Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Breaking Bad (2008-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 66 94.3%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 4 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    70
Walter white tabiki de.
Hector Salamanca reis in sırf Gus'ı öldürme sahnesi yeter la. Tam reisti. Gus'a çok az oy gitmiş. Dizi oyunculukta son noktaydı. Her karakter rolünü acayip iyi yapıyordu.
Walter reisin final konuşmasında zaten bu yola girmesinin sebebini açıkça söylüyor. Hırsları ve zevki için yaptığını. Zaten uyuşturucu satmanın herhangibir açıklanabilir bir nedeni falan olamaz bence. Ama Walter reis adamdır.

Walter haksızdı tabii. Önce mis gibi kuruşuna kadar hesap yapmıştı bilmem kaç bin dolara ihtiyacım var, sonra bu işi bırakacağım demişti. Sonra eski arkadaşlarını kıskanıp hırs yapmaya başladı sürekli fazlasını istedi milyonlara milyarlar dikti gözünü, sonra kafayı yedi Jesse'yi bile öldürmeyi düşündü. Sonrası belli dram üstüne dram. Skyler da az *** değil hani insan az destek olur belki bu kadar zorluk çıkarmasa bu kadar zıvanadan çıkmazdı.
Favorilerim Saul ve Jesse. Saul favorim diyorum ama hala Better Call Saul'u izleyemedim :D
+1. Favorilerim de Saul ve Mike.

Baş karakterleri kasten favori edinmeme huyum vardır. Ne kadar başarılı olurlarsa olsunlar, diğerlerine de şans vermek için hep ayrı tutarım yerlerini. Bunda istisna yaptığım bir Luffy bir de Walter var.
O kadar başarılı bir karakter ki görmezden gelinemiyor. Yine de bu seri için adını ilk söyleyeceğim ve doğrudan favorim diyebileceğim karakter Gustavo Fring olurdu; sadece Walter'a hakkını veriyorum. Bu ikisinin ardından Saul ve Jesse.

Walter, sonda kendi ağzıyla da söylediği gibi haksızdı. Egosu için yapmıştı her şeyi.

Skyler haklı pislik kocasının arkasını topladı hep, suçu yok kadının. Dizideki en masum karakterdir.
OMG ! Hadi canım git Ted'le yat, paraları Ted'e ver, Walter'dan çocukları uzaklaştır Bu mu masumluk? Gus Reis bile bundan masum bea :(

Benimde favorim o. Bi dönem düzenli dinlerdim. Mike efsane.
you are not the guy
you're not capable of being the guy
i had a guy but now i don't
you...are not the guy!
Bu replikte çıldırmıştım ya :D

Taze taze finalini yapmış ve akabinde Better Call Saul'a başlamış biri olarak Saul Goodman diyorum. Serideki en adam gibi adamdı, yamuk yapmayan tek insandı. :a:

En güzel replik ilk aklıma gelen Walter'ın "I am the one who knocks" repliğiydi. :a:

En saçma an ise Hank'in tuvaletteyken kitabı bulup olayları çözmesiydi. Böyle bir diziye yakışmayan bir olaydı kesinlikle. :hoo:

Son olarak Jesse yüzünden bu durumlara düştü Walt, Jesse adam olsa Walt'ın imparatorluğunda gül gibi yaşarlardı. Haksızsın Jesse. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık