Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Şu serideki Saske ile Nardo'yu Hashirama alır. Hem de öyle çok zorlanmaz. Adamlar bildiğin normal kage seviyesine düşmüşler. Gelen geçen tokatlıyor.
Gelen geçen değil otsutsukiler tokatliyor.

Kawaki zorla İsşiki'nin kontrolünde olacak, Boruto ise Momoşiki'nin izni ile onun gücünü kullacak. İkisi de birer kap neticede. Bir tarafta İsşiki bir tafaf Momoşiki şeklinde olacak olan bu.
Bence de öyle olur.

Gelen geçen değil otsutsukiler tokatliyor.
Madara'nın, Kaguya'nın, Toneri'nin yarısı etmeyecek otsutsukiler tokatlıyor. Yani gayette gelen geçen tokatlıyor. Kaldı ki geçen bölümler de bir tane kız da tokatlıyordu Nardo'yu. Kendimi tuttum falan diyordu ama Nardo'yu ezmemek için o lafı söyletmişti muhtemelen mangaka.

Madara'nın, Kaguya'nın, Toneri'nin yarısı etmeyecek otsutsukiler tokatlıyor. Yani gayette gelen geçen tokatlıyor. Kaldı ki geçen bölümler de bir tane kız da tokatlıyordu Nardo'yu. Kendimi tuttum falan diyordu ama Nardo'yu ezmemek için o lafı söyletmişti muhtemelen mangaka.
Urashiki vs Toneri ezici olmuştu be. Nasıl yarısı etmiyor. Kaguya ve Madara için bekleyecem hâlâ

Konoha kaç dönemdir böyle çaresiz bir duruma düşmemişti cidden.
Köyün çıkarabileceği en iyi kişi Sakuraysa yazıklar olsun.
Yalnız gerçekten ilk defa Hokage olarak otoritesi sağlam bir aday yok. Her hokage gücünden bağımsız olarak bir ada sahipti. Sakura'nın da adı var ama tekil değil, Naruto ile Sasuke gölgesinde bir ada sahip.

Bu serinin güce saygısı yok. Hazıra dağ dayanmaz, bu şekilde bi yere varmayacağı belli. Bunun cidden mangası basılıyorsa yani dijital falan değilse sadece, Japonları geri dönüşüme davet ediyorum. Bu manganın basıldığı sayıları toplatıp geri dönüşüme versinler ve mümkünse kimse bunun arşivini falan yapmasın.

Bu serinin güce saygısı yok. Hazıra dağ dayanmaz, bu şekilde bi yere varmayacağı belli. Bunun cidden mangası basılıyorsa yani dijital falan değilse sadece, Japonları geri dönüşüme davet ediyorum. Bu manganın basıldığı sayıları toplatıp geri dönüşüme versinler ve mümkünse kimse bunun arşivini falan yapmasın.
Hangi serinin güce saygısı var, aslında animeden bağımsız bakarsan kendi için oldukça iyi bir güç dengesi var bu manganın. Boruto'nun babasının serisine takılı kalmadan okuyanlar için büyük bir zevk vermekte hikaye. Japon olsam ya da Japonya'da olsam alır, arşiv yapardım ama işte hayat zor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık