Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Chainsaw Man

Denji ölmüyor zaten. Makima geldi. Kobeni-çan gelir. Aki yaşıyor. Power tamam. Himeno yok oldu? Arai öldü sanırım. Hani nerede katliam? Öncesi olanlardan neredeyse hepsi kurtuldu. En kötü 5/7 olacak.

Ayağa kalktı canını sevdigim :utan:
Makima = Silah İblisi!!!

Denji ölmüyor zaten. Makima geldi. Kobeni-çan gelir. Aki yaşıyor. Power tamam. Himeno yok oldu? Arai öldü sanırım. Hani nerede katliam? Öncesi olanlardan neredeyse hepsi kurtuldu. En kötü 5/7 olacak.

Makima = Silah İblisi!!!
Kabul etmiyorum :artiz:

Aki,Power, Denji ve Makima. Bu 4 yeterli :ehe:

Kobeni de iyi. Arai ile Himeno da. Makima'nın gizli işleri var ama. Sadece gücünü saklıyor anlamında gibi gelmedi bana bu sahne. Bir işler çeviriyor.
Şu an neler dönmekte anlam veremiyorum ya, biraz zaman geçmeli . Hayalet kız da hayatta kalabilir. Sorun yok.

Bu mangaka adam harcar, ölü olursa sasirmayin dendi de hepsi sağ herhalde :p Denji ikiye yarilsa gene hayatta kalıyor. Ölüm çok görür muyuz bilemedim. Cesur bir mangaka mı bu?

Şu an neler dönmekte anlam veremiyorum ya, biraz zaman geçmeli . Hayalet kız da hayatta kalabilir. Sorun yok.

Bu mangaka adam harcar, ölü olursa sasirmayin dendi de hepsi sağ herhalde :p Denji ikiye yarilsa gene hayatta kalıyor. Ölüm çok görür muyuz bilemedim. Cesur bir mangaka mı bu?
Fire Punch'ı okumadım. Onda çok karakter harcıyormuş sanırım, ondan dolayı ölür diyen çoktu. Bilemedim. Okuyana sormak gerek.

Çekirdek kadro güzel, sevdim hepsini :D

Birilerini feda ederek birilerini öldürdü. Muhtemelen birini feda ederek hayata geri döndü.
Bu gangsterler Makima'yı biliyorlar. Makima da bunları biliyor. Bir tanışıklık var.

Artık Makima silah ibilisi demiyorum.
Yeni gözde düşüncem...
Makima silah iblisinin kızı!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık