Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 271 80.4%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 50 14.8%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 16 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    337
O saldırıdan bahsediyorum zaten, o saldırıyı kaç kere yaptı ? Öyle büyük saldırıları yapmak enerji ister güç ister o yüzden yapmıyorlar. Yada Akainu kaç kere magma yağdırdı ? Ortada öldürecek korsan mı kalmamıştı da durdu.

Tel sıkıntısı diye kuş kafesini sınırlayamazsın belki Dof'un en nitelikli tekniği oydu işin özeti adamın en nitelikli tekniğine tutup etki etmemiştir denmez. Law'ın yaptığı ada kadar room Law'ı nasıl etkiliyorsa, diğer karekterler en nitelikli tekniklerini üst üste nasıl kullanamıyorlarsa bu işte böyle. Dof kuş kafesine elbet bir şeyler harcamıştır ve bu kendisine etki etmiştir. Ama etkinin miktarını tam olarak kestirmek güç.

Dof ve Luffy dövüşü benim kaale almadığım iki dövüşten biridir diğeri de Kıraker dövüşüdür. Bu dövüşlere bakıp ne kıraker ne Dof küçük görülemez.

Küçük görülme = Dof, Kıraker Luffy'i bu kadar zorluyorlar, ama rakibleri luffy'i bu kadar daha çok zorluyor o yüzden çok zorlayan kazanır gibi.
Senin mantığını anlıyorum ama bana göre mangaka sırf hikaye için kullandırtmadı bu saydığın saldırıları çünkü çok yıkıcılar MF'de sadece Amiraller ve Shichiler olsa bence yine sonuç değişmezdi zaten her bir amiralin gücü bile tek başına ordu gibi. Bir kısıtlama olsaydı bu üretici meyvelerde bunun uyarısını mutlaka yapardı mangaka. Hikayenin işlenişini olumsuz etkileyeceği için kullandırmıyor bu yıkıcı saldırıları çok fazla ki diğer karakterleri de işleyebilsin ve bölüm sayısı olumsuz etkilenmesin :D
Ben kafesin ondan götürüsünün olduğuna katılıyorum ama bunun haki yönünden olduğunu düşünüyorum meyve yönünden değil. Bunun yanında Doff'un Kata'nın saldırılarına dayanabileceğini sanmıyorum ya Luffy'nin G4 tabanlı saldırılarından Kata'dan daha çok etkilendiği çok açıktı kaç km yol yaptı o darbelerden sonra Doff :D Lakin Kata G4 tabanlı saldırılarla eş değer hatta daha güçlü karşı saldırılar yapıyor yumruk tokuşturup geri püskürtebiliyor Doff'un bu saldırılara karşılık veremediğini hatırlıyorum.

Kata yenilmez,sirti yere gelmez bir savasci,istese anasini tahtindan eder ama,ona cok sadik.

One piece evreninde hic bir korsana yenilmez.

Dof saldırılara karşılık veremedi.Tamam dayanıklık hem saf hem meyve ile üst düzey.Ama hıza ayak uyduramadı.Sadece son anda darbe aldığı yere haki uyguladı ama nafile.Kata belli konularda aşmış.Luffy dofa ayak uydurmadı özellikle g4 sonrası.Şimdi dansı kata belirliyor her konuda.Luffy ona ayak uydurmaya çalışıyor ki sadece çalıştı şu ana kadar.Uyandırma dayanıklık falan dof da var amma kata daha komplike.

Doflamingo'nun böyle handikapı vardı, şöyle hasar, aldı, böyle enerji harcadı vs diye adamın gücünü %50 hesaplamak büyük başarıydı hala da devam ediyor negzel. Doflamingo'nun her haraketi enerji harcatıyordu :/ Law'ın Gama Knife'ı elbette baya hasar verdi ama Luffy'nin Hordy indiremeyen G2 Red Hawk'ı, Law'ın Vergo'yu 1 saniye durduran Counter Shock'u, Doflamingo'nun Bird Cage kontrolü, yine Doflamingo'nun çöpleri parmağını kıpırdamadan tekleyip geçmesi vs hepsi ayrı ayrı güçten düşürdüğü iddiaa edildi falan. Bunu diyen arkadaşlar da hep manga ile doğrulamaya inan arkadaşlar, hep sayfa falan beklerler :/ Ee hani olm bi manga sayfası at yüzünde bir kere güçten düşme işareti olsun, bir kere la ama yok. La azcık objektif bakayım Luffy'nin hasarlarını da sayalım desen ooaaa ama o lastik zaten az işliyor olur.

La iyi ki Katakuri fanları böyle antin kuntin işlere girmiyor çünkü adam çok güçlü. Ne zamandır sürekli k.haki, b.haki ve meyve uyanışı kullanıyor adamın anca biraz nefes alışı değişti. Bi de biz bu adamı (iddiaaya göre) uyanış kullanınca gücü tükenen Doflamingo ile karşılaştıracağız meh.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık