Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

her şey var ama daha olgunlaşmış durumda değil. ayrıca dekudan çalması olayı en son gerçekleşecek şeylerden. o özel boyutta karşılaşacakları günler de gelecek. ben mangakanın narutodan bişiler çalacağını düşündüğümden diyorum tabi, onlar da özel bi alana sahipti falan :d narutoda sasuke fazla yalnız kalıyordu fakat farkı bunda iki tarafın da arkasında destekçileri olacak. şigarakinin ölen veya ölecek arkadaşlarından da benlik çalacağını düşündüğümden tabi bu.
Twice'ın yeteneğini alabilse iyiydi.

Üye silindi 5781

başlamayı düşünüyodum da twice ölmüş başlamıyom sağol dwey , bi de akademiya bok gibiymiş sağol dwey

Silinmiş Üye

1. sezon çok "hype" vermişti ama spor turnuvası sezonunda yan karakterleri daha çok gösterelim diye beni çok sıkmıştı . Birkaç karakter dışında izlemesi keyifli maç yoktu.

Bu animenin fandomu inanılmaz rahatsız edici. "Todoroki kocacığım" diyenden tut her türlü "ship"i yapıyorlar.

All Might'ın 6 gücü olması baya iyiydi ama hakkını yemeyelim.

1. sezon çok "hype" vermişti ama spor turnuvası sezonunda yan karakterleri daha çok gösterelim diye beni çok sıkmıştı . Birkaç karakter dışında izlemesi keyifli maç yoktu.

Bu animenin fandomu inanılmaz rahatsız edici. "Todoroki kocacığım" diyenden tut her türlü "ship"i yapıyorlar.

All Might'ın 6 gücü olması baya iyiydi ama hakkını yemeyelim.
Bu animenin fandomunda takılmak yerine Serengeti düzlüklerinde 1 yıl geçiririm daha iyi.

Güncele geldim sonunda. Tam da arcın bittiği haftaya denk getirmişim.

Twice'ın ölmesi üzdü. Midnight'ı da severdim.
All for One'ın Shigaraki'nin kontrolünü ele geçirmesi sarmadı.
Jeanist'in ölmediği ve Dabi'nin Todoroki'nin kardeşi çıkacağı çok barizdi.
Bakugo'nun kriz anında Endeavor'a akıl verip plan kurması falan rahatsız etti beni. Ki bunlar henüz Dabi gerçek kimliğini söyleyip Endeavor'u şoka sokmadan önce gerçekleşiyordu.
Deku'nun önceki One for All kullanıcılarının yeteneklerini de kullanabilmesi bana biraz abartı geldi.
Bu arada Shigaraki'nin kafasına en son koydukları elin kime ait olduğu söylenmiş miydi bize? Flashbackte de 1 tane fazladan el veriyorlardı galiba aynı el.
Kafasına taktığı el babasının eli, ilk bölümlerde eli düşürdüğü zaman özür dilerim baba tarzı şeyler söylemişti.

Eğer yazar seriyi uzatırsa bizim Deku baya ilah olacak gibi duruyor. Süper insan gücü ve uçma zaten Superman vari güçler, üstüne kamçı yeteneği ile tehlike sezme yeteneği de getirdi. Özellikle tehlike sezme geliştirirse baya güçlü olur. Üstüne kalan 2 yetenek arasından da zihin okuma, vs. gibi uçuk bir yetenek çıkarsa kimse tutamaz bizim elemanı

Eğer yazar seriyi uzatırsa bizim Deku baya ilah olacak gibi duruyor. Süper insan gücü ve uçma zaten Superman vari güçler, üstüne kamçı yeteneği ile tehlike sezme yeteneği de getirdi. Özellikle tehlike sezme geliştirirse baya güçlü olur. Üstüne kalan 2 yetenek arasından da zihin okuma, vs. gibi uçuk bir yetenek çıkarsa kimse tutamaz bizim elemanı
Ama zaten daha ilk bölümden söylemediler'mi, deku'nun all might'ı geçiceğini.

Ama bu tüm kullanıcıların benliğini kullanması aşırı OP oldu ona katılıyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık