Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Şu anda heyecanla takip ettiğim tek seri bu. Deku'ya diğer kullanıcılara olmayan farklı birşey oluyor. Diğer kullanıcıların, onlardan önceki kullanıcılarla bu kadar çok iletişime geçtiklerini düşünmüyorum. Belki bu Deku'nun ezikliğinden, güçsüzlüğünden oluyor ama daha sağlam adımlar atacak ileride. One for all un alevini daha harlı yakacak.

İngilizcem yetmedi. :( Resimlerden de anlamadım.
Eski kullanıcı, sana yanlız değilsin demedim mi neyini yanlış anladın, tamam zamanı gelmiş belli, evet ortaya çıktı ama bu gücü artık boş işlerde kullanma diyor :T Acaba Midoria diğer çocuğun onu Bakugo'yla kıyasladığına içerleyip kendi için kullanmaya çalıştı diye mi oldu bunlar :S Aslında bir nevi All Might'ın gücünün sonuna geldiğinde tek başına resmedilmesine de gönderme olabilir. Artık güç olgunlaştı ve gerçek potansiyeline ulaştı, tek başına bu gücü korumak zorunda değilsin, her şeyi tek başına omuzlamak zorunda değilsin demek istiyor da olabilir bilemedim.

İngilizcem var ama bazı kalıpları bilmeyince anlam veremiyorum bazı konuşmalara :( yoksa ingilizcesini okudum bile :(
Eski bi telefonum vardı, samsung genoa, collins sözlük vardı içinde, basit 10 mblık java uygulamaydı. Ama sözlük ing-ing ing-frenç ing-tr idi, ing-ing olanda kelimenin anlamı ing, ing cümle içinde en az 5 en çok 20 kullanım ve o cümleye içinde kullanımın paragraflık açıklanması, cümlelerin eş anlamları vs vardı. Daha da öyle bi uygulama bulamadım la, çok yardımcı olmuştu, belki sana da yardımcı olur :T

Geçen yazıp bırakmışım, şimdi açık olan 33248728e9 sekmeyi ayıklarken buldum.

Son bölümdeki İzuku'dan çıkan siyah uzantılar all for one ın benzeri bir güç çıkmasın :S Daha önce demiştim acaba bu afo kardeşine ofa verirken kendi gücününde bi kısmını kopyalamış olmasın acemilikten falan :S biris alıp vermek için kullanıyor diğeri sadece gücünü verebiliyor ve her nesilde güç katlanıyor, bişey çıkar bundan bence. Neysem öyle görünce yazasım geldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık