Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Bana kalırsa Naruto ve Sasuke'nin bu kadar güçsüzleştirilmesinin sebebi yeni nesil eski nesili geçer geyiğinden dolayı.
Naruto'nun sonunda Naruto da Sasuke de Allah gibiydiler.
Boruto veledi tanrısal bir güce sahip değil. Jougan ve Karmayı en üst düzeyde kullanabilse dahi Naruto'nun yanına yaklaşamaz.
Serinin başında Boruto Naruto'dan daha iyi bir şinobi olacak vs ıvır zıvır çok fazla şey ima ettiler.
Bunun için Naruto'nun ölmesi, Borutonun da Kuramanın jinchurikisi olması gerek.
Veya Naruto'yu hiç öldürmeden bu şekilde sıradan bir kage'nin çokta üstünde olmayan bir seviyeye koyacaklar.
Boruto böyle aptal yollarla Naruto'yu geçtiğinde Sasuke ''babanı geçtin seninle gurur duyuyorum'' falan filan boş laflar edecek. Ve bizim bu saçmalığa duygulanmamızı falan bekleyecekler.

Bana kalırsa Naruto ve Sasuke'nin bu kadar güçsüzleştirilmesinin sebebi yeni nesil eski nesili geçer geyiğinden dolayı.
Naruto'nun sonunda Naruto da Sasuke de Allah gibiydiler.
Boruto veledi tanrısal bir güce sahip değil. Jougan ve Karmayı en üst düzeyde kullanabilse dahi Naruto'nun yanına yaklaşamaz.
Serinin başında Boruto Naruto'dan daha iyi bir şinobi olacak vs ıvır zıvır çok fazla şey ima ettiler.
Bunun için Naruto'nun ölmesi, Borutonun da Kuramanın jinchurikisi olması gerek.
Veya Naruto'yu hiç öldürmeden bu şekilde sıradan bir kage'nin çokta üstünde olmayan bir seviyeye koyacaklar.
Boruto böyle aptal yollarla Naruto'yu geçtiğinde Sasuke ''babanı geçtin seninle gurur duyuyorum'' falan filan boş laflar edecek. Ve bizim bu saçmalığa duygulanmamızı falan bekleyecekler.
Oldum olası şu muhabbeti sevmem Dbz'de de yapmaya çalıştılar olmuyor ya ana karakterin yeni nesil tarafından geçilmesi hikayesi hoş değil bence.Boruto'ya da bu yüzden çekimserim.Her ne kadar güzel vs leri olsa ya da hikayesi Naruto-Sasuke ikilisi eziliyorsa o hikaye benim için boş o yüzden en sağlıklısı hiç böyle şeylere kalkışılmaması.

Şimdiye kadar olan kısımlar sadece giriş evresi idi daha asıl olaylar başlamadı, başlayınca Boruto aşağı Boruto yukarı denmeye başlanır. Evreni sağlam temeller üzerine kurmak yerine bodoslama dalsalardı daha çok ilgi çekerdi ama içi boş teneke olurdu.
Hocam yeni bölüm spoilerı ne zaman çıkar sence?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık