Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Brook'un Hikayesi - Rhythm of Sadness

Teşekkür ederim yorumun için. Samurai Spirit'te ki "Rhythm of Sadness" ses efekti için yardımını rica edecektim MoP'un önerisiyle.(Doğru telaffuz açısından) Ancak Google Translate ile yaptığımdan idare eder bir şey ortaya çıkınca rahatsız etmedim : ))
Rahatsız olmazdım elbette ancak google translate'ten daha iyisini yapamazdım zaten ben de ordan dinliyorum bilmediğim telaffuzları :) MoP'un neden önerdiğini de merak ettim şimdi :) Ayrıca güzel olmuş o kısım.

Selda Bağcan'ın yorumladığı Maden Dağı türküsüne parçanın hüznüne zarar vermemeye çalışarak kendimce remix/trap çalışması yaptım. Umarım beğenirsiniz. (İlk Mesaja eklendi)

Tavsiye ve yapım aşamasında ki destekleri sebebiyle @çiköfte'ye teşekkürü bir borç bilirim :sapkali:
Emeğine, kulağına sağlık tekrar. Müzik sevgimi paylaştığın, fikirlerimi içtenlikle dinlediğin için ben teşekkür ederim. :)

Bunlar ilginç şeyler. Eline sağlık le loy loy.
Afiyet olsun. Bir kere o DE loy loy. :hıh: O kadar tekrar ettirdik parçada : ))

Rahatsız olmazdım elbette ancak google translate'ten daha iyisini yapamazdım zaten ben de ordan dinliyorum bilmediğim telaffuzları :) MoP'un neden önerdiğini de merak ettim şimdi :) Ayrıca güzel olmuş o kısım.
Google'nin robotvariliğini kaybetmekte zorlanırım diye düşünüyordum ama ortalama birşey ortaya çıktı fena olmadı dedğin gibi. Bu endişemi dile getirince önerdi telaffuzuna güvenmiş olmalı sanırım Mop-san'a sormak lazım : ))

Emeğine, kulağına sağlık tekrar. Müzik sevgimi paylaştığın, fikirlerimi içtenlikle dinlediğin için ben teşekkür ederim. :)
Kendime ait bir parçamı yapayım yoksa unutulmuş bir Türkü-Ezgi çalışması mı yapayım diye düşünürken imdadıma yetiştin ve sonrasında da yorumlarınla Türkü olmaktan çok çıkmaması açısından ciddi faydaların oldu :sapkali:

Son düzenleme:
Bu konuyu görmemiş olmam çok ilginç. Samurai Spirit çok hoşuma gitti başkalarına da dinleteceğim. Maden Dağı'nı ise başka bir zaman dinlerim. Başarılar dilerim.

Kendime ait bir paramı yapayım yoksa unutulmuş bir Türkü-Ezgi çalışması mı yapayım diye düşünürken imdadıma yetiştin ve sonrasında da yorumlarınla Türkü olmaktan çok çıkmaması açısından ciddi faydaların oldu :sapkali:
Beni onore ediyorsunuz efenim, şımaracağım. :utaniyorum: Bu şarkıya benim gibi deger veren biri çıkmış, bu bile bana yeterdi ama sen üstüne daha da koydun, bu ağıda zarar vermeden. :sapkali:

İlla @çiköfte pıçaklasın mı seni. Ben seni kurtarmaya çalışıyorum :oleyo:
Niye pıcakliyayayim? Selda Bagcan konusunda hassasım, dogru noktaya barnak bastın. Ama aksine gormeme ragmen susmuştum. Kimse KÖTÜ olmasın diye. :(

Bu konuyu görmemiş olmam çok ilginç. Samurai Spirit çok hoşuma gitti başkalarına da dinleteceğim. Maden Dağı'nı ise başka bir zaman dinlerim. Başarılar dilerim.
İyi reklam yapamıyorum ben ondandır: )) Samurai Spirit efekt ve geçişler haricinde tamamen bana ait. Yeni barça ise remix Ancak yeni yaptığım daha kalitelidir ses kalitesi açısından. Çünkü konuda dediğim gibi bir yandan öğrenerek yapıyorum. Samurai Spiriti şidmi yapsam ses kalitesi daha iyi olurdu hatta tekrar mı yayınlasam dedim ama aldığım milyonlarca izlenmeye yazık olmasın dedim : ))) Bir daha ki parçalara artık.

Dinleteceklerin için de şimdiden teşekkür ederim. :D

Beni onore ediyorsunuz efenim, şımaracağım. :utaniyorum: Bu şarkıya benim gibi deger veren biri çıkmış, bu bile bana yeterdi ama sen üstüne daha da koydun, bu ağıda zarar vermeden. :sapkali:

Şu aşamada öneriler ve yönlendirmeler benim için çok önemli çünkü hem tecrübesizim hemde millet ne yemekten hoşlanır onu bilmiyorum.

Niye pıcakliyayayim? Selda Bağcan konusunda hassasım, doğru noktaya barnak bastın. Ama aksine gormeme ragmen susmuştum. Kimse KÖTÜ olmasın diye. :(
Usulsuzce hassasiyetini belli edeyim dedim : ))

Eline sağlık gayet güzel.Dediğin gibi bilgi ve tecrübe edindikçe daha iyi işler çıkacaktır.Başarılar.:)
Öğrendikçe daha iyi olacak dediğin gibi. İlk parça bana daha fazla emek içerse de ikincisi daha iyi kalitede zamanla daha iyi olacaktır inşallah. Dinlediği için teşekkür ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık