Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Chainsaw Man

Valla minyatür üçlü kalır yüksek ihtimalle bir süre,Power, Aki ve Denji yeter götürmeye.
Edi ile büdü ikilisinin yüksek ihtimalle ölecek olması üzücü, tam da alışıyordum :(
Ayrıca kılıç adamın tasarımı efsane.
İstediği an hayalet bi el çağıran birisinin tepkisi çok yavaş kaldı ya :S o silahı alıp bi tarafına sokarsın adamın olm bu ne biçim oldu bitti :S Şu ölen veya öldüğünü varsaydığımız elemanların hiç tetikte olmaması da inanılmaz.

İstediği an hayalet bi el çağıran birisinin tepkisi çok yavaş kaldı ya :S o silahı alıp bi tarafına sokarsın adamın olm bu ne biçim oldu bitti :S Şu ölen veya öldüğünü varsaydığımız elemanların hiç tetikte olmaması da inanılmaz.
Yüksek ihtimalle şeytan avlama organizasyonu daha önce insanlar tarafından hedef alınmış bir oluşum değil. Zor bir geceden sonra kelle paça içen oto galericinin kafasına sıkılmasını beklememesi gibi. Saçma değil yani, şok etkisi vardır.

Manga asıl şimdi başlıyor, her bölüm yeni bir başlangıç :::: Yorumlarda fark etmişler herkes silahla öldürülüyor, silah şeytanıyla bağlılar gibi. Bu arada silah yasaları çok katıymış, bir silahla vurulmak beklenmedik bu nedenle.

Üye silindi 1004

Çok ilginç yerlere gidiyor mangakası ne düşünüyor acaba heyecanla okuyorum.

Hmm. Şimdi bu öldürülen ekibin tamamı şeytanlarla anlaşma yapmış kişiler dimi :S Du bakalım ne olacak.

Denji kardeşimiz efso da nedense yaşına takıldım ben, 16 küçük bea neyse gereksiz bir takıntı.
Lakin vampirin yandan yemişi var ya çok böhhh :/ Ulan birde çekirdek kadro da sürekli görmek zorundayım :(

Seri güzel güzel..

Üye silindi 1004

Güzel bölümdü tayfanın yarısı harcandı. Her hafta heyecanla beklediğim tek seri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık