Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 271 80.4%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 50 14.8%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 16 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    337
2 saattir G4 bounce man kullanan Luffy'i bu adam dövdü ve kaçırttı.

Dof'taki performasının 6 katı.

Bir Luffy fanı olarak ağrıma gittiği halde söyledim.
Zaten Dofy'e eğitimde aldıkları yetti. O adada Kong gun yeyip bana mısın demeyen hayvanlar varmış. Luffy hepsinden daha güçlü olarak döndü oradan. Ama son fb'de yine görüyoruz ki geleceği gören dünyanın en güçlü adamlarından biri ile dövüşmek için 2 yıl eğitim de yetmez diyor Ray. Luffy şu an kendini aşmaya çalışıyor. 100 bölüm önce dövüştüğü adam Dofy.
Sözlerinize harfiyen katılıyorum bide şunu ekliyorum Nami ,Usop ,Brook bu karakterlerinde seride işlevi Doftan daha fazla bu Doftan daha güçlü oldukları anlamına mı geliyor ?
Demek ki geliyormuş.
Kaldı ki herifi kendi sert bisküvisine çarptırdı Luffy. Direkt Tankman ile yenildiği bile söylenemez Cracker'in.
Cracker'in yenilişi çok saçmaydı. Ahmakça daldı tekniğin içine. Ancak teknik çok güçlüydü. Bisküvilere çarpmasa bile o kadar sert uçtu ki kuvvetle muhtemel yine yenilirdi. Zaten ilk dişi ilk bisküvi askere daha çarpmadan kırılıyor. KKG'den aşağı kalır bir şey değildi bence. Cracker'in asıl olayı Nami meyve gücünü etkisizleştirmişken Luffy gibi birine 11 saat dayanabilmiş olması.

@Reiper Dofy'nin Snakeman karşısındaki performansını görmem lazım önce. O zamana kadar Kata>Dofy.

Kaldı ki herifi kendi sert bisküvisine çarptırdı Luffy. Direkt Tankman ile yenildiği bile söylenemez Cracker'in.
Cracker'in bedeni çok zayıf. Kendisi de bunu itiraf ediyor. Luffy son saldırısını yapmadan önce Nami'ye Bisküvi Askerleri yağmurla ıslatmamasını söylüyor. Yani Cracker kendi bisküvilerine çarpıp yenilmedi, Luffy onlara çarparak yendi.

Cracker'in bedeni çok zayıf. Kendisi de bunu itiraf ediyor. Luffy son saldırısını yapmadan önce Nami'ye Bisküvi Askerleri yağmurla ıslatmamasını söylüyor. Yani Cracker kendi bisküvilerine çarpıp yenilmedi, Luffy onlara çarparak yendi.
Niyet mevzusunda @Tilqi_Gin de aynı şeyi söylemiş zaten lakin nihayetinde bisküvi askerler olmasa yenilmeyecekti Cracker. Tankmanın KKG dengi olmadığı çok açık.

Krakerin birkaç dişi daha askerlere çarpmadan dağılıyor, sonra kafası gözü de patlıyor. Şimdi Wbnin ayağına deprem basıp milletin üstünde tepindiği animeciler gelip animeyi kaynak gösterecekler kaçın.

Krakerin birkaç dişi daha askerlere çarpmadan dağılıyor, sonra kafası gözü de patlıyor. Şimdi Wbnin ayağına deprem basıp milletin üstünde tepindiği animeciler gelip animeyi kaynak gösterecekler kaçın.
Yoo bence çarpınca dağılıyor da zaten arada tartışılan sadece ilk dişin kırılma nedeni, gerisinin askerlere çarpınca olduğu net.
Bence ilk dişin çıkması da ilk askere çarpması yüzünden zira öncesinde hemen dibinde gösteriliyor ve yüzün şekli sırta darbe almasını düşündürtüyor ama haydi farklı düşünürsün basınçtan dersin de birkaç değil bir diş.

Yoo bence çarpınca dağılıyor da zaten arada tartışılan sadece ilk dişin kırılma nedeni, gerisinin askerlere çarpınca olduğu net.
Bence ilk dişin çıkması da ilk askere çarpması yüzünden zira öncesinde hemen dibinde gösteriliyor ve yüzün şekli sırta darbe almasını düşündürtüyor ama haydi farklı düşünürsün basınçtan dersin de birkaç değil bir diş.
İkinci sayfa sağ üst köşede Oda yine yapmış yapacağını xD Cracker dediğin CRAK CRAK, CRAK CROK iye kırılır demiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık