Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Naruto shippuuden hem inanılmaz gaza getirici müzikleriyle hem de efso vs leriyle harika bir seriydi benim için. Kendi içinde tutarlıydı.Borutoya bence eğlencelik bakın ..Tmam şimdi baya eleştiriliyor ama kardeşim Ninjalık zaten farklı bir duruma geldi .Kendini tekrar etmeme adına farklı bir evren tasarlamış . Malum dünya hızlı değişiyor.Çokta şey yapmamak lazım

Naruto shippuuden hem inanılmaz gaza getirici müzikleriyle hem de efso vs leriyle harika bir seriydi benim için. Kendi içinde tutarlıydı.Borutoya bence eğlencelik bakın ..Tmam şimdi baya eleştiriliyor ama kardeşim Ninjalık zaten farklı bir duruma geldi .Kendini tekrar etmeme adına farklı bir evren tasarlamış . Malum dünya hızlı değişiyor.Çokta şey yapmamak lazım
Knk haklısın ama bence bu seri böyle değişmemeliydi bence seriye teknoloji getirilmeyen bile harika olabilirdi elinde outsuki klanı var bu klandan daha iyi verim alıcak zaten ama cyborg girince olay sarpa sarıcak bence ve ben anlamıyorum 15 senelik seriyi değiştirmese bile hala sürdürebilir ve daha az eleştiri alırdı knk benim fikrime göre düşünsene one piece bitiyor böyle bir seri başlıyor sence de saçma olmazmı 20 senelik seri kendi hikayesinden farklı bir hal almaya başlaması üzücü bence

Dikkat ettiysen iyi olarak saydığın dövüşlerin hepsi ilk seriden. Shippuden içerisinde gerçekten tatmin edici dövüş sayısı çok az. Beni tatmin eden dövüşler sadece şunlar; Pain vs Naruto-Jiraiya, Gai vs Kisame, Sasuke vs Danzo. Gerçekten şunları çıkardığında koca seride dövüş kalmıyor benim için. Herkesin çıldırdığı Raikage vs Minato benim sadece midemi bulandırıyor, ne bir amaç var ne de bir sonuç. Hele bir noktadan sonra tüm dövüşler One Piece'in Marineford Arc'ındaki gibi göstermelik bir şekilde kurgulanmış gibi arka arkaya geliyor ve hiç ciddi hissettirmiyor. Naruto çok sevmeme rağmen benim için hayal kırıklıklarıyla ve üzüntülerle dolu bir seri.
Knk obito kakashide iyi vs di sasuke naruto da güzeldi ama onun yeri burası değil çünkü o zaten serinin başından beri beklenen bir fighttı sasuke deidara orochimaru naruto 4 kuyruk sasukenin kage toplantısı bir hashirama madara fightı var dahada vardır ama akılda kalıcı değiller dediğin gibi bende jutsu savaşları görmek istiyorum ama olmuyor çünkü serideki herkes jutsu emmeye başladı artık sıktı knk 202 bölüm oldu bir konohamaru fightı göremedik hep takımını kurtarıp yaralanıyor sonra çocuklar villanı alıyor böyle salakça bir şey olabilir mi en azından Victor ile savaştıklarında konohamarunun victory felan alması lazımdı.(ben ilk seriden örnek vericem sandığım için ikinci seriyi dahil etmedim knk)

Dünyayı biri harabeye çevirmeli, teknoloji tamamen bitmeli, Naruto'nun 1. Büyük Ninja Savaşlarının olduğu döneme dönmesi lazım. Oradan itibarende aklı başında Naruto'da yapılan hataları yapmamak adına daha tutarlı ve temellerinin daha sağlam atıldığı bir seri yapmak lazım. Köy sistemi henüz kurulurken, klanların birbirleriyle amansız mücadelesini görsek mesela daha kanlı ve şiddetli bir biçimde. İşin içine biraz siyasi entriklar girse klanların kirli geçmişlerini görsek, kuracakları yeni düzenler için köylerin kirli planlarını anlatsa mesela.

Örneğin sadece Konoha'nın değilde diğer köylerinde sık sık gösterildiği bir seri olsa. İtachi gibisi gelmez biliyorum ama çok sağlam karakterin olduğu daha özgün ve eli yüzü düzgün shinobiler ve samuraylar tasarlasa. Daha fazla klan ve daha fazla köy olsa. Kirli ittifaklar ve siyasi rantlar görsek. Klanların el mühürleri ve jutsularına daha fazla eğilseler mesela. Klanların üyeleri içinden sadece bir kişi gösterilmese çok iyi olur. Naruto'da en güçlü iki klandan biri olarak gösterilen Senju Klanından sadece Tsunade gösterildi geri kalanı yok oldu bir anda. Klanların güçleri ve konumları belirgin olsun. Dojutsular tamam olsun ama evrenleri yok edecek seviyelere hemen çıkılmasın. Shinobiliğin hakkı verilsin. Ninjaların eğitimleri gösterilsin. Samurayların içinden de çakrasıyla çok sağlam yerlere gelebilen karakterler çıksın. Naruto'da Samuraylar figüran gibiydi. Sadece içlerinde bir Mifune vardı. Öyle olmasın Samuraylarda adam yerine konsun. Onların içinden de çıksın Dojutsu, Ninjutsu, Taijutsu, Kinjutsu, Genjutsu, Kenjutsu, Senjutsu vs vs vs kullananlar. Bu teknikleri samuraylarda yapabilsin.

Naruto serisindeki gibi sürekli aynı flashbackler dönüp durmasın. One Piece'deki gibi absürd komedi olmasın. En ciddi anda bile saçma sapan espriler dönmesin. Yapılan espriler çok zekice olsun. Dövüşlerde müthiş stratejiler ve sağlam hamleler görelim. Dram dibine kadar olsun izlerken hıçkıra hıçkıra ağlayalım. Hikaye akışı basit bir konu üzerinden dönmesin. Akıcı, bağlayıcı, sürükleyici, üzerinde deli gibi teorilerin yapılacağı sağlam bir seri olsun. Uzun bir süre Otsutsuki görmeyelim. Akatsuki'yi bile gölgede bırakacak sağlam kötü bir ekip ve hepsinin hikayeleri ve geçmişleri anlatılsın.

Kısacası anime ve manga tarihinin görüp görebileceği en sağlam serisi olsun. Müzikleri Naruto ve Naruto Shippuden serisini bile gölgede bıraksın. Çok şey istiyorum ama imkansızı istemiyorum. Kishimoto olacak hergele çok sağlam editörler ve sağlam bir ekiple çok iyi işler çıkarsın. Yeni bir evlilik yapmasın, saçma sapan balayı triplerine girmesin.

Umarım Kishimoto dengesizi Samurai 8'den sonra ağzı iyice yanmıştırda seride teknolojik hiçbir şey görmeyiz.

3-5 dakikalık birkaç tane savaş sahnesini izledim. Bu evrenin teknolojisi 10-15 senede nasıl bu kadar gelişti? Uzaylılar mı basmış Boruto evrenini? Jigen denilen adamın Naruto ve Sasuke'yi madara etmesi de ayrı bir olaymış. İzlemeden laf etmeyim diyorum ama gördüğüm kadarıyla çöp.

204.bölüm savaş gayet güzeldi ve mangadan farklı bazı ekleme sahneler de yapmışlar ve gayet güzel olmıuş müzikler iyiydi ve çizim kalitesi iyiydi ama hala momoshiki fight seviyesindeki kadar iyi değildi çizimler

Manga 59 hakkında eida'nın daemon adında bir kardeşi ortaya çıktı ve buda cyborg çocuk ama dövüş yetenekleri aşırı derecede iyi veledin :D :D code'un kawaki ile olan flashback sahnesi gösterildi ve gayet iyi işlemiş kishi reyiz yine :D birde son olarak Sumire Amado reyizden hafiften şüphelenmeye başladı galiba bir sonraki sayıda Amado esas niyetini belli edecek büyük ihtimalle Büyük konoha casusu olacak adam içten yok etme gibi :at::at:

Silinmiş Üye

Daemon tam bi küçük şeytan çıktı yaaa :D

Bu arada kapak resmi resmen moda dergi kapağı gibi ne güzel yaaa ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık