Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Keh keh keh. Kishimotonun seriye saygısı işte. Onayladığı için filler demiyelim lütfen :S
Saygısızlık felan onda hem fikirim ancak bariz biçimde filler. Farklı bir kişinin yazdığı tamamen farklı bir seri. Naruto 700 manga sayısı içinde olmayan her şey Naruto açısından filler. Boruto kendi içinde canon olabilir farklı bir seri olarak.

Saygısızlık felan onda hem fikirim ancak bariz biçimde filler. Farklı birisinin yazdığı tamamen farklı bir seri.
Valla bana databooklar bla bla Hiruzen çok güçlü imiş dendi. Bunu Kishi onaylamış diye

Barutoyu da Kishi onaylamış. Malesef filler diyemeyecem :S

Perfect Susanooya tek atıyor adam. Sasukenin tüm jutsularini islevsiz kıldı.

Ciddi ciddi ilk bölümdeki sahneye kadar Naruto mühürlü mü kalacak ? Yoksa eskiden Naruto'yu mühürlemiştim hatırlıyorsundur , gerçi o kaçtı oradan ama seni oraya yollayacağım şimdi haberin olsun tarzı bir şey mi :hhh:
Naruto çıktı aradan, unutalım onu. Boruto'nun maceralerını işleyen aylık bir seride 38 bölüm dayanması bile mucizeydi zaten. Artık gerçek Boruto başlıyor, hazır olun!

isşki kim diyecem de neyse natuto ölüyo mu ölmüyo mu one merak ediyodum sadece sağol. :sapkali:
Sormadın ama söyleyeyim belli değil. Jigen'i ele geçirmiş bir Ootsutsuki, tek bilgi bu.

Çubuklar işin işine girmese hak verebilirim ama devamlı spam yapıyor eleman. Yine nerflendiklerine dair yorum paylaşanlar var, doğru olabilir.

En önemli nokta seriyi Kishi yazmıyor. Ona kalsa bambaşka bir dövüş yazabilirdi bilemem. :D

Çubuklar işin işine girmese hak verebilirim ama devamlı spam yapıyor eleman. Yine nerflendiklerine dair yorum paylaşanlar var, doğru olabilir.

En önemli nokta seriyi Kishi yazmıyor. Ona kalsa bambaşka bir dövüş yazabilirdi bilemem. :D
Baruto bu eleman ile kapışacak. Ne yapacak da Baruto alabilecek peki? :bilmem:

Baruto bu eleman ile kapışacak. Ne yapacak da Baruto alabilecek peki? :bilmem:
Birisi göz gücü demiş, birisi Momoshikinin gücünü kullanabilecek falan demiş, bu sorunun cevabını seri sonunda görürüz. Bi de ben de Baruto diyordum sanırım çocuğun adı Boruto. :D

@Riful iyi takip ediyor seriyi, istersen bir danış.

Birisi göz gücü demiş, birisi Momoshikinin gücünü kullanabilecek falan demiş, bu sorunun cevabını seri sonunda görürüz. Bi de ben de Baruto diyordum sanırım çocuğun adı Boruto. :D

@Riful iyi takip ediyor seriyi, istersen bir danış.
Elindeki karma izini Momoshiki bıraktı, Jigenin planı da Kawakinin izi. Göz de Toneriden.

Kawaki yeni nesilden sevdiğim tek çocuk herhalde. Bir de az Mitsuki.

Kawaki, Narutoyu Barutodan daha çok seviyor. Kontrolü ele alabilir belki ileride.

Barutodur onun adı. Çok dandik bir ergen karakter kendisi. Ismi soylenmeyi haketmiyor. Karaktersiz

@Aiden Naruto'nun yaşamını gördükten sonra Boruto karakter olarak bana da ilgi çekici gelmiyor. Saske ile Naruto için bakıyorum zaten.

Elindeki karma izini Momoshiki bıraktı, Jigenin planı da Kawakinin izi. Göz de Toneriden.

Kawaki yeni nesilden sevdiğim tek çocuk herhalde. Bir de az Mitsuki.

Kawaki, Narutoyu Barutodan daha çok seviyor. Kontrolü ele alabilir belki ileride.

Barutodur onun adı. Çok dandik bir ergen karakter kendisi. Ismi soylenmeyi haketmiyor. Karaktersiz
Kawaki zorla İsşiki'nin kontrolünde olacak, Boruto ise Momoşiki'nin izni ile onun gücünü kullacak. İkisi de birer kap neticede. Bir tarafta İsşiki bir tafaf Momoşiki şeklinde olacak olan bu.

Şu serideki Saske ile Nardo'yu Hashirama alır. Hem de öyle çok zorlanmaz. Adamlar bildiğin normal kage seviyesine düşmüşler. Gelen geçen tokatlıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık