter.

Ikisinin de meyvesi aynı türden, birisi sümük diğeri mochi, yapışkan özelliğe sahip maddeler, iki meyve için de önce logia diyorduk sonra paramecia oldukları ortaya çıktı, Katakurinin meyvesi muhtemelen Trebolunkinin hiyerarşik üstüdür, mochi daha yoğun ve daha yapışkan olabilir biraz daha görmemiz lazım. Meyvelerin kullanılışlari aynı, maddenin yapışkanlığını kullan sonra kaldir at, Katakuri Luffyi yakaladı yere çarpacaktı, Trabol de meyvesiyle gemiyi kaldırıp yere çarpmıştı.

Sonrasında iki karakterin de el göz koordinasyonları yüksek, Trebol sineği alnından vuruyordu, Katakuri de iki kişiye kafa çekti.

Bu yönüyle Doffun Trebolü varken BMnin de Katakurisi olsun demiş mangaka her zamanki klişeyi bozmak istememiş. Geçmişte söylemiştim yineleyecek olursam Dof yerinde Katakuri olsa Law Luffy ittifağına karşı hiç şansı yok bana kalırsa, Law Trebolu maymun etmisti, dilimlendikten sonra Trebol kendi kendine toplanamamıştı, Katakuri de biraz daha zorlu olsa da aynı akıbete uğrar bana kalırsa :)

evet her yeteneğin bi zaafı var luffy'nin eneli darma duman etmesi gibi ama usopp perona yonkou ilişkisini doğru söylemedin usopp peronayı yener ama yonkou yu yenemez. Oda'nın dünyasında bu bir kuraldır dostum, her yeteneğin bir zaafı var
Şurayı anlamadım. Senin Odanın dünyasındaki bir kuraldır diye düşündüğün şey aslında Oda için anlık bir düşünce olabilir. O yüzden Oda adına net bir şekilde konuşmamak lazım.

Şurayı anlamadım. Senin Odanın dünyasındaki bir kuraldır diye düşündüğün şey aslında Oda için anlık bir düşünce olabilir. O yüzden Oda adına net bir şekilde konuşmamak lazım.
bir kaç defa bu fikri uyguladığı için öyle söyledim. tabi ki haklısın, net şekilde konuşmamak lazım yanlış konuştum

bir kaç defa bu fikri uyguladığı için öyle söyledim. tabi ki haklısın, net şekilde konuşmamak lazım yanlış konuştum
Hacı sonradan düzenlemişsin mesajını şimdi anladım ne demek istediğini. Usopp tabi ki Peronayı yener ama Yonkouyu yenemez bunun bende farkındayım. Sen kuş kafesi üzerinden Amiral ve Katakuri arasındaki farkı ölçtüğün için öyle örnek verdim. Yani o mantıkla bakarsan olaya Usopp>Yonkou Usopp=KK olur demek istedim.

Hacı sonradan düzenlemişsin mesajını şimdi anladım ne demek istediğini. Usopp tabi ki Peronayı yener ama Yonkouyu yenemez bunun bende farkındayım. Sen kuş kafesi üzerinden Amiral ve Katakuri arasındaki farkı ölçtüğün için öyle örnek verdim. Yani o mantıkla bakarsan olaya Usopp>Yonkou Usopp=KK olur demek istedim.
neyse kardeş kafesin gücü çok saçma zaten :D kafesin üzreinde haki yok, motorlu testere gibi vibrasyon yok ama herşeyi kesip atıyor. kafes üzerinden fikir üretmek saçma

Katakuri her yönüyle Trebolün 1 gömlek üstü olarak tasarlanmış bir karakter.

Ikisinin de meyvesi aynı türden, birisi sümük diğeri mochi, yapışkan özelliğe sahip maddeler, iki meyve için de önce logia diyorduk sonra paramecia oldukları ortaya çıktı, Katakurinin meyvesi muhtemelen Trebolunkinin hiyerarşik üstüdür, mochi daha yoğun ve daha yapışkan olabilir biraz daha görmemiz lazım. Meyvelerin kullanılışlari aynı, maddenin yapışkanlığını kullan sonra kaldir at, Katakuri Luffyi yakaladı yere çarpacaktı, Trabol de meyvesiyle gemiyi kaldırıp yere çarpmıştı.

Sonrasında iki karakterin de el göz koordinasyonları yüksek, Trebol sineği alnından vuruyordu, Katakuri de iki kişiye kafa çekti.

Bu yönüyle Doffun Trebolü varken BMnin de Katakurisi olsun demiş mangaka her zamanki klişeyi bozmak istememiş. Geçmişte söylemiştim yineleyecek olursam Dof yerinde Katakuri olsa Law Luffy ittifağına karşı hiç şansı yok bana kalırsa, Law Trebolu maymun etmisti, dilimlendikten sonra Trebol kendi kendine toplanamamıştı, Katakuri de biraz daha zorlu olsa da aynı akıbete uğrar bana kalırsa :)
Ironi mi ciddi misin? Ironiyse tuzaga dusmek istemem :üzgünüm:

Katakuri bireysel olarak kimseyi rakip olarak görmedi şu ana kadar ama serideki en iş bitirici ve en tehlikeli adamlardan biri olmayı başardı yine de. Bir de şahsi düşmanı olarak görse odaklanma, zeka ve düşündüğünü çok kısa sürede uygulayabilme yönleriyle çok daha tehlikeli biri olur.

Beckmann'ın çok zeki olduğunu biliyoruz. Katakuri de öyle çıktı. Marco'nun gözlemleme ve liderlik edebilme özelliğinden yola çıkarak onun da ortalama bir zekaya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Shiryuu da zeki birine benziyor. Bakalım Kaido'nun sağ kol da bu meziyetle donatılmış mı olacak yoksa bunun yerine ekstra savaş gücü olan tam bir canavar mı çıkacak ?

Sağ kolların yeri çok başka cidden.

Luffy'nin sağ kolunu Zoro olarak düşünürsek bana biraz zayıf kalıyormuş gibi geliyor.

Sonra düşünüyorum, bu adam serinin sonunda dünyanın en iyi kılıç ustası olacak. E daha ne olsun.

Sanji'yi bu yüzden yabana atmayın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık