Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Burn the Witch

Ben beğendim. Çok bir şey vadetmediği için çerez seri olarak her türlü gideri var.

Benim asıl merak ettiğim Bleach evreninde geçmesine rağmen hiç aynı evrende geçiyormuş gibi gelmedi bana. Umarım bu farklılıklar da işlenir.
Artık bölümleri izlediğine göre Ninny vs Noel konusundaki fikirlerin sağlamlaşmıştır. Hangisini seçerdin!?

3 bölümü izledim de animasyon dehşet.Bu kadar özenmelerini
beklemiyordum.Bleach böyle animasyonla gelirse zaten müthiş olur.3 bölüm ama hiç fena değil şehir çizimleriyle birlikte izletiyor hikaye başlangıcı için iyi.Bleach başlangıcı da böyleydi sonradan açılır Kubo.Tabii o ayarda birşey beklemiyorum ama yeterince iyi olacaktır.Japon kültürüyle alakalı manga olmadığı için Shinigami konsepti gibi olmaz ama son dönem serilerinden de aşağı kalacak gözükmüyor.Animede Noel daha bir etkileyici gibi kendi sahnelerinde.Mangada ise Ninni daha hoş gibi çizimlerde.Hiyori kadar olmasa da agresif ama güzel versiyonunu çizmiş Kubo.Magazinleri peşinden koşturacak cinsten.Yuvarlak masa detayı atlanmamış.İlerde mutlaka yine bir organizasyonlar savaşı gelir Kubo’dan diye tahmin ediyorum orada insanların ilgisini daha çok çekmeye başlayabilir.

3 bölümü izledim de animasyon dehşet.Bu kadar özenmelerini
beklemiyordum.Bleach böyle animasyonla gelirse zaten müthiş olur.3 bölüm ama hiç fena değil şehir çizimleriyle birlikte izletiyor hikaye başlangıcı için iyi.Bleach başlangıcı da böyleydi sonradan açılır Kubo.Tabii o ayarda birşey beklemiyorum ama yeterince iyi olacaktır.Japon kültürüyle alakalı manga olmadığı için Shinigami konsepti gibi olmaz ama son dönem serilerinden de aşağı kalacak gözükmüyor.Animede Noel daha bir etkileyici gibi kendi sahnelerinde.Mangada ise Ninni daha hoş gibi çizimlerde.Hiyori kadar olmasa da agresif ama daha güzel versiyonunu çizmiş Kubo.Magazinleri peşinden koşturacak cinsten.Yuvarlak masa detayı atlanmamış.İlerde mutlaka yine bir organizasyonlar savaşı gelir Kubo’dan diye tahmin ediyorum orada insanların ilgisini daha çok çekmeye başlayabilir.
Bu ejderhalar büyük ihtimal eski dünyadan kalma varlıklar. Kubo Bleach evrenini baya büyütüyor. Mangası da devam edecekti zaten. Bakalım nasıl bağlayacak ben merak ediyorum.

Sen Doğu'daki Soul Society'le bu kadar farklı olmasına ne diyorsun?

Bu ejderhalar büyük ihtimal eski dünyadan kalma varlıklar. Kubo Bleach evrenini baya büyütüyor. Mangası da devam edecekti zaten. Bakalım nasıl bağlayacak ben merak ediyorum.

Sen Doğu'daki Soul Society'le bu kadar farklı olmasına ne diyorsun?
İngiliz kültürü.Baksana silah falan kullanıyorlar.Soul society detayı vermiş ama evrenin herşeyinin aynı olması için reiatsu olmalı mesela ama ona mantra desinler opdeki gibi.Böyle şeyler olması lazım ki doğuyla batıyı kıyaslayalım.Öyle şeyler gelmediği sürece bleache benzeyen apayrı bir seri olur.Dragon konsepti olur ama hollowlardan farklı olur misal.Zaten masallardan bahsedip duruyorlar paraya çalışıyorlar falan.Gotei 13 gibi değilde fullbringler tarzında bir hikaye olacak.Baya belli.Oradan ne çıkarabilir bilemiyorum ama bleache yaklaşabilmesi için sağlam bir kötü karakter ve sağlam ingiliz dalavereleri olması lazım.İngilizler bu konuda iyi biliyorsunuz sherlock holmes hikayelerinden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık