Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
Yani ben bariz önümüze konmasını beklerim bir şey varsa. Hani adama 100 bölüm harcandı heralde 1 sahnede ''bu k.haki'' diye birine söyletmez mi yada bariz şekilde k.hakiyle sıyrılma sahnesi olmaz mı? Bence olurdu. Gözümüze sokardı Oda. Huyudur çünkü.
Baby 5 in saldırılarından telefinla konuşurken ve sırtı dönük vaziyette kurtuluyor, gayet açik bence :)

Evet, yine harika bir zamanlama ile açılmış bir konu...

Hani arc'ın bitmesi beklenip Katakuri'nin yeteneklerini daha düzgün şekilde gördükten sonra açılsa cidden hiç hoş olmazdı. Nemize lazım insanlar tahminler üzerinden değilde gördükleri şeyler üzerinden yorum yapardı, karakterin tipine göre değilde yeteneklerine göre yorum yapmak zorunda kalırdık falan...

Böyle tam zamanına denk getirip bizi bu gibi dertlerden kurtardığı için konu sahibini en içten şekilde tebrik ediyorum..

Evet, yine harika bir zamanlama ile açılmış bir konu...

Hani arc'ın bitmesi beklenip Katakuri'nin yeteneklerini daha düzgün şekilde gördükten sonra açılsa cidden hiç hoş olmazdı. Nemize lazım insanlar tahminler üzerinden değilde gördükleri şeyler üzerinden yorum yapardı, karakterin tipine göre değilde yeteneklerine göre yorum yapmak zorunda kalırdık falan...

Böyle tam zamanına denk getirip bizi bu gibi dertlerden kurtardığı için konu sahibini en içten şekilde tebrik ediyorum..
Uzun süredir seni takip ediyorum tek işin gücün konuları baltalamak. Yok şu konunun içeriği şöyle başlığı değiştir yok şu şöyle her şeye maydanoz oluyosun. Hiç bir şey yapmayıp her şeye salça olan kişi modelisin yani.

Uzun süredir seni takip ediyorum tek işin gücün konuları baltalamak. Yok şu konunun içeriği şöyle başlığı değiştir yok şu şöyle her şeye maydanoz oluyosun. Hiç bir şey yapmayıp her şeye salça olan kişi modelisin yani.
Gördüğüm eksiklikleri dile getirmem yada hatalı yapıldığını düşündüğüm şeyleri eleştirmem yanlış bir tutum mu yani sence.?

Gördüğüm eksiklikleri dile getirmem yada hatalı yapıldığını düşündüğüm şeyleri eleştirmem yanlış bir tutum mu yani sence.?
Tabi ki değil. Ama bunu konuyu açan üyenin zahmetini,şevkini kırmadan yapmalısın hemde sürekli yapmamalısın. Yani forumda ne zaman bir yorumunu görsem yukardaki yorumundaki benzer bir üslup ile konuyu ve konuyu açan üyeyi taşlıyosun. Belkide bunu yapan tek kişi değilsin forumda ama sürekli yapınca göze batıyor.

Söylediklerini herkes biliyor zaten maksat muhabet tarzı bir konu. Sitede hep vardı bu.
Herkesin bildiğini sanmıyorum zira herkes bilse bu durum bu kadar çok tekrar ediyor olmazdı.

Öte yandan, bir yanlış hep yapılıyor diye artık onu kabullenip düzeltmeye çalışmaktan yada eleştirmekten vazgeçmek mi gerekir.?

Belki hep vardı sitede ama bende sitede takıldığım zamanlarda gördüğüm yerde hep eleştirdim bu gibi durumları..

Tabi ki değil. Ama bunu konuyu açan üyenin zahmetini,şevkini kırmadan yapmalısın hemde sürekli yapmamalısın. Yani forumda ne zaman bir yorumunu görsem yukardaki yorumundaki benzer bir üslup ile konuyu ve konuyu açan üyeyi taşlıyosun. Belkide bunu yapan tek kişi değilsin forumda ama sürekli yapınca göze batıyor.
Öncelikle genel olarak hak veriyorum sana belirteyim. Üslubumun da rahatsız edici olduğunun gayet farkındayım çünkü özellikle o şekilde yazdım.

Peki neden.? Çünkü yukarıda yazdığın şey içinde koyu olarak belirttiğim kısma kesinlikle katılmıyorum. Bu konu açılırken kesinlikle emek falan sarf edilmemiş, herhangi bir zahmete girilmemiş. Google görsellerden rastgele seçilen iki resim ve üçer beşer satır üstün körü yazılmış "açıklama" kısımlarından ibaret. Eğer konuyu açan üye okuyacak kişilere az saygı gösterip düzgün bir içerik sunmak için herhangi bir çaba sarf etmiyorsa, hiç kusura bakmasın ama bende bunu elimden geldiğince rahatsız edici şekilde yüzüne vurmaktan geri kalmam, "şevki"de kırılıyorsa kırılsın zira bu tip kişilerin konu açmaması site açısından daha olumlu bir durum benim açımdan..

Öncelikle genel olarak hak veriyorum sana belirteyim. Üslubumun da rahatsız edici olduğunun gayet farkındayım çünkü özellikle o şekilde yazdım.

Peki neden.? Çünkü yukarıda yazdığın şey içinde koyu olarak belirttiğim kısma kesinlikle katılmıyorum. Bu konu açılırken kesinlikle emek falan sarf edilmemiş, herhangi bir zahmete girilmemiş. Google görsellerden rastgele seçilen iki resim ve üçer beşer satır üstün körü yazılmış "açıklama" kısımlarından ibaret. Eğer konuyu açan üye okuyacak kişilere az saygı gösterip düzgün bir içerik sunmak için herhangi bir çaba sarf etmiyorsa, hiç kusura bakmasın ama bende bunu elimden geldiğince rahatsız edici şekilde yüzüne vurmaktan geri kalmam, "şevki"de kırılıyorsa kırılsın zira bu tip kişilerin konu açmaması site açısından daha olumlu bir durum bence..
Bu konu sadece benim sana az önce attığım mesaja neden oldu. Ben genel olarak söylüyorum. Yani sitede seni kayyum olarak atamışlar sanki her girdiğinde yorum attığın her konuda hem konuyu açanı hemde konuyu baltalıyosun. İşte site açısından olumlu ya da olumsuz olduğuna sen karar veremezsin. 24 sayfa yorum var ve bu 24 sayfada yorumu olan üyelerin arasında belki bu konuyu erken bile olsa tartışmak isteyen kişiler var belki onlar bu tür konuların açılmasını olumlu buluyor ve belki sen ve senin bu görüşün azınlıktadır.

Dediğim gibi bunu Millenium Wizard ya da Densetsu yapsaydı onların bu tür konularda çorbada tuzu var der sesimi çıkarmazdım ama senin tek yaptığın şey bu olunca ister istemez beni rahatsız etti.

Bu konu sadece benim sana az önce attığım mesaja neden oldu. Ben genel olarak söylüyorum. Yani sitede seni kayyum olarak atamışlar sanki her girdiğinde yorum attığın her konuda hem konuyu açanı hemde konuyu baltalıyosun. İşte site açısından olumlu ya da olumsuz olduğuna sen karar veremezsin. 24 sayfa yorum var ve bu 24 sayfada yorumu olan üyelerin arasında belki bu konuyu erken bile olsa tartışmak isteyen kişiler var belki onlar bu tür konuların açılmasını olumlu buluyor ve belki sen ve senin bu görüşün azınlıktadır.

Dediğim gibi bunu Millenium Wizard ya da Densetsu yapsaydı onların bu tür konularda çorbada tuzu var der sesimi çıkarmazdım ama senin tek yaptığın şey bu olunca ister istemez beni rahatsız etti.
- Ben zaten "ben ne dersem o olur" şeklinde bir şey yazmadım. Beğenen gelip yorum yapar, beğenmeyen gelir benim gibi eleştirel bir şeyler söyler. Sen gidip olumlu görüş yapanı "niye beğendin, niye bunları yazıyorsun" şeklinde eleştirmiyorsan bana da gelip "neden beğenmiyorsun, neden böyle yazıyorsun" diyemezsin. Dersen de kendi içinde saçma bir çelişki yaşamış olursun..

- Ayrıca şu ikinci paragrafta yazdığın şey saçmalıktan ibaret. Bir şeyi eleştirmek için illede o konu ile alakalı bir şeyler yapan biri olman gerekmez, hatalı bir durum görüyorsan bunu her zaman her yerde belirtebilirsin.

Ayrıca buraya gelip bana bir iki üye adı yazıp "işte onlar olsa birşey olmazdı ama sen olunca olmuyor" tarzı çocukça bir şey yazman da şu noktadan sonra seni ciddiye alarak cevap verme ihtimalimi ortadan kaldırdı zira şuan gözümde -15 bir imajın var. Ve unutmadan, madem bu tür mevzular senin açından bu kadar önemli, zamanında kimin ne yaptığını, kimin kim olduğunu bilenlere danışıp öğrenmeni tavsiye ederim benim 2015'li karşim, hayatta mutluluklar diliyorum..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık