Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 283 80.4%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.8%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    352
Doğru diyon bütün bir adayı katlettikten sonra hatta Amiral Fujitora'yı da katlettikten sonra hiç kimsenin kaçmamış olması düzenini bozmayacaktı. Ama bir kişi bile kaçarsa gidip olanları birilerine anlatacak ve düzeni bozulacaktı. Dragon'da zaten Sabo'nun nereye gittiğinden haberi yoktu. :D Harbi harbi bir ada insanı ve Amiral de içinde olmakla birlikte biri sürü Denizcinin katlolması hiç de Denizcilerin ya da Hükümet'in dikkatini çekmezdi. Dof aynen devam ederdi düzenine.

Hangisinin gerçek olduğunu bilmesine gerek yok. Adam bir gatling yapsa bütün sahte olanlar ortaya çıkar zaten. Bu adam uyanış gücünde biri. Çok kolay bir şekilde sahteler ayıklanır. Bu kadar kolay bir şekilde k.hakisinin etkisiz kalacağını düşünmekte büyük başarıdır.
Eğer Sugar'ı kullanırsa ne Sabo kalır ne Fujitora. Dofflamingo'nun kendisinin de amirali alabileceğini zannettiğini sanmıyorum. Ama adamın böyle bir planı olabilir, boşa atmamıştır bence.

Ula ne yorumlar gördüm adam diyor ki ilk başta "Luffy'nin basit adamlarla uğraşıp (Chinjao-bellamy vs.) aldığı yaralarla Law'ın gamma knife mı birmi diyor"(tamam buraya kadar sıkıntı yok) sonrasın da "Tüm adayla savaşan Dof" diyor peki tüm ada dediğiniz çöpler kısacası Dofy'nin uğraştığı adamlar Luffy'nin colosseumda uğraştığı Chinjao'nun h.hakisi ile bayılan cinste adamlar değil miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum colosseumda ismi bile zikir edilmeyen adamlardı.Dof'inin uğraştığı adamlar birden tanrı oldu sanırım da böyle yorumlar yapıyorsunuz.Az tutarlı olun bence yorumlarınız da birinden birini seçin eğer Dof'un o çöplerle uğraşması bile bir eziyet ise o çöpleri tek h.haki ile bayıltan Chinjao daha bir eziyet olur lütfen fanlık duygularınızı bir kenara bırakın.Güç olarak siz hala Luffy'i dressrosadaki Luffy olarak düşünmeye devam edip Dof'u üstün görün Kata'dan

Son düzenleme:
Ula ne yorumlar gördüm adam diyor ki ilk başta "Luffy'nin basit adamlarla uğraşıp (Chinjao-bellamy vs.) aldığı yaralarla Law'ın gamma knife mı birmi diyor" sonrasın da "Tüm adayla savaşan Dof" diyor peki tüm ada dediğiniz çöpler kısacası Dofy'nin uğraştığı adamlar Luffy'nin colosseumda uğraştığı Chinjao'nun h.hakisi ile bayılan cinste adamlar değil miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum colosseumda ismi bile zikir edilmeyen adamlardı.Dof'inin uğraştığı adamlar birden tanrı oldu sanırım da böyle yorumlar yapıyorsunuz.Az tutarlı olun bence yorumlarınız da birinden birini seçin eğer Dof'un o çöplerle uğraşması bile bir eziyet ise o çöpleri tek h.haki ile bayıltan Chinjao daha bir eziyet olur lütfen fanlık duygularınızı bir kenara bırakın.Siz hala Luffy'i dressrosadaki Luffy olarak düşünmeye devam edip Dof'u üstün görün Kata'dan.
Dof'un "uğraştığı" adamlar da cidden çöptü ya. Dof kendi söylemiş ben değil:

Neden olmasın? Kızın dokunduğu herkes oyuncak oluyor, var mı bunun istisnası? Law ve Luffy ne olduğunu bile anlamadan oyuncak olacaklardı.
Evet çok bug'lı bir yetenek eğer tehlike olarak sezemiyor isen Dof'ta olsan Amiral'de olsan oyuncak olursun.Ama Fuji'nin o yönden artısı var yanlış hatırlamıyorsam insan duygularını sezebiliyordu K.hakisi ile. Usopp'un rakipleri böyle abuk subuk oluyor Perona gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık