Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

@Riful

Jigen vs Kaguya ne olur?
İşşiki'yi tam güç görmek gerek öncelikle. Şu an Kaguya daha güçlü net. Güçleri körelmiş Nardo ve Saske Kaguya'nın dişinin kovuguna gitmez. Kadın tanrı hallerini tokatladı, başkaları da varken. Azıcık savaşmayı bilse sonu da öyle olmazdı ama hikaye etkisiyle de oluşan sonu bu oldu.

Jiraija gene deşildi kaderinde var herhal. Lakin olayı gene Jiraiya çözüp son vuruşu Sasuke yapacak gibi duruyor. Rinneganı gördü acaba ne tepki verecek anlamaması mümkün değil. Asuma’yı seslendirmekten kaçınmışlar.

Yanlız Naruto maldı da öyle düşman görünce hareketsiz kaldığı çok nadirdir.

Mitsuki ve Sarada farkını ortaya koydu. Diğer ikisi paspas olurken günü Sarada & Mitsuki ikilisi kurtardı soğukkanlılığı ve ağır başlılığıyla.

Tam orijinal seri kafasında dövüştü bu ikili. Planlı, sakin, analiz ederek. Özellikle Sarada.

Umarım mangaka Mitsuki’yi harcamaz.
Potansiyel fışkırıyor çocuktan.
Ama en kakkoi şekilde dövüşen kişi Sarada idi. Düşük bütçeli Kakashi. Mitsuki de iyiydi, hoşuma gitti. Kawaki ve Boruto Naruto'nun Jiraiya öncesi hallerinden bile tırt.

Bu arada aşırı yavaş karakterler, P1'deki Dosu'yu filan gözle takip edemiyordun sesten hızlıydı bunlar kaplumbağa gibi.

Yav böyle diyorsunuz da bu veletler bu güçteki Naruto ve Sasuke'nin yenemediği adamın tamircisini yenmeye gittiler.
Güç olarak demedim ki. Güç olarak ship başı hali bile edebilirler. Ama olay P1 geninlerindeki hız, zeka ise ikisi de sınıfta kalır.

Boruto dövüşleri çok basit bir seri. Komplike tarafı yok.

+ olarak RS Sasuke, RS Naruto nere Jigen'in patlattıkları nere? Yeri göğü birbirine katıyor ay/gezegen boyu saldırı yapıyordu RS Naruto ve Sasuke. Bu hallerinde topraktan toz kaldıramıyorlar. bu kadar basit dövüşen bir Naruto Sasuke hatırlamıyorum ben p2'den bu yana.

Mitsuki ve Sarada farkını ortaya koydu. Diğer ikisi paspas olurken günü Sarada & Mitsuki ikilisi kurtardı soğukkanlılığı ve ağır başlılığıyla.

Tam orijinal seri kafasında dövüştü bu ikili. Planlı, sakin, analiz ederek. Özellikle Sarada.
Sarayda kopya şinobiliği ile şov yapsın diye bekliyorum uzun zamandır :rolleyes: Mitsuki Sage olursa jounin seviye. Bu ikisi nitelikli oluşları ile de gerçek birer şinobiler. Biri savaşı müthiş olacaksa bu ikisi sayesinde olacak.

Sarayda kopya şinobiliği ile şov yapsın diye bekliyorum uzun zamandır :rolleyes: Mitsuki Sage olursa jounin seviye. Bu ikisi nitelikli oluşları ile de gerçek birer şinobiler. Biri savaşı müthiş olacaksa bu ikisi sayesinde olacak.
Bundan bahsediyordum ben de. Kawaki ve Boruto'yu palas pandıras dövüştükleri takımı zor duruma soktukları için "Jiraiya öncesi Naruto etmezler" dedim. Kastım güç değildi yoksa.

Sarada ve Mitsuki çok olgun, hiç sırıtmıyorlar, hareketleri tutarlı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık