Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

burası zaten manga bölümü değil mi neden spoilera alıyorsun :d

peki şigaraki tiç gibi güç avcılığı yapmaya başlasa nası olur, soğur musun?
Mesaja direkt x ölüyor diye başlayınca, kaza kurşununa gitmesin millet diye spoilera aldım. :D

Shigaraki Deku'yu avlasa yeter zaten. Onda ortaya karışık kuruyemiş paketi gibi her şeyden var. :D

Toplumda bir sürü kişinin özel gücü var belki milyonlarca ancak gösterilen kahraman sayısı çok az ve kötüler ile savaşmaya öğrenciler gidiyor. Çok zorlama. Bakugo, midoriya falan kahraman sıralamasında top 10da sanki. Hani okula saldırı olur öğrenciler de savaşır da kimse kalmamış gibi öğrencilerin götürülmesi saçma olmuş.
Öğrencilerin götürülmesini bende saçma bulsamda toplumda gücü olanların savaşa gitmemesi normal.Biz hikayeyi öğrenci ve kahramanlar gibi quirkleri çatışmaya uygun olan karakterlerin gözünden okuduğumuz için ortalama bir insanın quirkinin ne kadar işe yaramaz olduğunu farkedemiyoruz.

Öğrencilerin götürülmesini bende saçma bulsamda toplumda gücü olanların savaşa gitmemesi normal.Biz hikayeyi öğrenci ve kahramanlar gibi quirkleri çatışmaya uygun olan karakterlerin gözünden okuduğumuz için ortalama bir insanın quirkinin ne kadar işe yaramaz olduğunu farkedemiyoruz.
İllaki ise yaramaz quirkler var da abi milyonlarca insandan bahsediyoruz sadece atıyorum 50 kişi (savaşa katılan net sayıyı hatırlamıyorum) mi savaşmaya uygun?

Götügonun varlığı, serinin başından sonuna en büyük olayının ekran parlaklığını arttırdıkça güçlenen malın özelinde olması ve kısıtlı evreni adamı feci soğutuyor ya. Epik anlar çizmek konusunda çok yetenekli bir mangakası var ve bu anlar iyi bir animasyonla birleşince çok seksi ama BNHA'nın ederi bu kadar olmamalıydı sadece. Samimi söylüyorum devam etmek adına hiçbir motivasyonum yok lan sırf merak ediyor olmak için merak ediyorum devamında ne olacağını dahi.

Mesaja direkt x ölüyor diye başlayınca, kaza kurşununa gitmesin millet diye spoilera aldım. :D

Shigaraki Deku'yu avlasa yeter zaten. Onda ortaya karışık kuruyemiş paketi gibi her şeyden var. :D
her şey var ama daha olgunlaşmış durumda değil. ayrıca dekudan çalması olayı en son gerçekleşecek şeylerden. o özel boyutta karşılaşacakları günler de gelecek. ben mangakanın narutodan bişiler çalacağını düşündüğümden diyorum tabi, onlar da özel bi alana sahipti falan :d narutoda sasuke fazla yalnız kalıyordu fakat farkı bunda iki tarafın da arkasında destekçileri olacak. şigarakinin ölen veya ölecek arkadaşlarından da benlik çalacağını düşündüğümden tabi bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık