Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 271 80.4%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 50 14.8%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 16 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    337
Ama dayak yediği gerçeğini değiştirmiyor hatta Luffy fanlarından tut herkes şaşırıyor bu adam bu kadar dayanıklı çıkabildiğine.
Dayak yiyerek gelişemezden kastım sırf dayak.Yani nasıl söyleyeyim Reylih bunla dövüşüp patates etse bu Luffye bir şey katmaz veya Kata G4e denk gidip Luffye vursa hatta dövse bile bu Luffye bir şey katmıyor.Amaçsız dayaktan kasıttı o.

Sonrasında saldırıdan da kurtuluyor ama sonrası beni ilgilendirmiyor zaten. :) Mangaka bunları çizdikten sonra adamın seviyesini belli etmiş oluyor zaten.Amirallere kafa tutabilecek saldırılarından dahi kurtulabilecek birisi olduğunu onaylıyor.Karşısında bu kadar rahat olan hamlesini bile bozmayan birisi sağ kollar aşağısında bir seviyede olamaz.Baştan faul.Hadi çok rahat oldu diyelim croco gibi yürek yemiş birisi çıktı sonrasında o buzdan kurtulamaz.;) Malum Jozu gibi adamın hali bile ortadayken.Rakibe bildiğin avantaj veriyorsun rakip üstelik çok güçlü ve sen bundan kurtulabiliyorsun.Devamı önemsiz bu çok ayrıntılı bir seviye göstergesidir.
Zaten seni oradan sonraki ve önceki sahneler ilgilendirmediği için aradaki farkı anlayamamışsın dur ben anlatayım anlarsan.

Aokiji elini bile kıpırdatmadan dondurur Dof'u

Yaverleri endişelenir ;
Evet buzu kırabildi helal olsun ve nefes nefese kalır. (Bunu yapan adam daha elini bile çıkarmadı cebinden).Kalbi donmadan hemen önce (Luffy vs Aokiji'deki olayın aynısın yaptı adam isterse büsbütün kırabilirdi buz kalıbını)

Buraya geliş amacı Luffy ve Law ittifakını tek başına yenmeye gelmekti ama görüyoruzki Smoker'a karşı borusu öten adam Aok'u görünce Smoker'ı öldüremeden yol alıyor aradaki farkı anlıyor çünkü. Madem hamlesinde Smoker'ı öldürmek vardı öldürebilse imiş.

Zaten seni oradan sonraki ve önceki sahneler ilgilendirmediği için aradaki farkı anlayamamışsın dur ben anlatayım anlarsan.

Aokiji elini bile kıpırdatmadan dondurur Dof'u

Yaverleri endişelenir ;
Evet buzu kırabildi helal olsun ve nefes nefese kalır. (Bunu yapan adam daha elini bile çıkarmadı cebinden)

Buraya geliş amacı Luffy ve Law ittifakını tek başına yenmeye gelmekti ama görüyoruzki Smoker'a karşı borusu öten adam Aoku görünce Smoker'ı öldüremeden yol alıyor aradaki farkı anlıyor çünkü.

Kardeş ben ne diyorum sen ne diyorsun ? Yazdıklarımı okuduğuna emin misin neden seviyesinin öyle olduğunu açıkladım.Amirali oracıkta günlerce dövüşmeden alabilse zaten amiral seviyesinin de üstünde olur amiral seviyesi üstü de mümkün değil zaten.

Ayrıca aç marineford savaşına bak bütün deniz yüzeyini nasıl donduruyor ve burada nasıl dondurmuş.Ellerini ne kadar kullanmış Jutsu yapması gerekiyordu herhalde.Öyle Jozu'nun 1 metrelik kolunu dondurmadı burada aynı denizi dondurması gibiydi.

Kardeş ben ne diyorum sen ne diyorsun ? Yazdıklarımı okuduğuna emin misin neden seviyesinin öyle olduğunu açıkladım.Amirali oracıkta günlerce dövüşmeden alabilse zaten amiral seviyesinin de üstünde olur amiral seviyesi üstü de mümkün değil zaten.

Ayrıca aç marineford savaşına bak bütün deniz yüzeyini nasıl donduruyor ve burada nasıl dondurmuş.Ellerini ne kadar kullanmış Jutsu yapması gerekiyordu herhalde.Öyle Jozu'nun 1 metrelik kolunu dondurmadı burada aynı denizi dondurması gibiydi.
Eee sen neyi ispatlamaya çalışıyorsun Amirale atar yapınca onun seviyesinde mi oluyorsun veya Kata seviyesinde mi oluyorsun amaç ne Luffy Fujitora'ya G3 ile girip onu biraz ittirince onun seviyesinde mi oldu yoksa Kata seviyesinde mi oldu?

Eee sen neyi ispatlamaya çalışıyorsun Amirale atar yapınca onun seviyesinde mi oluyorsun veya Kata seviyesinde mi oluyorsun amaç ne Luffy Fujitora'ya G3 ile girip onu biraz ittirince onun seviyesinde mi oldu yoksa Kata seviyesinde mi oldu?
Şimdi ben burada atarla ilgili herhangi birşey mi söyledim.Sırt dönme mevzusu ve davranış biçimlerinden bahsettim.Vallahi sen okumamakta ısrar ediyorsan anlatamayacağım daha neyse.

Şimdi ben burada atarla ilgili herhangi birşey mi söyledim.Sırt dönme mevzusu ve davranış biçimlerinden bahsettim.Vallahi sen okumamakta ısrar ediyorsan anlatamayacağım daha neyse.
Ben sana davranış biçimlerini de attım hani her hangi bir seviye belirleyecek unsur yok.Pozisyon olarak dik bir rampada olsaydı Doflamingo yere düşseydi Jozu gibi kolu gidecekti bu kadar basit bir sahne aslında.Ayrıca Jozu ile Dof'un aynı saldırıyı yediği ile ilgili bilgi size nereden geliyor Jozu kolundan itibaren dondurulmaya başlıyor sonra sahne atlıyor görüyoruz ki böyle bir şey yaşanmış. Doflamingo ile Aok Punk Hazardda kapışsa süreceği zaman aralığı maksimum 1 saat Aokiji Winini alır çekilir sahneden.

Son düzenleme:
Doflamingo Amiral'e sırtını dönmüyor, Amiral Doflamingo'nun arkasında beliriyor. Yoksa buzları kırdıktan sonra saniyesinde harekete geçmek için pozisyon almazdı :D Amiral'e arkasını dönme olayı zorlama bi yorumdan ibaret.

Doflamingo Amiral'e sırtını dönmüyor, Amiral Doflamingo'nun arkasında beliriyor. Yoksa buzları kırdıktan sonra saniyesinde harekete geçmek için pozisyon almazdı :D Amiral'e arkasını dönme olayı zorlama bi yorumdan ibaret.
Aynen arkasını dönmüş amirale hele hele.Yapabileceği en iyi şeyi yapmaya çalışıyor adamın önüne dönebilecek fırsatı yok iken bali Smoker'ı öldüreyim diyor onu da başaramıyor sahne bundan ibaret.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık