Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri & Donquixote Doflamingo vs. Monkey D. Garp

Kim Kazanır?

• Dof ve katakuri kazanır

Kullanılan: 45 31.7%
  • Garp kazanır

Kullanılan: 99 69.7%

• Kullanılan toplam oy
    142
Zamanında Roger ile denk dövüşmüş Rogeri defalarca ölümün kıyısına getirmiş adam bu ikisini şamar oğlanına çevirir.

Ben yaşlandığını söylemesi ve bu 2y sonrası iyice güçten düşmüştür diye aksine oy versem de anketde Garp'ı bu kadar önde görmek mutluluk verici : ))

Güçten düşmüş Garp zorlanır, yaralanır, belki kaybedecek gibi olur ama kazanır.

Ancak Garp'ın gençlik versiyonu, ikisine de tek atar. TEK.

Güçten düşmüş Garp zorlanır, yaralanır, belki kaybedecek gibi olur ama kazanır.

Ancak Garp'ın gençlik versiyonu, ikisine de tek atar. TEK.
OP evreninde Yonko sağ koluna tek atacak birinin var olduğuna inanmak :(

Sonra diyorlar ki vay efendim Garpa nasil balon dersin, maşallah adam içine helyum koymasan da uçuyor. Doģuştan balon :(

Garp 2 senede güçten inanılmaz bir şekilde düşmemiştir.Emekliği yaklaşmış futbolcu mu bu adam :( Sadece serideki aktifliği bitti(azaldı demek daha doğru olur sanırım).Yani Dofa tek Kataya 2,3 atar.

En son hali baz alınacak yani MF.
MF'deki halinden emin olamadım çünkü tuttu kendini. Hani bir amiral seviyesi vardır ama fazlası var mıdır emin olamadım. O sebeple Amiral seviyesi kabul edip; birini hiç eder diğerini de sakatlar ama kaybeder dedim.

2 Sağ kol bir amirali ölümüne bir dövüşte alır diye düşünüyorum. Dof'ta sağ kolun bir tık altı gözümde. Onun için tam emin olamasam Garp kaybeder dedim.

MF'deki halinden emin olamadım çünkü tuttu kendini. Hani bir amiral seviyesi vardır ama fazlası var mıdır emin olamadım. O sebeple Amiral seviyesi kabul edip. Birini hiç eder diğerini de sakatlar ama kaybeder dedim.

2 Sağ kol bir amirali ölümüne bir dövüşte alır diye düşünüyorum. Dof'ta sağ kolun bir tık altı gözümde. Onun için tam emin olamasam Garp kaybeder dedim.
Amiral üstü olduğunu düşünüyorum. Gençliğinde de Yonko seviyesi olduğunu düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık