Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

En iyisi ingilizce bilmek. Çevirenler ergen oluyor bazen. Bir şeye alınıp, kızıp çevirmeyi bırakanlar yüzünden bir dünya seri yarıda kalmıştır belki de. Okuyan tayfa zaten ergen. İstiyorlar ki çeviren kişi onların kulu köpeği olsun, bölüm çıktığı saniye türkçesini çıkarsın. Alıcaksın abur cuburunu, kendi kendine ingilizceden okuyacaksın. Mis. :(
İngilizcem var ama bazı kalıpları bilmeyince anlam veremiyorum bazı konuşmalara :( yoksa ingilizcesini okudum bile :(

Şeytan diyor ki yeni sezonu bekleyeceğine mangasına başla. Ama şeytana uymayacağım. :D

Animesini izlemek ayrı bir tat veriyor. Şu 4. sezonda aradan çıksın bir gerisine o zaman bakarız.

Şeytan diyor ki yeni sezonu bekleyeceğine mangasına başla. Ama şeytana uymayacağım. :D

Animesini izlemek ayrı bir tat veriyor. Şu 4. sezonda aradan çıksın bir gerisine o zaman bakarız.
Animesini çok güzel yapıyorlar. Hele ki müziğin, duyguların, diyalogların çok önemli rol oynayacağı kahramanlık konusuna sahip bir seride manga, hakkı veriliyorsa animeye yaklaşamaz bence.

Animesini çok güzel yapıyorlar. Hele ki müziğin, duyguların, diyalogların çok önemli rol oynayacağı kahramanlık konusuna sahip bir seride manga, hakkı veriliyorsa animeye yaklaşamaz bence.
Kesinlikle katılıyorum. Sezonlar kısa kısa gidiyor ama en azından çok kaliteli bir iş çıkarıyorlar. Sırf bu yüzden mangasını okumuyorum. Dediğin gibi animenin verdiği o tat, o müzikler bir başka.

Son bolumde ne oluyor?dekunun gucu kontrolden mi cıkıyor?yoksa gucu gelisiyormu?
Aslında bizde bilmiyoruz. Her OFA kullanıcısı aynı şekilde tcrübe etmiyor bu gücü. Muhtemelen en kötü tecrübe eden bizim oğlan şu anda. Sadece All Might'ın öğretmenide bunu yaşamış gibi bir ima var ama kesin bir şey yok.

209 ve 210. bölümlerinin türkçesini okuyunca iyice yenilgiye emin oldum. İngilizcesini de dikkatle okumamış, resimlere doğru düzgün bakmamıştım.

1- Midoriya'dan bildiğin korkuyor B sınıfı. Bir Midoriya hard fanı olarak içten içe sevinsemde biliyorum ki bu hayra alamet değil.
2- Bu da birinci ile bağlantılı. Midoriya'da çok güveniyor kendisine. Eğer kazanırlarsa bu özgüven sabit kalır. Ama kalmamalı. Böyle uzun soluklu olacağı belli olan bir seride bu gelişme Midoriya için erken.
3- One for All, Midoriya'ya yamuk yapacak bu belli oldu.

Tüm bu sebepler ve daha önce de yazdığım sebeplerden dolayı A sınıfı B sınıfına 5. Turu kaybedecek ve totalde eşit olacaklardır.

209 ve 210. bölümlerinin türkçesini okuyunca iyice yenilgiye emin oldum. İngilizcesini de dikkatle okumamış, resimlere doğru düzgün bakmamıştım.

1- Midoriya'dan bildiğin korkuyor B sınıfı. Bir Midoriya hard fanı olarak içten içe sevinsemde biliyorum ki bu hayra alamet değil.
2- Bu da birinci ile bağlantılı. Midoriya'da çok güveniyor kendisine. Eğer kazanırlarsa bu özgüven sabit kalır. Ama kalmamalı. Böyle uzun soluklu olacağı belli olan bir seride bu gelişme Midoriya için erken.
3- One for All, Midoriya'ya yamuk yapacak bu belli oldu.

Tüm bu sebepler ve daha önce de yazdığım sebeplerden dolayı A sınıfı B sınıfına 5. Turu kaybedecek ve totalde eşit olacaklardır.
Bence midoriya çok mu çok yavaş bile gelişiyor uzun soluklu diğer serilere göre.
Başından beri özgünlüğü olmayan bir çocuktu zaten. Anca analiz kasıp durdu özgünlüğü ilk kazandığında. Sürekli çalkantılı ve bunalım süreçler geçirdi. Daha yeni yeni adam gibi özgünlüğünü deneyimliyor bence. Sınıfta Deku şimdilik 1 tık öne çıkmalı artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık