Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Popülerlik anketi sonuçları. Anket sağlıklı bir sonuca sahip değil bana kalırsa. Örneğin Hinata, Sakura, Şikamaru, Oroçimaru vb karakterler figüran gibi takılıyorlar. Önceleri olmasa oy çıkmaz bunlara. Ama tabi Naruto'dan gelen bir oy hacmi var. Anket ile iyice farkına vardım ki bu manga müthiş ama mangada karakter yok....

1 - Boruto
2 - Naruto
3 - Sarada
4 - Hinata
5 - Sasuke
6 - Sakura
7 - Kawaki
8 - Mitsuki
9 - Himawari
10 - Sumire
11 - Kashin Koji
12 - Shikadai
13 - Shikamaru
14 - Code
15 - Momoshiki
16 - Orochimaru
17 - Inojin
18 - Eida
19 - Isshiki
20 - Cho-Cho
21 - Delta
Boruto mu birinciymiş? :(

202. müthiş bölümde çok güzel noktalara değindiler. Tüm Dünya Büyük Şinobi Savaşı esnasında Mugen Tsukiyomi'ye yakalandı. Yani hayallerinde mutlu oldukları birer Dünya'da bulundular ve nihayet bu güzel Dünya'nın bozulmasına isyan edenleri görmekteyiz. Şinobiler kendi çıkarları adına bu hayalleri yıktılar ve onları tekrar kötü hayatlara mahkum ettiler. Tek bir baskın bakış açısı ile bakıyoruz hikayeye, aslında derin bir mesele, gerçek olan nedir diye, çok tartışıldı zaten zamanında Madara haklı mı denirken ama şimdi Boruto'da hatırlatılması güzel oldu. Heyecan dorukta.
Mugen Tsukiyomi öyle iyi plandı ki Zetsu'ya dönüşme olayına çevirmek zorunda kaldı Kishi. Madara falan baya iyilik yapıyordu aslında düşününce.

203. müthiş bölümde Kurama "Zavallısın Naruto :( Hokageler mezarlarında ters döndü :(" diyerek bizlere tercüman oldu. Asıl şov gelecek bölüm olacağı için bu bölüm geçiş bölümü niteliğindeydi ve iyiydi. Geninlere sahne verilmesi olsun, Kawaki&Naruto duygu yüklü sahneleri olsun animatörler çıtayı yükseltiyorlar. Özellikle Jigen'in yüzeysel nezaketi ayakkabı çıkarma mevzusu üzerinden güzel işlendi. Öte yandan Naruto Kurama yardımı olmadan Jigen'in çubuklarından kurtulamadığını ifade ediyor. Naruto Kurama'sız bir Ootsutsuki'ye karşı koyacak düzeyde değil. Yalnız gelecek bölümde Sasuke ile Naruto Jigen'e karşı epey güzel bir savaş sergileyecek gibi duruyor. Ön gösterim iyiydi. Şu müthiş sahneyi atayım...

Heyecan dorukta.

Sonunda anime çekilir hale gelmiş biraz. Abartısız 100 bölümdür bakmıyordum, ilaç gibi geldi şu son bölüm. Yine hinlik yapıp boş bölüm atmazlar inş. Şimdi de mangası baymaya başladı ama neyse. Naruto da ilahi varlıklar falan derken şinobiliğin baya ırzına geçilmişti, benim için ilk kırılma noktası oydu. Şimdi de cyborglarla birlikte Ootsutsukilerin pabucu dama atılacak herhalde. İyice komik durumlara soktu kendini kişi. Ah ne güzeldi Naruto'nun çocukluğundaki seri... Şinobiliğin bir değeri vardı, Kakashi'yi izlerken mest olurduk. Gerçekten güzel bir karakter gelişimi olacağını, Naruto ve Sasuke'nin yavaş yavaş tepeye tırmanacağını hayal ediyordum. En son Narutoyu da Sasukeyi de beleşten allah yapıp bitirdiler seriyi. Adamın elinde muhteşem bir evren ve tonla muhteşem karakter var, ama zamanında yediği boklar yüzünden hiçbirini kullanamıyor. Naruto kadar potansiyeli olup çöpe atılmış bir seri yoktur herhalde. Kişi kadar enayisini ömrü hayatımda görmedim. İşin garip tarafı benim dışımda çoğu insan Borutoyu beğenmese bile Naruto'nun muhteşeme yakın bir seri olduğunu düşünüyor. Dönüp baktığımda Gaara vs Lee ve Team 7 vs Zabuza haricinde düzgün bir savaş göremiyorum. Şerefsiz öyle sağlam bir evren yaratmış ki içinin aslında bomboş olmasına rağmen hala ekmeğini yiyor. Oh döktüm içimi. Linçleyin şimdi. :D

Sonunda anime çekilir hale gelmiş biraz. Abartısız 100 bölümdür bakmıyordum, ilaç gibi geldi şu son bölüm. Yine hinlik yapıp boş bölüm atmazlar inş. Şimdi de mangası baymaya başladı ama neyse. Naruto da ilahi varlıklar falan derken şinobiliğin baya ırzına geçilmişti, benim için ilk kırılma noktası oydu. Şimdi de cyborglarla birlikte Ootsutsukilerin pabucu dama atılacak herhalde. İyice komik durumlara soktu kendini kişi. Ah ne güzeldi Naruto'nun çocukluğundaki seri... Şinobiliğin bir değeri vardı, Kakashi'yi izlerken mest olurduk. Gerçekten güzel bir karakter gelişimi olacağını, Naruto ve Sasuke'nin yavaş yavaş tepeye tırmanacağını hayal ediyordum. En son Narutoyu da Sasukeyi de beleşten allah yapıp bitirdiler seriyi. Adamın elinde muhteşem bir evren ve tonla muhteşem karakter var, ama zamanında yediği boklar yüzünden hiçbirini kullanamıyor. Naruto kadar potansiyeli olup çöpe atılmış bir seri yoktur herhalde. Kişi kadar enayisini ömrü hayatımda görmedim. İşin garip tarafı benim dışımda çoğu insan Borutoyu beğenmese bile Naruto'nun muhteşeme yakın bir seri olduğunu düşünüyor. Dönüp baktığımda Gaara vs Lee ve Team 7 vs Zabuza haricinde düzgün bir savaş göremiyorum. Şerefsiz öyle sağlam bir evren yaratmış ki içinin aslında bomboş olmasına rağmen hala ekmeğini yiyor. Oh döktüm içimi. Linçleyin şimdi. :D
Knk benim ki linçleme değil ben sana katılıyorum ama bazı noktalar hariç seride sadece iki savaş yok bence knk gaara vs kimimaro üç sannin fightı her ne kadar sonunu uzatsalarda orochimaru vs hiruzen bunların hepsi mühtişti daha bunlar ilk seri knk seri mühtiş harika karakterler var bunlar değerlenebilir mesela orochimaru geçmişi yok Shisui atladıktan sonrası yok kakashinin babası 700 bölüm boyunca sadece konuşuldu bir kere bile fightını görmedik. Bunlar dışında seride outsuki olması bence çok saçma değil çünkü mantıklı bir açıklaması felan vardı. Ama cyborgların hiç bir mantığı yok bir de ben işin içine teknoloji girince soğuyorum mesela fairy tail i zevkle felan izliyordum ama edens zeroyu izliyemiyorum olmuyor teknoloji beni itiyor o animeden siz ne düşünürsünüz bilmem ama bir de son olarak şu seri benim elimde olsa daha iyi kurgulardım ben diye düşünüyorum son yazıp duruyorum ama bu kez son bir de şu seride artık diğer köylerinde güçlenmesi lazım diye düşünüyorum

Knk benim ki linçleme değil ben sana katılıyorum ama bazı noktalar hariç seride sadece iki savaş yok bence knk gaara vs kimimaro üç sannin fightı her ne kadar sonunu uzatsalarda orochimaru vs hiruzen bunların hepsi mühtişti daha bunlar ilk seri knk seri mühtiş harika karakterler var bunlar değerlenebilir mesela orochimaru geçmişi yok Shisui atladıktan sonrası yok kakashinin babası 700 bölüm boyunca sadece konuşuldu bir kere bile fightını görmedik. Bunlar dışında seride outsuki olması bence çok saçma değil çünkü mantıklı bir açıklaması felan vardı. Ama cyborgların hiç bir mantığı yok bir de ben işin içine teknoloji girince soğuyorum mesela fairy tail i zevkle felan izliyordum ama edens zeroyu izliyemiyorum olmuyor teknoloji beni itiyor o animeden siz ne düşünürsünüz bilmem ama bir de son olarak şu seri benim elimde olsa daha iyi kurgulardım ben diye düşünüyorum son yazıp duruyorum ama bu kez son bir de şu seride artık diğer köylerinde güçlenmesi lazım diye düşünüyorum
Dikkat ettiysen iyi olarak saydığın dövüşlerin hepsi ilk seriden. Shippuden içerisinde gerçekten tatmin edici dövüş sayısı çok az. Beni tatmin eden dövüşler sadece şunlar; Pain vs Naruto-Jiraiya, Gai vs Kisame, Sasuke vs Danzo. Gerçekten şunları çıkardığında koca seride dövüş kalmıyor benim için. Herkesin çıldırdığı Raikage vs Minato benim sadece midemi bulandırıyor, ne bir amaç var ne de bir sonuç. Hele bir noktadan sonra tüm dövüşler One Piece'in Marineford Arc'ındaki gibi göstermelik bir şekilde kurgulanmış gibi arka arkaya geliyor ve hiç ciddi hissettirmiyor. Naruto çok sevmeme rağmen benim için hayal kırıklıklarıyla ve üzüntülerle dolu bir seri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık