Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bu Eleman İlerde İmparator Olur

Sizce hangi süpernova gelecekte Yonkou olucak veya bu potansiyele sahiptir?

• Kullanılan toplam oy
    218
Dostça vs nasıl oluyor anlamadım? Kimin üstün olduğu sonuna kadar giden bir dövüşte belli olur. Iki taraf da her seyini koyar. Ama Luffy bu adamla boyle dovusemez. Zaten hepsini indirecem derken de 3 parmak çıkarıyor. Shanks olecek hemide Teach'in elinde. Buna hazırla kendini.

Anket için de Law diyorum.
Hahaha adama Odadan rapor gelmiş. O nasıl bi kesinlik yahu? Dostça vs nasıl olur mesela Sabo vs Ace, Luffy vs Coby(water7), . Zaten belki k.hakiden bile anlar Shanks ve Luffy. Vsye de gerek kalmaz. Bilek güreşi falan yaparlar olmadı. O iş kolay. Yenecek ve yenebilecek arasındaki farkı anlarsan anlarsın. Yenmek ve öldürmek de aynı değil.
Lawa gelince yonkou seviyesine ulaşmaz ama Luffynin Rayleighi olsa kâfi.
Dediğim gibi yonkou kalmayacak zaten çünkü ana karakter bunu yok etme hedefinde ama güç olarak Sabo yonkou seviyesi bi kaç adamdan biri olur muhtemelen.

Yani, olur da hayaller gerçekleşirse dediğin gibi olur ama gücü öyle çok çok abartı bir şey de olmaz. Yonkou falan, yok artık. :(
Ne bileyim her yeni karakter eskisini geçiyor ya. Yer altında da Jack, Dof ve Vinsmoke'lar var. Bunları geçer dedim. :(
Benim hayalim de bu işte. :( Oda!! Gerçekleştir benim hayalimi de!

Sormayalım be Selim.Sonra Zoro hangi seviyeye gelir tartışmasına döner olay.Diğer novalar iplenmez bile.
Böylede her türlü Zoro orada olmalıydı konusu dönecek. Ben Kid der kaçarım.
Zoro olacak. Ciddi ciddi söylüyorum çünkü mantıksız değil. Saçma sapan haterlıkları anlayamıyorum. :/
Herkes eğleniyor, fanlık ve haterlık güzel şey, sende dene. Zoro bencede yonkou seviyesine gelecektir, gerçi yonkou var yonkou var.
WB olayında olduğu gibi düşen yonkounun yeri dolucaktır.Seri sonunda böyle bir kavram kalmayabilir.Ama şimdilik böyle birşey söz konusu değil. @gyjbsch
O zaman Shanks iner, yerine Kid geçer. Big Mom yerine Bonney geçer.

Law Yonkou zor olur. Halk tarafından verilsede bu ünvan adamın tayfasının gücü bu seviyede değil. Zira Doflamingo ile birebirde aşık atamayan adamın tayfasının güç seviyesi biryere kadar olur. Bu ünvanı alsa bile fazla sürmez bu ünvanı kaybetmesi. Luffy'nin yanında bir çok savaşa girip çıkabilir ve bundan ilerleyerek Law yonkou olur demek bana göre desteksiz bir ifade. Farkettiyseniz müttefikleri Luffy kazanıyor Law değil. Şuana kadar Law'a bağlı herhangi bir korsan filosu yok. Ha şöyle olabilir Luffy ve Law edebi müttefik olurlar dolaylı yoldan Luffy'i takip eden filolar Law'ada bağlanır. Bir nevi dostumun dostu benimde dostum anlayışı olursa Yonkou olarak görülebilir. Tabi başka bir süpernovanın müttefiklerinin gücü ile Yonkou olmak ne kadar doğru orasını bilmiyorum. Bu düşündüklerim harici Yonkou olabilecek yeterli güçte olan Süpernova yok. Olurlarsa Luffy gibi her gittiği adada prensesleri/kralları kurtarıp müttefik edinip olurlar :D

Bireysel güç ve zeka/strateji olarak Yonkou olmaya en yakın süpernova adayları ise =

- X-Drake
- Law

Tabi ben Yonkou sisteminin Shicbukai sistemi ile birlikte kalkacağını/biteceğini düşünüyorum o yüzden süpernovaların hiç biri Yonkou olamayacak :D

Kid vasıfsızı en çok oyu almış. Enteresan!!
Adam mangada her göründüğünde gözümdeki itibarını biraz daha kaybediyor.
Düşmanını ya Law gibi zekanla alt etmeye çalışırsın ya da Luffy gibi çıkıp adam gibi meydan okursun. İkisi de benim için makuldur. Ancak bu eleman Yeni Dünya'da ipini koparmış deli dana gibi dolanıyor.
Bir karşımıza çıktı, öğrendik ki BM'nin gemilerini batırmış. Sonra tekrar karşımıza çıktı, gördük ki Shanks'ı indirmek için ittifak yapmış. En son karşımıza çıktığında da gördük ki ittifak dağılmış, Kid yakalanmış. Kusura bakma da burası Yeni Dünya. Adama haddini bildirirler. Ki öyle de olmuş.
Benim gözümde Law ve Luffy'e denk değildir bu adam. Ki mangaka da öyle istemiş ki bizimkilerin ödül 500 milyon :beli:' ye çıkarken, Kid 440 milyon da kalmış.
Oylar X Drake ve Law'a.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık