Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bobbin, Marineford’da İdam Edilecek Olsa, Koca Ana Korsanları Onu Kurtarabilir miydi?

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    205
Burda önemli olan işlevsellik.Wb tayfasında çok işlevsel meyve yok hep birebir vs lik meyveler.Ama Koca Ana korsanlarında çok işlevsel meyveler.Bigmom'ın kendi meyvesi 3 tatlı komutan sonra ayna ve kitap meyvesi çok işlevsel.
Eyvallah işlevsellik önemli de Bobbin'i aldıktan sonra hadi biz kaçar demeyecekler. Denizciler de güle güle demeyecek sonuçta. Ekipler arasında çok fazla güç farkı var. 1 v 1 yaparsanız tablo ortada zaten.

Denizciler alırda, WB savaşından çok daha zevkli bir muharebe izleriz. Bir kere Marcodansa Kata çok daha işe yarar böyle meydan savaşlarında. Örnek mesela Ace in ölmesi gibi kritik şeyleri sezip önceden müdahale edebilir. Bu şekilde komutanların hayatını biçok kez kurtarabilir. Cracker tam yıkım adamı. 20 tane kukla salsa etrafa fişek. Smoothieyi daha bilmiyoruz ne işe yarar:S Savaşın bence bir kilit ismi var oda Bege. Adam tam meydan muharebeleri için yapılmış. Yürüyen kale. Düşünsenize bi anda içinden BM ile Kata çıkıyor direk girişiyo denizcilere :cool: Perospero ile ana kombinleyerek sınırsız tsunami yapabilir la şaka gibi. Artık aokijide yok :bilmem: Durdur durdurabilirsen. Yine herşeye rağmen denizci tarafı ağır basıyor tabi. Ama WB den daha çok zorlayacakları bence kesin. Bruleeyi unutmuşum ben, eğer rakipleri tek tek içeri çekebilirlerse atıyorum shicileri, amiralleri toplu pusu atarlarsa ve bu stratejiyi uygulayabilirlerse rahat kazanırlar. BM korsanları çok sağlam olmuş. Bunları kendi mekanlarında isterse kralı gelsin yıkamaz aga. Luffyler harbi çok şanslıymış.

Shiciler Mf'de olduğu gibi tam kapasite dövüşmese bile denizciler derdim.

Yonkolar arasında bir denge var.Aralarında fark olsa bile bu fark çok çok az.Atıyorum biri 10'sa diğeri 9.5'tur en az.Mfde WB'ye karşı 2 gr güç harcamamış Sengoku-Garp ikilisi var.İkisini de sevmem ama amiral ederler.Yani 5 amiral gücünün olduğu bir yerden adam almak kolay değil.

BM tayfasında ilk dört komutan dışındakiler amiraller için çokta sorun teşkil etmezler.Hatta 2-3 tanesini shiciler tutsa bile yeter.

Bu arada BM'den bu aralar show gördüğümüz için çok abartılıyor gibi geliyor.Kadın zaten yonko bu kadar güçlü çıkmasını bekliyorduk heralde ? O yüzden öyle bir anlatılıyor ki 2-3 amirale aynı anda yürür gibi.Kadının WB'den pekte bir fazlası yok.En basitinden WB ve Aka'nın ilk karşılaşmasında WB Aka'ya üstün gelebilmiş miydi ? Uzak menzilli saldırılarla birbirlerini yenmeye çalışıyorlardı ama dengeli gidiyordu dövüşleri.Ace ölüp WB öfkeden yiyeceği darbeyi düşünmeyince Aka'yı saf dışı bırakabildi.Tabii o da ölümcül hasarlar yiyerek.Yani BM bir amirale kolay kolay üstünlük kuramaz anca darbe almayı göze alıp dalarsa saf dışı bırakabilir ki öyle bir şey olursa kendisi de sağlamından bir hasar alır.BM sırf demir bir balon diye hasar almayacağını düşünüyorsanız çok farklı düşünüyoruz derim.Nami'nin yıldırımı ya da KX roketi değil yiyeceği saldırı Aka'nın magma yumruğu ya da Kizaru'nun tekmeleri olur.Bu saldırılar arasında da uçurum var.

Orta zorluk denizciler alır.

Denizcilerin ya da Yonkou'nun eski dövüş şekilleri, yansıtılış şekilleri ile kıyaslamamak gerek. Hayal gücü geliştikçe seri ilerledikçe okuyucuları şaşırtmak için işler iyice zıvanadan çıkıyor.
Daha çok Yonkou seviyesi olarak bakmak gerek bence.

Bobbin kurtarılırdı.Sonra Akainu Mom'un oğlunun kaçmasına izin veremem diye öldürmeye çalışırdı.Bobbin Akainu'yu deşer öldürürdü hahahahaha:hhh:

Katakuri denizcilerle karşı karşıya gelmiştir etrafı gözetlemek için geminin güvertesine çıkar ve bakar ki big mom korsanları denizciler karşısında bir avuç pasta gibi durur katanın pasta şefi sorar
Ne düşünüyorsunuz efendim ?
katakuri aşçısına dönerek
bu kadar denizciyi ben nereye gömeceğim ? diye cevap verir

BM korsanları arc ilerledikçe gözümden düşmekte koca yürekli Wb korsanlarıyla karşılaştırmam. Bir grup denizci inine giriyor, diğerleri 3-5 çapulcuya adasını kaybediyor. Nasıl girip o kadar amiralin karşısına dikilecek analarını satar kaçarlar yarı yolda. Garibim BM bayağı bir oyalar ama anaya saygım var.:respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık