Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Bakugo daha sert sadece. İnsanlara hislerini göstermeyi zayıflık olarak görenlerden o. Özellikle Midoriya ile dövüşlerinden sonra nefretin yerini saygı almıştır ve bu sevgiye dönüşmekte bence.
Zamanla sevgiye dönüşeceği doğru ama şu an bencilliği hala çok fazla. Muhtemelen bu gelişim de Endeavor'un yanında takıldıklarında olacak.

Aşırı abartılan bir seri. :/ Küçük bir evrene sahip, karakter desen ilgi çekici değil. Hikaye desen HxH ve Naruto gibi serilerden araklama. Fairy Tail'ın başlangıçta vaat ettiklerini bile edemiyor.

Cidden bu seriyi takip eden neden ediyor?

MuzluYulafEzmesi

Aşırı abartılan bir seri. :/ Küçük bir evrene sahip, karakter desen ilgi çekici değil. Hikaye desen HxH ve Naruto gibi serilerden araklama. Fairy Tail'ın başlangıçta vaat ettiklerini bile edemiyor.

İzleyecek anime , okuyacak manga kıtlığından :(

Benim açımdan barındırdığı yaratıcı içerik yani çizim tarzı ve abidik güçler. Takip etme nedenim bu. Ha bi de mangasını takip etmek zamandan çalmıyor pek, 5 dkda okuyorum.

MuzluYulafEzmesi

Benim hoşuma gitmeyen bir durum var . Midoriya'nın güçlenmek için yapması gereken şeyler hiç zor değil . Gerçekten hiç zor değil . Vücut geliştirme ile uğraşmalı . Esneklik antrenmanları yapmalı ve dövüş sanatlarında kendini geliştirmeli . Çoğu ortalama sporcunun yaptığı şeyler bunlar . Ben güçlenmesinin daha zor bir yoldan olmasını isterdim aslında . Bu kadar kolay iken bu kadar ıkınması hoşuma gitmiyor :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık