Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Catarina Devon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 52 44.4%
  • Sevmem.

Kullanılan: 65 55.6%

• Kullanılan toplam oy
    117
Yamato vs aokiji (buz-buz)
Zoro vs shiryu (kılıç kılıç)
Sanji vs pizzaro (ahlaksız-ahlaksız)
Jinbei vs vasco (balık-balık)

Aokiji'nin ciddi ciddi Teach için dövüşeceğini sanmam. Denizci ajanı çıkmazsa, o arc Teach'e ihanet edip bizimkilerin yanında savaşır muhtemelen. Veya Teach Aokiji'yi de öldürür.

Luffy vs Bb
Zoro vs Aokiji
Sanji vs Shiryu
Yamato vs elmas meyveli Burgess
Yani güç dengesi açısından Zoro ve Sanji önde olcaksa en mantıklısı bu.
Teach'in orijinal ilk 4 üyesinin güç seviyesi olarak düşük olduğu için, hem Ace dövüşünde Teach belirtiyor hem de Magellan'dan tek yedi bu grup, tayfanın daha zayıf üyeleriyle kolaycak eşleşebilirler gibi geliyor bence Burgess Brook veya Chopper'a kalabilir bu durumda. Dediğin gibi Elmas meyvesi olursa da Zoro bu arc da şovunu yapar hem elması keser hem de Shiryu'yu.

Teach'in orijinal ilk 4 üyesinin güç seviyesi olarak düşük olduğu için, hem Ace dövüşünde Teach belirtiyor hem de Magellan'dan tek yedi bu grup, tayfanın daha zayıf üyeleriyle kolaycak eşleşebilirler gibi geliyor bence Burgess Brook veya Chopper'a kalabilir bu durumda. Dediğin gibi Elmas meyvesi olursa da Zoro bu arc da şovunu yapar hem elması keser hem de Shiryu'yu.
Sanji'ye Pizzaro'yu yakıştıramıyorum ya. Atsın işte mis gibi Shiryu ile Dövüşünü. Meyveyle filan da bir geçmişi var hoş olur. Aokiji'nin olduğu yerde Zoro'yu Burgess'e yakıştıramıyorum o yüzden Yamato alsın :D.

Catarina'nın rakibinin nami ve carrot olacağını düşünüyorum. Sebepleri;
-Nami seri başından beri hep kadın karakterlerle vs atar.
-Catarina güzel kadınların kafasını koleksiyon yapmayı seven biri. (Buradan belki nami'nin ailesiyle ilgili fb de görebiliriz)
-Catarina'nın lakabı hilal(ay) avcısı. Bu da carrotla olan bağlantısı.

Catarina'nın rakibinin nami ve carrot olacağını düşünüyorum. Sebepleri;
-Nami seri başından beri hep kadın karakterlerle vs atar.
-Catarina güzel kadınların kafasını koleksiyon yapmayı seven biri. (Buradan belki nami'nin ailesiyle ilgili fb de görebiliriz)
-Catarina'nın lakabı hilal(ay) avcısı. Bu da carrotla olan bağlantısı.
Nami vs Laffitte olabilir aslında. Nami'ye uyumlu rakip olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık