Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Carrot

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 83 70.9%
  • Sevmem.

Kullanılan: 34 29.1%

• Kullanılan toplam oy
    117
Daha ziyade seksilik diyelim ona. Carrot o ligde değil.

O güncelde olan bir şey diğerlerinin aksine. Ayrıca mesele sadece acı çekmesi de değil. Ayrıca kendisinin tek başına hikayesi olabilecek kadar uzun ve ayrıntılı bir geçmişinin olması. Carrot bunlardan tamamen yoksun.

Valla ben Jimbei'nin dümenci olacağını Dressrossa'dan beri söylüyordum. Kendi tahminim mi bir yerde görüp benimsedim mi bilmiyorum. Ama gözcülük konusundan emin değilim. İlk duyduğumda uyduruk geldi. Ama sonradan düşününce aslında olabilir dedim. Ama bu konuda Yamato gelirse ona gider unvan.

İmkansız diye bir şey yok. Oda eğer isterse Akainu'yu bile alır tayfaya. Karakteri öyle bir hale sokar ki kılıfına uydurur. Ama gerekli şartların sağlanması için gereken zorlama ve sıvama miktarı nedir? İşte orası Carrot'da epey fazla. Şuana kadar gerekli özellikleri göstermemiş, gösterebileceğine gönderme de yapılmamış bir karakter.
O ligde değilse ilk 10'a nasıl girdi?

Sanji gibi her işi yapan varken Carrot'un tayfada işlevi olmaz.
Bana göre aşçı bile gereksiz. Şimdi Sanjisiz bir One Piece düşünülemez. Ama baştan bakınca Luffy-Zoro-Nami yeterdi. Hadi Usopp'la Sanji de olsun East Blue beşlisi gençler ile yürürdü bu hikaye. Çok tayfa üyesi oldu ama yeterli panel de çizmiyor bunlara, doğru düzgün işlemiyor. Hiç olmasalardı daha iyiydi. (Tayfanın üyelerini sevmiyor değilim yanlış anlaşılmasın)

Bana göre aşçı bile gereksiz. Şimdi Sanjisiz bir One Piece düşünülemez. Ama baştan bakınca Luffy-Zoro-Nami yeterdi. Hadi Usopp'la Sanji de olsun East Blue beşlisi gençler ile yürürdü bu hikaye. Çok tayfa üyesi oldu ama yeterli panel de çizmiyor bunlara, doğru düzgün işlemiyor. Hiç olmasalardı daha iyiydi. (Tayfanın üyelerini sevmiyor değilim yanlış anlaşılmasın)
Luffy-Zoro-Sanji desen katılırdım, Luffy-Zoro-Nami olmamış. Kaç kişi bu seriyi Nami için okur ki? Sanji'ye ayrı seri yapsan okuyacak çok kişi çıkar misal.

Doğu Mavi beşlisi olarak devam etseler fena olmazdı dediğin gibi ama Robin gibi bir karakter olmayacağı için ben şahsen böyle birşey olsun istemezdim.

Luffy-Zoro-Sanji desen katılırdım, Luffy-Zoro-Nami olmamış. Kaç kişi bu seriyi Nami için okur ki? Sanji'ye ayrı seri yapsan okuyacak çok kişi çıkar misal.
Doğu Mavi beşlisi olarak devam etseler fena olmazdı dediğin gibi ama Robin gibi bir karakter olmayacağı için ben şahsen böyle birşey olsun istemezdim.
Baştan olmasalardı eksikliklerini hissetmezdik. Onu demeye çalışıyorum. Sanji olmuş başkası olmuş isme takılmayın. İki dövüşçü arkadaş bir de kadın yeterdi. Dediğim gibi hadi doğu mavi beşlisi ile 5 kişi olsun. İşleyemiyor adam bu haliyle. Karakterleri sevdik bir kere, bir şeyler yapsınlar istiyoruz ama sıra gelmiyor.

Son düzenleme:
Popülerlik anketinde 3. olmuş karakter için iddialı sözler :D. Ayrıca kurgularda yazılı olmayan kural ekipte illa bir iki kızın olmasıdır. 3 kişilik bir grup varsa bir tanesi kızdır vesaire. Zira grup dinamiğine çeşitlilik katması ve kadın okuyucalara da hitap etmesi açısından öneme sahiptir. Yani 3 sap üzerinden ilerletmez kimse hikayeyi sldldldld.

Gerçi bunun dışına çıkan eserler de var. Ama genele bakarsak bir tane kız eklemek yazar açısından mantıklı bir tercih.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık