Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu vs. Germa 66

Hangi Taraf Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    146
Epey eski bir yorumum o, şimdi Germa'nın kazanacağını düşünüyorum, fikrim değişti yani o zamandan bu zamana.

Ama şunu söyliyim hala Sai'nin o tekmeyi tutturdu mu tekleyeceğini düşünüyorum bunları. Sai hepsini birden tekleyemez ama imkansız.

Sonuç olarak kimin kazanacağını önceki sayfadaki mesajımda ve şurada yazdım.
Yok seni kast etmemiştim. Genel.

Epey eski bir yorumum o, şimdi Germa'nın kazanacağını düşünüyorum, fikrim değişti yani o zamandan bu zamana.

Ama şunu söyliyim hala Sai'nin o tekmeyi tutturdu mu tekleyeceğini düşünüyorum bunları. Sai hepsini birden tekleyemez ama imkansız.

Sonuç olarak kimin kazanacağını önceki sayfadaki mesajımda ve şurada yazdım .
Hakuba kaskı kesemedi demişsin ,mihawkda croconun kancasını kesemedi :)

Hakuba kaskı kesemedi demişsin ,mihawkda croconun kancasını kesemedi :)
Mangada Croco, Mihawk'a saldırırken Mihawk kılıcıyla BLOK yapıyor, Animede ise tokuşturuyorlar. Anime filler yani.

Mangada Mihawk kılıcıyla saldırmıyor sadece blok yapıyor, düzgün oku mangayı. O kancanın en baba halini Lütfü alabasta formuyla kırıyordu.

Sanki Germa alır gibi geliyor. Suitsiz Sanji gücünde gibi gözükmüştü Niji bana. O güç Cavendish dışında hepsini aşar. Bunun dışında En büyük abisi, ablası falan var üstüne Judge var. Evet Germa alır gibi gözüküyor.

üzgünüm block sayılmaz bu
Ben senin kadar saçma yorumlayan daha görmedim, şu sahnede Mihawk saldırı modunda diyorsun.

Bak bakalım orta karede Mihawk'ın kılıcı nasıl yönde? Sağa çekip Luffy'e saldıracakken, ortalık yere havlayan Crocodile denen loser herif bir anda çıkıp sağdan saldırıyor, Mihawk'ta kılıcyla blok yapıyor burada. Başka birşey göremiyorum ben maalesef.

Ben senin kadar saçma yorumlayan daha görmedim, şu sahnede Mihawk saldırı modunda diyorsun.

Bak bakalım orta karede Mihawk'ın kılıcı nasıl yönde? Sağa çekip Luffy'e saldıracakken, ortalık yere havlayan Crocodile denen loser herif bir anda çıkıp sağdan saldırıyor, Mihawk'ta kılıcyla blok yapıyor burada. Başka birşey göremiyorum ben maalesef.
Bende senin kadar körünü görmedim maalesef.Sanji hakubadan hızlı diyen adamsın dikkat et yolda falan araba vurmasın :üzgünüm:

Yok artık, arkadaşlar bu adamların suitli hali nereden baksan en az 400-500 milyon beri eder dünya hükümeti şu ana kadar onları tehdit olarak görmemişti ama artık bir tehditler. Bu adamları Hasır Şapka filosuyla kıyaslamak bile hata olur. Judge rahatlıkla Hajrudin ve Orlumbus'un içinden geçer. Niji o hızıyla hepsini talan eder. Burada yenilmeyecek olan sadece Bartolomeo var o da ne zamana kadar bariyerle dayanır bilinmez. Orta zorluk diyeceğim fazla mı olur diye düşünüyorum.? Kesinlikle Germa 66 alır.

Judge vs Hajrudin ve Orlumbus = Judge
İchiji vs Cavendish = İchiji
Niji vs Leo ve Sai = Niji
Yonji vs İdeo = Yonji
Reiju vs Bartolomeo = ???

Normal şartlarda Reiju alır ama adamın mutlak savunması var. Germalarında kalkan gibi sağlam vücutları var. Kurşun işlemiyor. Germalar daha zekiler o yüzden rahatlıkla Germa alır demek istiyorum.

400'ler 500'ler ne kolay veriliyor ya karakterlere. Dof'u indiren Law ve Luffy'i 500'e layık görüyor hükumet. Supernova Kid'in ödülü 470 ki kendisinin ödülünü gücüne ek acımasızlığından verildiği biliniyor. Denizin şövelyesi eski Shichibukai 438 ödüle sahip. Germa'nın her biri Jinbei Kid gibi bir şey yani.:respect:

Not:Ödüller gücü yansıtmaz spor...

400'ler 500'ler ne kolay veriliyor ya karakterlere. Dof'u indiren Law ve Luffy'i 500'e layık görüyor hükumet. Supernova Kid'in ödülü 470 ki kendisinin ödülünü gücüne ek acımasızlığından verildiği biliniyor. Denizin şövelyesi eski Shichibukai 438 ödüle sahip. Germa'nın her biri Jinbei Kid gibi bir şey yani.:respect:

Not:Ödüller gücü yansıtmaz spor...
Baron Tamago 429 milyon. Onun üstü Oven tabikide 500 milyondan aşağı değildir.

Jinbe'nin ödülü 438 milyon değilki, VİVRE CARD'IN açıklamasıydı o. Vivre card yalanları patlamıştı hatırlarsan.

Jinbe'nin ödülü gene 400'den fazla olarak açıklandı ama kesin birşey söylenmedi mangada.

İchiji ise 429 milyonluk adamın içinden geçecek olan Oven'ın içinden geçiyor. Rahat 500 üstü yani bu adamlar. İchiji, 700 milyonluk Perospero'yu zumzukluyor.

Ceasar'ın ise 300 milyon ödülü olmasıda, Doflamingo'nun 340 milyon ödülünden kaynaklı. Ben Ceasar'ın ödülünede donmuş ödül olarak bakıyorum. Oda ödüller konusunda dengeyi kuramayan bir adam olduğu için Doflamingo'yu 340 tasarlamışken Ceasar'a 400-500 vermeyecekti tabiki. Ama güç seviyesi 500 milyonluk adamlara rahatlıkla denk diyebiliriz Ceasar için. Ben Baron Tamago'dan falan güçlü görüyorum Ceasar'ı.

Luffy falan Dof'un eski ödülüne göre ödül aldılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık