Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Burn the Witch

İngiliz kültürü.Baksana silah falan kullanıyorlar.Soul society detayı vermiş ama evrenin herşeyinin aynı olması için reiatsu olmalı mesela ama ona mantra desinler opdeki gibi.Böyle şeyler olması lazım ki doğuyla batıyı kıyaslayalım.Öyle şeyler gelmediği sürece bleache benzeyen apayrı bir seri olur.Dragon konsepti olur ama hollowlardan farklı olur misal.Zaten masallardan bahsedip duruyorlar paraya çalışıyorlar falan.Gotei 13 gibi değilde fullbringler tarzında bir hikaye olacak.Baya belli.Oradan ne çıkarabilir bilemiyorum ama bleache yaklaşabilmesi için sağlam bir kötü karakter ve sağlam ingiliz dalavereleri olması lazım.İngilizler bu konuda iyi biliyorsunuz sherlock holmes hikayelerinden.
Aynı evrende geçtikleri keisn değil mi? Ninny galiba SS'nin doğusunda da kendi ejderhaları var demişti. Reiatsu vardır bu arada. Zaten dövüş stilleri kido bazlı gibi.

Hikaye olarak bence pek yaklaşamaz. Pek uzun tutmak gibi düşüncesi de yok belli.

Aynı evrende geçtikleri keisn değil mi? Ninny galiba SS'nin doğusunda da kendi ejderhaları var demişti. Reiatsu vardır bu arada. Zaten dövüş stilleri kido bazlı gibi.

Hikaye olarak bence pek yaklaşamaz. Pek uzun tutmak gibi düşüncesi de yok belli.
Öyle görünüyor ama o yazı var diye aynı evren kesin değil demek istiyorum yani.Alternatif evren olabilir ve o evrende yamamoto ve gotei 13 yoktur Modern japonya vardır vs...Hızlı geçtiği idam olayından belli zaten.Bu kez erkek idam edilecekken 2 kız idamı engelliyorlar. xD Kubo seviyor bu fikrin üzerine inşa etmeyi.Bleachte idam muhabbetinin ne kadar sürdüğü düşünülürse olayların hızlı akacağı belli.Artık sezonluk animeler çıkar muhtemelen.

Fullbring ve Kidou. Britanya Kraliyet Ailesi armasından aslanın çıkarılıp ejderha koyulması. İlk bölümü okudum ve Noel karakterinin soğukkanlılığı çok iyiydi :D sevdim bu karakteri. Ninny ile iyi bir 2'li olmuşlar. Nedense bu iki karakter tipleri zıt görünse de hep bir uyumlulukları oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık