Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bobbin, Marineford’da İdam Edilecek Olsa, Koca Ana Korsanları Onu Kurtarabilir miydi?

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    205
İşte ancak shiciler savaşmaz diye düşünürsen Ana kazanır. Yoksa cıkkk..
@Reiper Shichibukai'leri sallamasaydın iyiydi. :oleyo:
Bu kadar kolay olmaz ama Mihawk ve Dof gibi isimler efektif olmazsa veya gelmezse savaşa. Beni ikna ettin gibi duruyor.
Yahu Mihawk WB ile güç farkını görmek için savaşa katılıyor. Hatta Şenks gelince ben WB için geldim deyip gidiyor. Öncesinde yapılan toplantıda da Sengoku şaşirıyor seni görmek ne sürpsiz falan diyorlar. BM ile savaş çıksa gelmez bu adam, nerdeyse kesin bir şey yani.

Hadi diyelim ki savaşa geldi, Mihawk bir kere BMye kılıç sallar Katakuri duvar çeker veya Cracker kuklanın içinden çikmadan pretsel ile aya gönderir slaşı, sonrasında Mihawk kılicını yerine koyup çöpleri kesmeye başlar. MFde okamaları Mr1 i falan kesiyordu. Mihawk için en son bir komutanla eşleşmek olur o da Oven ya da Daifuku olabilir, Pedro kılıç kullanmasina rağmen Oven kılıcı ısıtıp etkisiz hale getirmişti Pedroyu. Daifukunun cini de mızrak gibi bir sey kullanıyor ikisinden biri savaş sonuna kadar tutar Mihawkı.

Dof ne yaptı savaşta, çoplerden dağ yaptı, WBnin komutanı Atmosu oynatıp kendi adamlarını öldürttü, hadi BM tayfasından da mont dörü oynatsın, genelde izleyici kaldı, fufufu dedi, kahkaha attı, kimseye bulaşmadı, Jozuyu durdurmasi bile Croco ile konuşmak içindi ki o da iş icabıydı, kendi işi olmayan konulara girmedi hiç. Yani kalkıp BM savaşinda uyanış açmayacak kuş kafesi yapmayacak Dof, yapsa WB ye karşı yapardı.

Jinbei zaten Moriahı yenmişti değişmez. Moriah etkisiz eleman.

Boa Hancock ne yaptı, çöpleri taşa çevirdi, 2 3 px kırdı smokerı durdurdu vs. BMye karşı zaten pxlerin bir önemi yok. Hancockun işlevi de çoplerle ilgilenmek olacak.

Kuma desen beyni yok robota çevrilmiş, ona ruh verebilir mi BM muamma lakin veremese bile bir şekilde ekarte ederler. Savaşta pek bir icraatı da yoktu zaten. Jr Oz muhabbetini geçiyorum, bu savaşta bodoslama dalacak bir dev olmayacak çunkü.

Görüleceği üzere BMnin kalabalık çöp grubunu tutmak için şikibukailer birebir. En fazla Dof bir zayıf komutanı kukla yapıp oynatır, Mihawk da daifuku yahut oven den birisiyle uğraşır. Başka da bir rolleri olmaz bence.

@Reiper

Biz burada Mihawk'ın savaşa katılıp katılmayacağını, karakterini ya da gözlerinin güzelliğini sorgulamıyoruz, savaştığını varsayıyoruz. Aksi halde Mihawk'ın bu vs. konusunda hiç olmaması gerekir madem savaşmayacaksa.

Zaten yenileni siliyorlar. Düşene tekme atan tayfa onu kurtarmaya gitmez. He gitselerdi Linlin krize girerse Denizcilere kolay savaş olur kısmen. Girmezse bi amirali yanında götürür. Ama gene kaybederler.

@Reiper

Biz burada Mihawk'ın savaşa katılıp katılmayacağını, karakterini ya da gözlerinin güzelliğini sorgulamıyoruz, savaştığını varsayıyoruz. Aksi halde Mihawk'ın bu vs. konusunda hiç olmaması gerekir madem savaşmayacaksa.
Iki ihtimalli de cevapladım soruyu. Konu WB yerine BM Ace yerine Bobbin olsa ne olurdu? Arkadaşın tek tek karakter sayması MFye gelenleri gösteriyor zaten. Ben de diyorum ki Mihawk gelmez. Hadi konuda geçiyor diyelim Mihawkı ikna ettiler en güçlü BM dediler o da o zaman aradaki farkı ölçmeye gideyim dedi savaşa geldi. Ne yapacak çöp temizlemekten başka, WB savaşında ne yapmış bu adam? Yahut Dof ne yaptı savaşta? WB savaşında ne yaptılarsa burada da onu yapacaklar. Korsan sonuçta bunlar hükümetin savaşı icin niye kendini ölümüne zorlasin. :)

Iki ihtimalli de cevapladım soruyu. Konu WB yerine BM Ace yerine Bobbin olsa ne olurdu? Arkadaşın tek tek karakter sayması MFye gelenleri gösteriyor zaten. Ben de diyorum ki Mihawk gelmez. Hadi konuda geçiyor diyelim Mihawkı ikna ettiler en güçlü BM dediler o da o zaman aradaki farkı ölçmeye gideyim dedi savaşa geldi. Ne yapacak çöp temizlemekten başka, WB savaşında ne yapmış bu adam? Yahut Dof ne yaptı savaşta? WB savaşında ne yaptılarsa burada da onu yapacaklar. Korsan sonuçta bunlar hükümetin savaşı icin niye kendini ölümüne zorlasin. :)
Haklısın Mihawk başkası için ölümüne dövüşmez. Ben dövüşeceğini iddia etmiyorum. Lakin ben Karasakal vs. Sakazuki açıyorsam bu ikisinin dövüştüğünü farz ederim. Teach kaçar şeklinde bir cevap, cevap olarak kabul görmez. Arkadaşın konu açarken senin gibi düşündüğünü zannetmiyorum. Eğer öyleyse de bu isimleri yazması gereksiz olmuş. Dof, Mihawk çöp temizleyecekse ne anlamı var ? Savaşın seyrini çöpler belirlemiyor ya. X karakter tarafından da temizlenebilir bu çöpler. Madem bu isimleri yazıyorsun bir etkileri olsun dimi ?

Haklısın Mihawk başkası için ölümüne dövüşmez. Ben dövüşeceğini iddia etmiyorum. Lakin ben Karasakal vs. Sakazuki açıyorsam bu ikisinin dövüştüğünü farz ederim. Teach kaçar şeklinde bir cevap, cevap olarak kabul görmez. Arkadaşın konu açarken senin gibi düşündüğünü zannetmiyorum. Eğer öyleyse de bu isimleri yazması gereksiz olmuş. Dof, Mihawk çöp temizleyecekse ne anlamı var ? Savaşın seyrini çöpler belirlemiyor ya. X karakter tarafından da temizlenebilir bu çöpler. Madem bu isimleri yazıyorsun bir etkileri olsun dimi ?
Benim açılan konudan anladığım WB yerine BM gelseydi ne olurdu? BM Bobbini de kurtarır savaşı da kazanır derim.

Eğer ki konu vs konusuysa, o zaman tabi ki işler değişir. Mihawk Crackerle Dof Katakuriyle Hancock da Smootyle eşleşir, 3 amiral + 2 bunak de BMye tecavüz eder muhtemelen. Asıl bu şekilde konuya gerek kalmaz bence. :)

Katakuri, Cracker filan bunları sayma zaten geriye bir tek BM kalıyor toplu halde BM'nin içinden geçerler.

Mekanda bulunan karakterlerin olayda nasıl rol alacağı ankete katılanların hayal gücüne kalmış. Beyazsakal Marineford'a ayak bastığında karşısında nasıl bir tablo gördüyse aynısı olacak. Ne eksik ne fazla. Bobbin'i de Korsan Kral'ın oğluymuş gibi elinden kaçırmak istemeyecek Sakazuki. Fakat bu bir vs konusu değil. Büyük Ana korsanlarının amacı Bobbin'i alıp mekanı terk etmek. Fazlasıyla işlevsel meyvelere sahip tayfa üyeleri var. Ayrıca savaşta denge Beyazsakal'ın kalbi teklediğinde bozulmuştu. Büyük Ana'nın böyle bir sorunu olmayacak.

Mekanda bulunan karakterlerin olayda nasıl rol alacağı ankete katılanların hayal gücüne kalmış. Beyazsakal Marineford'a ayak bastığında karşısında nasıl bir tablo gördüyse aynısı olacak. Ne eksik ne fazla. Bobbin'i de Korsan Kral'ın oğluymuş gibi elinden kaçırmak istemeyecek Sakazuki. Fakat bu bir vs konusu değil. Büyük Ana korsanlarının amacı Bobbin'i alıp mekanı terk etmek. Fazlasıyla işlevsel meyvelere sahip tayfa üyeleri var. Ayrıca savaşta denge Beyazsakal'ın kalbi teklediğinde bozulmuştu. Büyük Ana'nın böyle bir sorunu olmayacak.
Eyvallah.

Benim için yine değişen bir şey yok.

Kuzan vs. Kraker, Kuzan zorlanmadan kazanır temizliğe devam eder.

Saka vs. Kata, Saka kazanır.

Kizaru vs. Smoothie, Kizaru kazanır.

Kuzan kısa bir süre sonra boşta kalacağı için Snack'i den sonraki Prospero, Daifuku ve türevi korsanları yener.

Sengoku ve Garp Linlin'i yener.

Jinbe'yi de Kizaru falan temizler işte @Reiper.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık