Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Carrot

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 83 70.9%
  • Sevmem.

Kullanılan: 34 29.1%

• Kullanılan toplam oy
    117
Hikayesinin işlenişine bakarsak bu Carrot'ın tayfaya falan geleceği yoktu normalde. Sırf hayatsız twitter tayfasının oyları yüzünden ilk 10'a girdi diye tayfaya adam alacaksa yazıklar olsun Oda'ya...

Yamato'nun Oden'in günlüğünü Momo'ya vermesiyle ikisinden birinin Laughtale'e gideceğine iyice emin olmaya başladım ben. Minkler de Hasırşapka Filosu'na katılsınlar işte ya. :/
Hikaye gereği Momo'nun babamın öğrendiğini söz ettiği şeyi bilmek istiyorum diyerek tayfaya katılmalı. Ama onun Shougun olması Oda'nın elindeki seçenekleri arttırıyor. Momo yerine kınlardan birini gönderebilir veya Yamaoto gibi bir Wano'lu katılabilir.

Ya çöponosuke kim tavşan kim beyler Allah aşkına? İkisi arasında kalmak nasıl bir cehennemdir. Tayfaya Yamato the bebeğim gelecek o gelmiyorsa geri kalan herkese haramdır bu tayfa gider Elbaf'tan bir miço alırız hadi hayırlı işler. Ha diyelim ki mecbur kaldık illa bu ikisinden biri gelmek zorunda, çöponosuke geleceğine tavşan gelsin anasını satayım.

Ya çöponosuke kim tavşan kim beyler Allah aşkına? İkisi arasında kalmak nasıl bir cehennemdir. Tayfaya Yamato the bebeğim gelecek o gelmiyorsa geri kalan herkese haramdır bu tayfa gider Elbaf'tan bir miço alırız hadi hayırlı işler. Ha diyelim ki mecbur kaldık illa bu ikisinden biri gelmek zorunda, çöponosuke geleceğine tavşan gelsin anasını satayım.
Tama verelim ?

Bu gemi elbaftan biri alabilir mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık