Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Aklıma bir şey takıldı:
Zaraki'nin Muken Sanatını(Öldürme) ögrenmek için Unohana'nın niye ölmesi gerekti? Eski'den bir mevzuları vardı. "Kenpachi" yüzünden o yüzden mi? Kyoraku'nun böyle bir onerge ortaya koymasının sebebi neydi?
Kenpachi ünvanı ve Kenpachi olmanın getirileri yüzünden.Ölümüne savaşmak ve kan arzusu gibi.
Unohana söylüyor zaten her dönemde tek bir Kenpachi vardır bu kural diye.Zaraki öldürmek istemiyor ama öldürüyor.

Bu arada İchigo vs Ulqiorra konusunda öfkelendikçe güçlendi demişsin diğer konudan geldim buraya.Nereden çıktı bu ? nasıl takip ettiniz anlamadım Hulk mu len bu ? :D

Öfkeyle güçlenen karakter vardı ama o Yammy idi İchigo değil ve sınırı vardı.Hollowfication dönüşüm geçirdi zaten yapısında olan birşeydi.Farklı farklı yok edilemez olduğuna dair teoriler de var hogyoku gibi ama öfke diye birşey yok onu çıkarın aklınızdan.:bilmem:

Kenpachi ünvanı ve Kenpachi olmanın getirileri yüzünden.Ölümüne savaşmak ve kan arzusu gibi.
Unohana söylüyor zaten her dönemde tek bir Kenpachi vardır bu kural diye.Zaraki öldürmek istemiyor ama öldürüyor.

Bu arada İchigo vs Ulqiorra konusunda öfkelendikçe güçlendi demişsin diğer konudan geldim buraya.Nereden çıktı bu ? nasıl takip ettiniz anlamadım Hulk mu len bu ? :D

Öfkeyle güçlenen karakter vardı ama o Yammy idi İchigo değil ve sınırı vardı.Hollowfication dönüşüm geçirdi zaten yapısında olan birşeydi.Farklı farklı yok edilemez olduğuna dair teoriler de var hogyoku gibi ama öfke diye birşey yok onu çıkarın aklınızdan.:bilmem:
Onu tartıştığım kisi dedi ben öyle bir iddiada bulunmadım.:good:
Ben sadece arkadaslarını korumak adina guclendi dedim.:)

QUOTE]
Yahu öfke ile güçlendi demek istemedim. Klasik shonen güçlenmesi. Bir anda içinden nasıl güç uyandırdı adam. İchigo'da hep bunu görüyorduk birden reiatsu patlaması yaşıyordu. Kubo gelgitlerine bağlıyor karakterin ama sıkıcı bir hal alıyordu.

Tamam da ichigo öldü o anda. Ichigo öldüğü zaman hollow'un ölmesi gerekmez mi?

Zaten iç savaşta hollow "sen ölürsen bende ölürüm" demisti bu yüzden sordum.
İchigo tam olarak ölmedi. Uzun zaman olduğu için tam olarak hatırlamıyor olabilirim.

İchigo zaten üstün bir varlık. Hatta kendisinin hougyoku olduğu ile ilgili teoriler vardı. Ona öyle şeyler koymaz.

Konumuza gelirsek Ichigo'nun Cero yemesi ve ortada tam hollow deliği gibi bir sey acılmasi yuzunden mi donusum gecirdi yoksa Hollow'un ichigo'nun bilincini ele geçirmesi yuzunden mi?
Ölüme yaklaştıkça bastırılan gücü bastırılan tarafı ortaya çıkıyor kısacası.Önceki olaylarda da aynısı olmuştu Byakuya dövüşü gibi.Kontrolü ona devretmesi için bilincini bulandırdığı zamanlar da oldu ama onunla alakası yok.Ölümcül hasar yüzünden içgüdüsel olarak güçleri devreye giriyor işte bununla alakalı.Normalde Zangetsu ossan olarak bildiğimiz arkadaş bu güçleri bastırıyordu zaten.Öyle bir durumda bastıramaması da normal birşey olur.

İchigo tam olarak ölmedi. Uzun zaman olduğu için tam olarak hatırlamıyor olabilirim.

İchigo zaten üstün bir varlık. Hatta kendisinin hougyoku olduğu ile ilgili teoriler vardı. Ona öyle şeyler koymaz.
Hougyuko'dan 2 tane var demek oluyor bu? Hougyoku olması için quincy+shinigami mi olmak gerekiyor? Zaten Yhwach sen özel birisin diyordu. Bunu mu kastetti acaba?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık