Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 84.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.7%

• Kullanılan toplam oy
    338
Parmak arası terlikle sahilde yürüyüp, şezlongda limonatası yudumlarken dünyayı idare edecek, uyuşukgillerden namı diğer tembel hayvan :ehe:
Meyvesi olmazsa wanoya bastonla sürünerek gelcek.

İçimden bir ses,Wano'ya Ryokugyu hatta Fujitora'yı da katarak geleceğini söylüyor.Mama ile savaşacak ama ikisi de ölecek.Ya da Mama öldürecek.O daha olası.Sonra da biri Mama'ya son hamleyi vuracak

Çaylaklar gelecekte işlenecek diye ellememiş işte adam. Id'ye girseler Hancock'ları mı var operasyon yapsınlar, adam kaçırsınlar ? Hey yavrum.
Ee? Adam becerememiş işte. Novalar atlatmış bir şekilde.
Sword gizli birimi nedeniyle novalar kaçtı. X-Drake ve reise Oscar vermek lazım. Büyük resme bakınca Akainu reisin novaları Wano'ya yönlendirdiğini görebiliyorum. :cool:

Yav hee becerememiş. Adamlar yediği tekmeyi 3 ay sonra fark ediyor ama Kizaru'yu atlatmışlar. Hee tamam :ehe:
La atlatmışlar işte neyini tartışıyorsun kılıç sevenim? Adam hiçbir novayı hapse atamadı.
Sonradan kullanacaksa yine hapse getirtir ve Luffyler kaçarken aradan onları da çıkartırdı ama yok, bildiğin tüm novalar bir şekilde kaçtı elinden. Ben de biliyorum Kizaru tükürse döver ama madem yazar bunların hepsini kaçtı göstermiş mevzu kapanmıştır.

La atlatmışlar işte neyini tartışıyorsun kılıç sevenim? Adam hiçbir novayı hapse atamadı.
Sonradan kullanacaksa yine hapse getirtir ve Luffyler kaçarken aradan onları da çıkartırdı ama yok, bildiğin tüm novalar bir şekilde kaçtı elinden. Ben de biliyorum Kizaru tükürse döver ama madem yazar bunların hepsini kaçtı göstermiş mevzu kapanmıştır.
Büyük resmi göremiyorsun.

Sword gizli birimi nedeniyle novalar kaçtı. X-Drake ve reise Oscar vermek lazım. Büyük resme bakınca Akainu reisin novaları Wano'ya yönlendirdiğini görebiliyorum. :cool:
;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık