Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri & Donquixote Doflamingo vs. Monkey D. Garp

Kim Kazanır?

• Dof ve katakuri kazanır

Kullanılan: 45 31.7%
  • Garp kazanır

Kullanılan: 99 69.7%

• Kullanılan toplam oy
    142
Oğluna "Sen sadece benim ezik çocuklarımdan birisin. Ne cüretle beni korumaya çalışıyorsun?" diyen Bigmom'la denk dövüşebilecek güçte olan Garp'ı bu iki adamla kıyaslamam ben.

Funduska

Kata+Dof+Jack+Smothie birlikte gelse yine alamazlar,uçurumdan bile çok fark var arada.

Dof herkesi kitler eliyle o zaman bi Luffy'yi kitleyemez. Madem bu kadar kolay Aokiji'yi de tutup kesseydi ya. :D
Luffyi kitledi ama kaslarını şişirdi lastik oğlan. Yoksa kurtulamazdı, Jozu nasıl kalakaldı zannediyorsunuz. :)

Aokijiye ayıracak vakti yoktu Dofun. Ayarı verip dönmek zorunda kaldi o yüzden. :)

Kata+Dof+Jack+Smothie birlikte gelse yine alamazlar,uçurumdan bile çok fark var arada.

Luffyi kitledi ama kaslarını şişirdi lastik oğlan. Yoksa kurtulamazdı, Jozu nasıl kalakaldı zannediyorsunuz. :)

Aokijiye ayıracak vakti yoktu Dofun. Ayarı verip dönmek zorunda kaldi o yüzden. :)
Orada ayarı yiyen Dof'tu. Senin elinden gelip sırlarını dökecek olduğu için öldürmek istediğin adamı aldı.:D Sen de konuşmaktan başka bir şey yapamadın. Çekip gittin.

Yalnız ayarı verirkenki haline dikkat ettin mi? Dof, Aokiji'nin yanından geçerken bir şey demiyor. Arada biraz mesafe açıldıktan sonra dönüp söylüyor. Sanki kaçma mesafesini ayarlıyor gibi :)

Orada ayarı yiyen Dof'tu. Senin elinden gelip sırlarını dökecek olduğu için öldürmek istediğin adamı aldı.:D Sen de konuşmaktan başka bir şey yapamadın. Çekip gittin.
Yalnız ayarı verirken ki haline dikkat ettin mi? Dof, Aokiji'nin yanından geçerken bir şey demiyor. Arada biraz mesafe açıldıktan sonra dönüp söylüyor. Sanki kaçma mesafesini ayarlıyor gibi :)
Valla ben açikça tehdit edildikten sonra tek kelime edemeyen, adeta gıkı çıkmayan bir amiral eskisi gördüm orda. :)

Amiral eskisi önce Dofu Jozu gibi ezik sandı baktı en güçlü saldirısının Dofa bir etkisi yok o gittikten sonra ağababana söyle Dofun peşine amiralleri taksın dedi. Amiraller diyor bak, Fuji Kizaru Ryokugyu yollasin hepsini biri yetmez demek istiyor. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık