Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bu Eleman İlerde İmparator Olur

Sizce hangi süpernova gelecekte Yonkou olucak veya bu potansiyele sahiptir?

• Kullanılan toplam oy
    218
Law, ileride Luffy'lere katılacak onu eleyin.

Kim yonkou olur bilmiyorum ama Kid, Shanks'ı harcayacak. Kılıcını çekip işini bitirecek. Sonra koltuğa kim oturursa.:D

:D :D Forumda gelişme var. Bege nasıl yonkou olacak ki zaten, olabilir diyenlerin görüşlerini alayım.
Bege'nin eğer hayali yer altı kralı olmaksa ,Jack ve Vinsmoke'ların reisini aşacaksa potansiyelinin fazla olma ihtimali var. :/
Yonkou olur mu bilmem ama Jack, Dof ve Baba Vinsmoke'u aşarsa güçlü olur baya. Amiral üstü güçte olur. :/

İlerde yonkou kavramı olmayacak gibi bir şey söz konusu değil BB olayında olduğu gibi devrilen yonkouların yerleri dolucak büyük ihtimalle.Seri sonunu bırakın şimdi.

Bege'nin eğer hayali yer altı kralı olmaksa ,Jack ve Vinsmoke'ların reisini aşacaksa potansiyelinin fazla olma ihtimali var. :/
Yonkou olur mu bilmem ama Jack, Dof ve Baba Vinsmoke'u aşarsa güçlü olur baya. Amiral üstü güçte olur. :/
Bege en fazla yonkounun sağ kolu olabilir. Ben böyle düşünüyorum. O da en fazla.

Hahahah bir kere Yonkouluk kavramı diye bir sey kalmayacak ki orta da millet Zoro yu yonkou yapmış. Oda bile sizin gibi mevki biçmiyordur. Şu anda cidden Zoro ya ama şıklara Zoro eklenseydi eğlencesine he he Zoro olacak derdim.:oleyo2:

Hayal bakımından dedim. Eğer hayali böyle bir şeyse ve Luffy'ye engel değilse gerçekleşir. Hayaller gerçekleşecek çünkü.
Sümüklü Coby amiral olacak.
Bege de yer altı kralı olur işte. :(
Yani, olur da hayaller gerçekleşirse dediğin gibi olur ama gücü öyle çok çok abartı bir şey de olmaz. Yonkou falan, yok artık. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık