Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Chainsaw Man

Aa bak bunu okurken la bi yerden tanıdık geliyor demiştim :T reddite okuyunca hatırladım seriyi, güzel göndermeymiş :D

Gyo diye bi manga :D Junji Ito çizmiş. Korku gerilim iğreti uyandırabilir :D saçmalıktan eğlenebilenler için güzel hatta @Shanks önermişti sanki :S yada ben bi yerden bulup okumuştum, kendimi yanlız hissetmemek için summonladım.

Aa bak bunu okurken la bi yerden tanıdık geliyor demiştim :T reddite okuyunca hatırladım seriyi, güzel göndermeymiş :D

Gyo diye bi manga :D Junji Ito çizmiş. Korku gerilim iğreti uyandırabilir :D saçmalıktan eğlenebilenler için güzel hatta @Shanks önermişti sanki :S yada ben bi yerden bulup okumuştum, kendimi yanlız hissetmemek için summonladım.
gambar ini hanya untık web mangaku. in

Ben de okumuştum, yalnız değilsin. İto'nun olayı korku değil rahatsızlık vermek.

Ölümsüz oyuncaklar konseptini hep sevmişimdir.

Ahahah Denji 16 yaşında, arkadaşları ona Einstein diyor. İkiliden iddialı sözler, bakalım planları ne seviyede olacak :D

Power ağına anca -yani en azından bizim gördüğümüz kadarıyla- Denjiyi düşürecek kadar bi olayı var ama Denjide ne kadar kafa var bilmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık