Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Hemen şimdi izle. :flaugh:
En kısa zamanda izleyeceğim. :D

Bence HxH'ye oranla epey zayıf kalıyor. Bir şeyler eksik ama ne diye soracak olursan tam söyleyemem.
İlk sezonu başarılı buluyorum ben o açıdan. Fakat ikinci sezonu izlerken senin gibi ben de eksik bir şeyler olduğunu hissettim. Üçüncü sezonu doğru düzgün izleyemedim henüz ama izlediğim kısımlarda soundtrack seçimleri bir garip geldi. Hunter x Hunter’ın yerini hiçbiri dolduramaz zaten. :(

En kısa zamanda izleyeceğim. :D

İlk sezonu başarılı buluyorum ben o açıdan. Fakat ikinci sezonu izlerken senin gibi ben de eksik bir şeyler olduğunu hissettim. Üçüncü sezonu doğru düzgün izleyemedim henüz ama izlediğim kısımlarda soundtrack seçimleri bir garip geldi. Hunter x Hunter’ın yerini hiçbiri dolduramaz zaten. :(
Ah Togashi Ah. :(

Bence HxH'ye oranla epey zayıf kalıyor. Bir şeyler eksik ama ne diye soracak olursan tam söyleyemem.
Kahramanlar fazla gururlu, sanki mangaka tüm duyguların odağına bunu koymuş. HxH ise her karakterlerin odağını farklı tutuyor, daha insancıl duruyor böyle olunca sanırım.

Kahramanlar fazla gururlu, sanki mangaka tüm duyguların odağına bunu koymuş. HxH ise her karakterlerin odağını farklı tutuyor, daha insancıl duruyor böyle olunca sanırım.
Doğru dedin. Bir de tüm detaylarıyla işliyordu ruh halini Togashi. Burada daha yüzeysel kalıyor.

Ciddiyet bakımından eksik bence. HxH da özellikle belli bir yerden sonra tek hatada herkesin ölebileceğini hissettiriyordu anime.

Bu arada bahsedilen filmin fragmanı şu sanırım. Şurada dursun

Soran oldu mu bilmiyorum ki kesin olmuştur. Şimdi All Might'ın içindeki One For All bitti ya Midoriya'nın saçını yese aynı yere konak yapamaz mı bu güç. Güç aktarıldıktan sonra verendeki bitmek zorunda mı, ne kadar sürede bitiyor :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık